Izačić
Dobro nam dosli dragi posjetioci !! Zamoljavamo vas da se registrirate i na takav nacin pomognete u daljnjem radu naseg Portala..! Naravno registracija nije obavazna vec je na dobrovoljnoj bazi. Ako ipak ne zelite da se registrirate kliknite na---Do not display again-- zatvorite ovaj prozorcic i ostanite uz nas jer ima jako puno interesantnih tema koje su vam dostupne i bez registracije.Hvala na posjeti i ljepo Druzenje zeli vam Izy...

PS: ZA KORISTENJE NASEG CHATA KLIKNITE U NAVIGACIJI NA NATPIS "PORTAL"...

Lijepo druzenje zeli vam ADMIN naseg Foruma Izacic-Vikici..



Join the forum, it's quick and easy

Izačić
Dobro nam dosli dragi posjetioci !! Zamoljavamo vas da se registrirate i na takav nacin pomognete u daljnjem radu naseg Portala..! Naravno registracija nije obavazna vec je na dobrovoljnoj bazi. Ako ipak ne zelite da se registrirate kliknite na---Do not display again-- zatvorite ovaj prozorcic i ostanite uz nas jer ima jako puno interesantnih tema koje su vam dostupne i bez registracije.Hvala na posjeti i ljepo Druzenje zeli vam Izy...

PS: ZA KORISTENJE NASEG CHATA KLIKNITE U NAVIGACIJI NA NATPIS "PORTAL"...

Lijepo druzenje zeli vam ADMIN naseg Foruma Izacic-Vikici..


Izačić
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DOBRO NAM DOSLI !! VI SE NALAZITE NA FORUMU IZACIC ! NA NASEM FORUMU MOZETE DA SLUSATE NAS RADIO IZACIC ISTO TAKO DA KORISTITE CHAT ILI JEDNOSTAVNO DA SE UKLJUCITE U DISKUSIJE KOJE SE VODE NA FORUMU ! PS : AKO NAS RADIO NE STARTA AUTOMATSKI MOZETE MANUELNO DA UKLJUCITE SA KLIKOM NA PLAY NA PLAYERU !!

Go down
EMILA
EMILA
Broj komentara : 380
Reputacija : 0
Join date : 2008-11-18
Godiste : 49
Mjesto : AMSTERDAM-HOLANDIJA

Character sheet
Igrice Igrice: 10
http://www.hyves.nl

Zene za volanom,sta mislite o tome ??? - Page 2 Empty Re: Zene za volanom,sta mislite o tome ???

Thu Jan 15, 2009 6:24 pm
samo ti de Admin,isasivaj!!!
pazio ovo,sve su muski rod napravili jednostavnije da bi nama zenskom rodu ugodili,sigurno kao i navigacija,hahahaha!!
al najveci fazon je mi zene i ne upalimo navigaciju,kad znamo sve da nademo,a vi muski cak kad podete po namirnice dvije ulice dalje,tipkate po pola sata po navigaciji i na kraju se jos ne snadete,il odete do druge trgovine samo 5km dalje,,hahaha!!
i onda na kraju,ebem ti ovo koje ovo ismislio il nesto nestima,hahaha!!
raza
raza
Broj komentara : 147
Reputacija : 0
Join date : 2008-11-20
Godiste : 47
Mjesto : ljubljana

Character sheet
Igrice Igrice: 10

Zene za volanom,sta mislite o tome ??? - Page 2 Empty Re: Zene za volanom,sta mislite o tome ???

Thu Jan 15, 2009 8:23 pm
Admin (citat):Ljudi moji sta da kazem ,,,evo sada bas gledam kroz prozor i vidim jednu hanumu kako se parkira hahahah,,,ima mjesta majkemi mozes slepera parkirati i od svih mogucih solucuija da se parkira izabrakla brete onu najgoru sto postoji,,staces zena sofer hahaha ,,,hahahah,,,,hahaha,,,eno i zakaci ono jedno auto ispred nje,,, a ona pokusala ko djoja u rikverc dase parkira,,,hahahah,,a pucam od ´smijehaaa dok ovo pisem,,,i izasla sada vani iz auta i gleda sta je bilooooo,,,hahahaha,,,ma fala bogu nije moje auto,,,moje u garziii....a jes vala neka utegnuta gospodjaaaa...bemti taku zenu sofera


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

HEJ PAZI MALO KAKO PSUJES NAGLASI KOJU ZENU SOFER A NE JE... TI ZENU SOFER
ZA KOG VRAGA SE VI IMATE....
Admin
Admin
Admin
Broj komentara : 828
Reputacija : 0
Join date : 2008-09-15
Godiste : 56
Mjesto : Deutschland

Character sheet
Igrice Igrice: 10
https://izacic.forumieren.com

Zene za volanom,sta mislite o tome ??? - Page 2 Empty Re: Zene za volanom,sta mislite o tome ???

Fri Jan 16, 2009 5:19 pm
HEJ PAZI MALO KAKO PSUJES NAGLASI KOJU ZENU SOFER A NE JE... TI ZENU SOFER
ZA KOG VRAGA SE VI IMATE....
__________________________________________________________________________________
Opss,,,sta sam uradio lose Question Question Question ma ja to kazem za onu zenu bolan Rezija,,pa tako i pise Shocked
Admin
Admin
Admin
Broj komentara : 828
Reputacija : 0
Join date : 2008-09-15
Godiste : 56
Mjesto : Deutschland

Character sheet
Igrice Igrice: 10
https://izacic.forumieren.com

Zene za volanom,sta mislite o tome ??? - Page 2 Empty Re: Zene za volanom,sta mislite o tome ???

Fri Jan 16, 2009 5:35 pm
samo ti de Admin,isasivaj!!!
pazio ovo,sve su muski rod napravili jednostavnije da bi nama zenskom rodu ugodili,sigurno kao i navigacija,hahahaha!!
al najveci fazon je mi zene i ne upalimo navigaciju,kad znamo sve da nademo,a vi muski cak kad podete po namirnice dvije ulice dalje,tipkate po pola sata po navigaciji i na kraju se jos ne snadete,il odete do druge trgovine samo 5km dalje,,hahaha!!
i onda na kraju,ebem ti ovo koje ovo ismislio il nesto nestima,hahaha!!
___________________________________________________________________________________

Hahahaha,,ima istine Emila ima bogami u tome,,,ali opet kontra pitanje bas ko je to izmislio i konstruisao??,,,Opet muski velikom vecinom,,,Reci dali se vi zene ikad upitate,recimo i kazete boze dragi koliko je trebalo mozga da se jedan motor od auta napravi dase izmisli da to sve tako funkcionise,kako funkcionise,sigurno niste,vazno je sjedi i vozi,malo se dublje razmislite i pogledajte oko sebe vise ,,sve sto vi koristite recimo u kucanstvu od ,,razno raznih masina i svega oostaloga,,od vase omiljene igracke ,,,Telefona,,,pa do vaseg usisivaca sve su to konstruisali u 99% slucajeva muskarci,,,a vi zene samo to koriistite i ne upitate se nikad koliko je recimo godina i vremena ulozito dase nesto konstruise i da to funkionise..Pogledajte samo oko sebe i vidjecete koliko su muskarci pametni i sta sve mogu i ako smo ponekad saprtljivi,,ali ipak na kraju i uspijemo doci do cilja,,,Sta bi bilo recimo dasmo cekali na zene da one ovo sve izmisle,,sa svojim interesima za svu tehniku ostali bi mi jos u dalekom dobu,,,,budite iskrene pa se i same zapitajte gdje bi sada ova civilizacija bila da nije bilo muskaraca,,,dase samo zivi po zenskom osjecaju....
EDO
EDO
Broj komentara : 83
Reputacija : 0
Join date : 2008-09-16
Mjesto : Graz

Character sheet
Igrice Igrice: 10

Zene za volanom,sta mislite o tome ??? - Page 2 Empty Re: Zene za volanom,sta mislite o tome ???

Sat Jan 17, 2009 1:34 pm
MOLIM VAS OSTANITE PRI TEMI!!!!
Neki su otisli daleko od teme, cini mi se da ovdje tema nije koje bolji vozac zensa ili muskarac to se vec zna "normalno", vec zena kao vozac...hahaha
EDO
raza
raza
Broj komentara : 147
Reputacija : 0
Join date : 2008-11-20
Godiste : 47
Mjesto : ljubljana

Character sheet
Igrice Igrice: 10

Zene za volanom,sta mislite o tome ??? - Page 2 Empty Re: Zene za volanom,sta mislite o tome ???

Sun Jan 18, 2009 12:43 am
Admin (citat):HEJ PAZI MALO KAKO PSUJES NAGLASI KOJU ZENU SOFER A NE JE... TI ZENU SOFER
ZA KOG VRAGA SE VI IMATE....
__________________________________________________________________________________
Opss,,,sta sam uradio lose Question Question Question ma ja to kazem za onu zenu bolan Rezija,,pa tako i pise Shocked
...............................................................................................................................................................
dobro dobro neka tako bude jebes sofera muskarca ups Arrow Arrow Arrow
admir
admir
Broj komentara : 42
Reputacija : 0
Join date : 2008-11-22

Character sheet
Igrice Igrice: 10

Zene za volanom,sta mislite o tome ??? - Page 2 Empty Re: Zene za volanom,sta mislite o tome ???

Sat Jan 24, 2009 11:48 am
EVO ZA OVU TEMU

POGLEDAJTE KAKO SE PERE AUTO


affraid affraid SAD JE CIST


admir: komentar modifikovan dana: Sat Jan 24, 2009 9:13 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
admir
admir
Broj komentara : 42
Reputacija : 0
Join date : 2008-11-22

Character sheet
Igrice Igrice: 10

Zene za volanom,sta mislite o tome ??? - Page 2 Empty Re: Zene za volanom,sta mislite o tome ???

Sat Jan 24, 2009 11:57 am


EEEEEEEE SVAKA JOJ CAST
EMILA
EMILA
Broj komentara : 380
Reputacija : 0
Join date : 2008-11-18
Godiste : 49
Mjesto : AMSTERDAM-HOLANDIJA

Character sheet
Igrice Igrice: 10
http://www.hyves.nl

Zene za volanom,sta mislite o tome ??? - Page 2 Empty Re: Zene za volanom,sta mislite o tome ???

Sat Jan 24, 2009 4:34 pm
hahhaha,hahahhah!

sta mu bi???
vidi ovi dvojica izvadise zenu,na srecu pozadi sjedila,a sta ostavise sofera,
mora da je slijep kad kad kroz onoliki prolaz da zakaci kapiju al fakat nemoze to
svak u paar metara da se na krov prevrne..hahahhahah!!!!
admir
admir
Broj komentara : 42
Reputacija : 0
Join date : 2008-11-22

Character sheet
Igrice Igrice: 10

Zene za volanom,sta mislite o tome ??? - Page 2 Empty Re: Zene za volanom,sta mislite o tome ???

Sat Jan 24, 2009 9:02 pm
NE NE EMILA NISI TI TO DOBRO VIDJELA ZENA JE BILA VOZAC I OD SRAMOTE JE IZASLA NA ZADNJA VRATA
HAHAHAHAHAH
admir
admir
Broj komentara : 42
Reputacija : 0
Join date : 2008-11-22

Character sheet
Igrice Igrice: 10

Zene za volanom,sta mislite o tome ??? - Page 2 Empty Re: Zene za volanom,sta mislite o tome ???

Tue Jan 27, 2009 11:16 pm
Nije ovo voljda kraj voznje

Hajde da nastavimo voznju

hahhaha
icko
icko
Broj komentara : 103
Reputacija : 0
Join date : 2008-10-23
Godiste : 42
Mjesto : Calgary Canada

Character sheet
Igrice Igrice: 10

Zene za volanom,sta mislite o tome ??? - Page 2 Empty Re: Zene za volanom,sta mislite o tome ???

Thu Jan 29, 2009 7:29 am
A sto ga zena prevrnu hahahahahahahahaha

ljepo izgleda Skoda odozdo
A sto je prevrnu hahahaha
raza
raza
Broj komentara : 147
Reputacija : 0
Join date : 2008-11-20
Godiste : 47
Mjesto : ljubljana

Character sheet
Igrice Igrice: 10

Zene za volanom,sta mislite o tome ??? - Page 2 Empty Re: Zene za volanom,sta mislite o tome ???

Thu Jan 29, 2009 8:31 pm
EEEEEEEE SVAKA JOJ CAST[/quote]




uh svaka joj cas kad se onako muski izvuce hahaha bounce bounce bounce
Admin
Admin
Admin
Broj komentara : 828
Reputacija : 0
Join date : 2008-09-15
Godiste : 56
Mjesto : Deutschland

Character sheet
Igrice Igrice: 10
https://izacic.forumieren.com

Zene za volanom,sta mislite o tome ??? - Page 2 Empty Re: Zene za volanom,sta mislite o tome ???

Fri Jan 30, 2009 1:53 pm
uh.. sacuvaj me boze zena vozaca..stvarno se pitam ko njima da vozacku
vozim se ja jednom sa jednom prijateljicom.. ona tek polozila bila.. i sad grade ljudi autoput pa su vozne trake suzene..a bas pred njom ima jedan kamion..
a ona ce ti meni: sta cu sad kako cu proci..strah me je..a ljudi moji ja sam umro od smijeha !!!
Hahahaha,,,,bemti zenu takog vozaca,,,
raza
raza
Broj komentara : 147
Reputacija : 0
Join date : 2008-11-20
Godiste : 47
Mjesto : ljubljana

Character sheet
Igrice Igrice: 10

Zene za volanom,sta mislite o tome ??? - Page 2 Empty Re: Zene za volanom,sta mislite o tome ???

Fri Jan 30, 2009 11:17 pm
Admin (citat):uh.. sacuvaj me boze zena vozaca..stvarno se pitam ko njima da vozacku
vozim se ja jednom sa jednom prijateljicom.. ona tek polozila bila.. i sad grade ljudi autoput pa su vozne trake suzene..a bas pred njom ima jedan kamion..
a ona ce ti meni: sta cu sad kako cu proci..strah me je..a ljudi moji ja sam umro od smijeha !!!
Hahahaha,,,,bemti zenu takog vozaca,,,

TI IZGLEDA IMAS TRAUME IZ MLADOSTI STO SE TICE VOZNJE ...IL IMAS TAKE KOLEGICE DA NITI ZNAJU VOZITI NIT ZNAJU KOGA VOZE....ZAO
Admin
Admin
Admin
Broj komentara : 828
Reputacija : 0
Join date : 2008-09-15
Godiste : 56
Mjesto : Deutschland

Character sheet
Igrice Igrice: 10
https://izacic.forumieren.com

Zene za volanom,sta mislite o tome ??? - Page 2 Empty Re: Zene za volanom,sta mislite o tome ???

Mon Feb 02, 2009 8:29 pm
ajjj,,evo jos jednog dana gdje zene ,napravise belaja,,evo danas napravila haos veliki,,sudarila se tri auta, ona kriva za to sve, pa izasla vani stoji prica sa policajcem i izvadila ogledalo i gleda kako lijepo izgleda ,,,,,pa dali je to normalnooooo,,,bemti taku zenu sofera
neznanka
neznanka
Broj komentara : 17
Reputacija : 0
Join date : 2010-11-16

Character sheet
Igrice Igrice: 10

Zene za volanom,sta mislite o tome ??? - Page 2 Empty Re: Zene za volanom,sta mislite o tome ???

Tue Nov 16, 2010 3:48 am
Znam dosta zena koje voze auto i sasvim OK voze...
sad, mozda je kod pojedinih strah u pitanju pa se ne smije fatit volana...
ja vozim 5 godina bez problema ikakvih, samo sto volim brzu voznju pa sam tu natrpala tiketa, osim toga sve je glatko Very Happy
Ipak, kako za koga...ali zena moze sve sto musko moze, bar za moj pojam Smile
Ja poznajem zene koje voze kamione, sta na to reci? Laughing
Sponsored content

Zene za volanom,sta mislite o tome ??? - Page 2 Empty Re: Zene za volanom,sta mislite o tome ???

Na vrh
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu