Izačić
Dobro nam dosli dragi posjetioci !! Zamoljavamo vas da se registrirate i na takav nacin pomognete u daljnjem radu naseg Portala..! Naravno registracija nije obavazna vec je na dobrovoljnoj bazi. Ako ipak ne zelite da se registrirate kliknite na---Do not display again-- zatvorite ovaj prozorcic i ostanite uz nas jer ima jako puno interesantnih tema koje su vam dostupne i bez registracije.Hvala na posjeti i ljepo Druzenje zeli vam Izy...

PS: ZA KORISTENJE NASEG CHATA KLIKNITE U NAVIGACIJI NA NATPIS "PORTAL"...

Lijepo druzenje zeli vam ADMIN naseg Foruma Izacic-Vikici..



Join the forum, it's quick and easy

Izačić
Dobro nam dosli dragi posjetioci !! Zamoljavamo vas da se registrirate i na takav nacin pomognete u daljnjem radu naseg Portala..! Naravno registracija nije obavazna vec je na dobrovoljnoj bazi. Ako ipak ne zelite da se registrirate kliknite na---Do not display again-- zatvorite ovaj prozorcic i ostanite uz nas jer ima jako puno interesantnih tema koje su vam dostupne i bez registracije.Hvala na posjeti i ljepo Druzenje zeli vam Izy...

PS: ZA KORISTENJE NASEG CHATA KLIKNITE U NAVIGACIJI NA NATPIS "PORTAL"...

Lijepo druzenje zeli vam ADMIN naseg Foruma Izacic-Vikici..


Izačić
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DOBRO NAM DOSLI !! VI SE NALAZITE NA FORUMU IZACIC ! NA NASEM FORUMU MOZETE DA SLUSATE NAS RADIO IZACIC ISTO TAKO DA KORISTITE CHAT ILI JEDNOSTAVNO DA SE UKLJUCITE U DISKUSIJE KOJE SE VODE NA FORUMU ! PS : AKO NAS RADIO NE STARTA AUTOMATSKI MOZETE MANUELNO DA UKLJUCITE SA KLIKOM NA PLAY NA PLAYERU !!

Zahvaljujem se tebi,,,kome ???

+6
EMIR_82
EDO
icko
EMILA
bosanka
Admin
10 posters
Go down
Admin
Admin
Admin
Broj komentara : 828
Reputacija : 0
Join date : 2008-09-15
Godiste : 56
Mjesto : Deutschland

Character sheet
Igrice Igrice: 10
https://izacic.forumieren.com

Zahvaljujem se tebi,,,kome ??? Empty Zahvaljujem se tebi,,,kome ???

Wed Dec 17, 2008 10:32 am
Zahvalite se onima kojima zelite od svoga srca

Prije 40 godina(davno je to bilo pamtim ko juce da je bilo hahahah) jedna dobra zena donese na svijet jedno, lijepo, malo, umiljato djete i bi sretna, najsretnija zena na svijetu, kao sto je i on danas sretan.
Sretan sto ima nju za majku sto je ziva i zdrava i sretan sto je ziv i zdrav i on sam.

Zahvaljujem ti se Majkooooo za sveee!!!!!!!!

Brzo prodje tih 40 godina !


Admin: komentar modifikovan dana: Wed Dec 17, 2008 8:01 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
bosanka
bosanka
Broj komentara : 103
Reputacija : 0
Join date : 2008-11-22
Godiste : 53
Mjesto : njemacka

Character sheet
Igrice Igrice: 10

Zahvaljujem se tebi,,,kome ??? Empty Re: Zahvaljujem se tebi,,,kome ???

Wed Dec 17, 2008 5:24 pm
Admin (citat):Zahvalite se onima kojima zelite od svoga srca

Prije 40 godina(davno je to bilo pamtim ko juce da je bilo) jedna dobra zena donese na svijet jednog lijepo, malo, umiljato djete i bi sretna, najsretnija na svijetu, kao sto je i on danas sretan.
Sretan sto ima nju za majku sto je ziva i zdrava i sretan sto je ziv i zdrav i on sam.

Zahvaljujem ti se Majkooooo za sveee!!!!!!!!

Brzo prodje tih 40 godina !

EE lijepo si ovo rekao.....
Admin
Admin
Admin
Broj komentara : 828
Reputacija : 0
Join date : 2008-09-15
Godiste : 56
Mjesto : Deutschland

Character sheet
Igrice Igrice: 10
https://izacic.forumieren.com

Zahvaljujem se tebi,,,kome ??? Empty Re: Zahvaljujem se tebi,,,kome ???

Fri Dec 19, 2008 3:20 pm
Prijatelju

Davno je to bilo,,,jos prije Rata onoga i svih onih burnih vremena, imao sam jednoga prijatelja, istinitog prijatelja, predivnu osobu ,koja mi je u zivotu puno pomogla i znacila, i koja i dan danas postoji u mome sjecanju i ako vise nije medju nama !!!
Zahvalan cu ti biti do kraja zivota za svu tvoju dobrotu prijatelju moj E....

Neka ti je vjecni rahmet !!!
EMILA
EMILA
Broj komentara : 380
Reputacija : 0
Join date : 2008-11-18
Godiste : 49
Mjesto : AMSTERDAM-HOLANDIJA

Character sheet
Igrice Igrice: 10
http://www.hyves.nl

Zahvaljujem se tebi,,,kome ??? Empty Re: Zahvaljujem se tebi,,,kome ???

Fri Dec 19, 2008 6:33 pm
ZNAM DA POSTOJE CUDA,I NA OVOM I NA ONOM SVIJETU!!!
SAMO MOGU DA KAZEM VELIK ZAHVAL TEBI OCE DRAGI,JER VRIJEME SVE BRISE AL TEBI NIKAD NECE,CAK NI SMRT
KOJA TE OD MENE OD NAS MNOGIH ODUZE,AHHH STA DA KAZEM:STO STARIJA SVE VISE TEBI LICIM...................


HVALA ZA NAS,ZA MENE,ZA MOJE SESTRE I ZA MOG BRATA,ZA MOJU MATER ZA NAS KRUG STO SE NIKAD NECE
OTVORITI,I VJECNO SMO MI I BICEMO MI JEDNO TE ISTO,A IZ TOG KRUGA NIKO NE MOZE NESTATI PA TAKO NI TI..

NAMIJENJENO TEBI,DA TEBI OCE DRAGI.VOLIM TE I VOLJECU DOK TEBI NE DODEM(pa cemo vidjeti kako cemo dalje).
Admin
Admin
Admin
Broj komentara : 828
Reputacija : 0
Join date : 2008-09-15
Godiste : 56
Mjesto : Deutschland

Character sheet
Igrice Igrice: 10
https://izacic.forumieren.com

Zahvaljujem se tebi,,,kome ??? Empty Re: Zahvaljujem se tebi,,,kome ???

Sat Dec 20, 2008 12:56 am
Zahvaljujem se svim onima koji su doprinjeli na bilo koji nacin da se ova nasa stranica www.izacic.de ovako razvije.
A to su !!

Edo Felic,,ustupljeni materijal,,,
Asim Balic,,Ustupljeni materijal,,,
Kova(Senad) Kovacevic,,ustupljeni materijal,,
Senad Sulic,,Ustupljeni materijal,,
Merdanic Irfan,,na velikom djelu materijala,,,
Senita Bajric,,na podrzci u odrzavanju chata
Balic Amir,,na materijalu,,
Celebic Admir,,na materijalu,,

Izvinjavam se ako sam nekog zaboravio !!!

Jos jednom hvala vam od srca.
icko
icko
Broj komentara : 103
Reputacija : 0
Join date : 2008-10-23
Godiste : 42
Mjesto : Calgary Canada

Character sheet
Igrice Igrice: 10

Zahvaljujem se tebi,,,kome ??? Empty Re: Zahvaljujem se tebi,,,kome ???

Sat Dec 20, 2008 5:59 am
Zhvaljujem se tebi Admin,za veliki posao i sto si odigrao veliku ulogu na netu.
Hvala ti sto si nam omogucijo da se sa kraja na kraj ovog dunjajluka malo priblizimo.
Hvala ti sto i dalje sa velikim optimizmom pokusavas privuci vise nasih sugradana;
za uredivanje ove stranice iz dana u dan osjetim da pocinjemo opet biti SILA NEBESKA,
kao sto smo bili i u teskim godinama rata.
Hvala za tvoje utroseno vrijeme za stranicu,jer vidim da si potrosio puno svog slobodnog vremena za ovo,
i sto si izdvojio svoje vrijeme na jedan humani nacin za bolje sutra nasem lijepom Izacicu,Prnjavoru,Vikicima,Cavniku,itd.....
a jos ljepsem narodu koji tamo zivi,roden,odrastao,srcano vezan za to lijepo mjesto.

Jos jednom veliko hvala
Pozdrav od rodaka
icko
icko
Broj komentara : 103
Reputacija : 0
Join date : 2008-10-23
Godiste : 42
Mjesto : Calgary Canada

Character sheet
Igrice Igrice: 10

Zahvaljujem se tebi,,,kome ??? Empty Re: Zahvaljujem se tebi,,,kome ???

Sat Dec 20, 2008 6:08 am
Neka je veliki rahmet za duse nasih Sehida koji su svoje zivote polozili za nasu domovinu i nas narod amin;

Neka je veliki rahmet civilnim zrtvama rata amin;

Hvala svim ratnim vojnim invalidima i ranjenima, srca od celika za sve sto su ucinili za domovinu i svoj narod;

Hvala svim nasim borcima srca od celika,sto su za cijelo vrijeme rata,sa puskom u ruci i velikim moralom odbranili nasu zemlju od agresora.
Admin
Admin
Admin
Broj komentara : 828
Reputacija : 0
Join date : 2008-09-15
Godiste : 56
Mjesto : Deutschland

Character sheet
Igrice Igrice: 10
https://izacic.forumieren.com

Zahvaljujem se tebi,,,kome ??? Empty Re: Zahvaljujem se tebi,,,kome ???

Sun Dec 21, 2008 7:35 pm
Zahvaljujem se nasim clanovima naseg foruma koji sa svojim diskusijama cine ovaj forum sve interesantnijim i ljepsim za sve citaoce i goste koji navrate u ovu nasu """Haber kutiju"""
Hvala svima vama!!!
EDO
EDO
Broj komentara : 83
Reputacija : 0
Join date : 2008-09-16
Mjesto : Graz

Character sheet
Igrice Igrice: 10

Zahvaljujem se tebi,,,kome ??? Empty Re: Zahvaljujem se tebi,,,kome ???

Wed Dec 24, 2008 5:23 pm
A joj stari pa i ti si ostario.....hahahahaha

Hahahahha Hvala Edo na komplimentu brrr,,,,nego ,,kome se zahvaljujes tema ova pita ???
EMIR_82
EMIR_82
Broj komentara : 78
Reputacija : 0
Join date : 2008-09-16
Godiste : 42
Mjesto : SALZBURG - AT.

Character sheet
Igrice Igrice: 10

Zahvaljujem se tebi,,,kome ??? Empty Re: Zahvaljujem se tebi,,,kome ???

Thu Dec 25, 2008 8:41 pm
---- HVALA ----! SVIM , KOJI SU OMOGUCILI DA SE DRUZIMO OVDJE , I SVIM KOJI SE DRUZE ! ! ! ! ! cheers bounce cheers
EDO
EDO
Broj komentara : 83
Reputacija : 0
Join date : 2008-09-16
Mjesto : Graz

Character sheet
Igrice Igrice: 10

Zahvaljujem se tebi,,,kome ??? Empty Re: Zahvaljujem se tebi,,,kome ???

Thu Dec 25, 2008 9:54 pm
EDO (citat):A joj stari pa i ti si ostario.....hahahahaha

Hahahahha Hvala Edo na komplimentu brrr,,,,nego ,,kome se zahvaljujes tema ova pita ???
Dragi moj Sudo, zahvala pripada samo Allahu.......

a ljubav prema djeci roditeljima itd je nesto drugo....

EDO
DŽENI
DŽENI
Broj komentara : 38
Reputacija : 0
Join date : 2009-01-17
Godiste : 46
Mjesto : Zenica
http://www.resiveri.net

Zahvaljujem se tebi,,,kome ??? Empty Re: Zahvaljujem se tebi,,,kome ???

Sun Jan 18, 2009 3:40 am
Zahvaljujem se Adminu koji mi je dao ovaj link da i ja budem dio ovoga foruma i zajedno sa vama pomognem u širenju tradicije bosanskoga naroda,a posebno se zahvaljujem za priču "DŽENI" koja je toliko lijepa ,pa makar bila i izmišljena.

Sticajem okolnosti i ja sam se pomalo našla u toj priči.

Hvala Admin!!!
lol!
avatar
mirela
Broj komentara : 2
Reputacija : 0
Join date : 2009-01-15

Zahvaljujem se tebi,,,kome ??? Empty Re: Zahvaljujem se tebi,,,kome ???

Sun Jan 18, 2009 8:57 am
DŽENI (citat):Zahvaljujem se Adminu koji mi je dao ovaj link da i ja budem dio ovoga foruma i zajedno sa vama pomognem u širenju tradicije bosanskoga naroda,a posebno se zahvaljujem za priču "DŽENI" koja je toliko lijepa ,pa makar bila i izmišljena.

Sticajem okolnosti i ja sam se pomalo našla u toj priči.

Hvala Admin!!!
lol!





BAS KAO STO JE DZENI NAPISALA I JA TAKODE ZELIM DA SE ZAHVALIM GOSPODINU KOJI MI JE DAO OVAJ LINK .NA OVOM SAM FORUMU TEK PAR DANA I NADAM SE DA CU OSTATI SA VAMA JOS PUNO PUNO.VOLiMI DA CITAM SVE TEME A PONAJVISE "NASI VECINOM ZABORAVLJENI OBICAJI"
Admin
Admin
Admin
Broj komentara : 828
Reputacija : 0
Join date : 2008-09-15
Godiste : 56
Mjesto : Deutschland

Character sheet
Igrice Igrice: 10
https://izacic.forumieren.com

Zahvaljujem se tebi,,,kome ??? Empty Re: Zahvaljujem se tebi,,,kome ???

Mon Jan 19, 2009 1:35 am
Majci...

Hvala toj zeni koja mi je pokazala putt zivota,koja mi je dala ovaj zivot ,,,ehhh jos jednom hvala ti majko moja sto me rodi !!!
izacicanka
izacicanka
Broj komentara : 19
Reputacija : 0
Join date : 2009-10-12
Godiste : 41
Mjesto : izacic

Zahvaljujem se tebi,,,kome ??? Empty Re: Zahvaljujem se tebi,,,kome ???

Thu Oct 15, 2009 7:06 pm
Zahvaljujem se prvo Allahu sto nas je stvorio..Zahvaljujem se mojoj majci Zemki koju puno volim sto se je borila za mene moju seku Mirsadu i mog brata SERIF_a kad nam je bilo najteze i davala nam ono od sebe najvrijednije ljubav.Tebi oce hvala sto si se borio za nas zivot iako si sad na onom svijetu(Alla rahmetelje)uvijek te se sjecam lijjepo..sjecam se dana kad si govorio da ti pucim puhice po ledjima,da ti tucam po glavi dok nebi zaspao iako nisi imao nijedne baje,ovako ti se nemogu zahvaliti al osjecacu se nekako mozda bolje-lakse,zahvaljujem se tebi Majko i tebi Oce sto ste mene moju seku i mog brata donijeli na ovaj svijet,mnogo imam zahvala ali rijeci malo kojima nemogu sve izreci...Tebi seko hvala za batine hehe kad me moja mama nekad tukla ti si govorila ajj nemoj mama nju de mene hehe...slatko:).I Brate tebi hvala sto me postujes,i sto te imam zahvaljujem Allahu sto nam te podario....Imam vas u srcu i samnom ste i uz mene stte i kad niste...volim vas!!!!
Admin
Admin
Admin
Broj komentara : 828
Reputacija : 0
Join date : 2008-09-15
Godiste : 56
Mjesto : Deutschland

Character sheet
Igrice Igrice: 10
https://izacic.forumieren.com

Zahvaljujem se tebi,,,kome ??? Empty Re: Zahvaljujem se tebi,,,kome ???

Fri Oct 16, 2009 2:55 am
Zahvaljujem se jednoj osobi iz mladosti moje koja se danas predpostavljam nalazi daleko daleko. Koja je u moj zivot usla tada slucajno i ostavila velike tragove u pozitivnom smislu...Hvala tiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii !!!!!!!!!!!!
Admin
Admin
Admin
Broj komentara : 828
Reputacija : 0
Join date : 2008-09-15
Godiste : 56
Mjesto : Deutschland

Character sheet
Igrice Igrice: 10
https://izacic.forumieren.com

Zahvaljujem se tebi,,,kome ??? Empty Re: Zahvaljujem se tebi,,,kome ???

Sun Feb 28, 2010 11:52 pm
Bilo je tacno prije 2 godine na danasnji dan poslije neprespavane noci i razmisljanja o nasem zavicaju,usto sam ujutro i odlucio da pokrenem nesto gdje ce se moci nasi Izacicani naci na jednom mjestu koji su se rasuli po ovom svijetu iduci trbuhom za kruhom.Odlucio sma da napravim ovu stranicu o nasem Izacicu koja evo ulazi u trecu godinu postojanja sa jednim zavidnim rezultatima koje smo postigli za ove dvije godine,sto govori sama cinjenica da nas je do sada posjetilo 86,000 raznih posjetioca iz citave nase BiH.
Zelim da se zahvalim jos jednom na ovu dvogodisnjicu postojanja nase stranice slijedecim osobama koje su pomogle na pocetku u realizaciji ovog projekte,,

A to su !!

Balic Asim,,,sa materijalom,,!!
Felic Edo,,,sa materijalom,,!!
Sulic Senad,,,sa materijalom,,!!
Merdanic Irfan,,,sa materijalom,,!!
Bajric Senita,,sa svojim radom na chatu a posebno na Radiju Izacic,,

Moram da napomenem da je ovdje jos osoba bilo koji su na bilo koji nacin pridonijeli razvijanju ove stranice,nazalost njih sviju nemogu da se sjetim pa mi ne zamjerite ako vase ime nije ovdje.

Jos jednom hvala vam ponosni,,, Izacicani,,

Webmaster Halilagic !!
neznanka
neznanka
Broj komentara : 17
Reputacija : 0
Join date : 2010-11-16

Character sheet
Igrice Igrice: 10

Zahvaljujem se tebi,,,kome ??? Empty Re: Zahvaljujem se tebi,,,kome ???

Tue Nov 16, 2010 4:22 am
Zahaljujem se nikom, za nista Rolling Eyes
Admin
Admin
Admin
Broj komentara : 828
Reputacija : 0
Join date : 2008-09-15
Godiste : 56
Mjesto : Deutschland

Character sheet
Igrice Igrice: 10
https://izacic.forumieren.com

Zahvaljujem se tebi,,,kome ??? Empty Re: Zahvaljujem se tebi,,,kome ???

Wed Dec 19, 2012 1:40 am
Zahvaljujem se svima nasim clanovima koji na bilo koji nacin pomazu ua daljnjem razvijanju ovog naseg FORUMA,, Hvalaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.......!!!!!!!! cheers cheers cheers
Sponsored content

Zahvaljujem se tebi,,,kome ??? Empty Re: Zahvaljujem se tebi,,,kome ???

Na vrh
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu