Izačić
Dobro nam dosli dragi posjetioci !! Zamoljavamo vas da se registrirate i na takav nacin pomognete u daljnjem radu naseg Portala..! Naravno registracija nije obavazna vec je na dobrovoljnoj bazi. Ako ipak ne zelite da se registrirate kliknite na---Do not display again-- zatvorite ovaj prozorcic i ostanite uz nas jer ima jako puno interesantnih tema koje su vam dostupne i bez registracije.Hvala na posjeti i ljepo Druzenje zeli vam Izy...

PS: ZA KORISTENJE NASEG CHATA KLIKNITE U NAVIGACIJI NA NATPIS "PORTAL"...

Lijepo druzenje zeli vam ADMIN naseg Foruma Izacic-Vikici..



Join the forum, it's quick and easy

Izačić
Dobro nam dosli dragi posjetioci !! Zamoljavamo vas da se registrirate i na takav nacin pomognete u daljnjem radu naseg Portala..! Naravno registracija nije obavazna vec je na dobrovoljnoj bazi. Ako ipak ne zelite da se registrirate kliknite na---Do not display again-- zatvorite ovaj prozorcic i ostanite uz nas jer ima jako puno interesantnih tema koje su vam dostupne i bez registracije.Hvala na posjeti i ljepo Druzenje zeli vam Izy...

PS: ZA KORISTENJE NASEG CHATA KLIKNITE U NAVIGACIJI NA NATPIS "PORTAL"...

Lijepo druzenje zeli vam ADMIN naseg Foruma Izacic-Vikici..


Izačić
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DOBRO NAM DOSLI !! VI SE NALAZITE NA FORUMU IZACIC ! NA NASEM FORUMU MOZETE DA SLUSATE NAS RADIO IZACIC ISTO TAKO DA KORISTITE CHAT ILI JEDNOSTAVNO DA SE UKLJUCITE U DISKUSIJE KOJE SE VODE NA FORUMU ! PS : AKO NAS RADIO NE STARTA AUTOMATSKI MOZETE MANUELNO DA UKLJUCITE SA KLIKOM NA PLAY NA PLAYERU !!

Go down
Admin
Admin
Admin
Broj komentara : 828
Reputacija : 0
Join date : 2008-09-15
Godiste : 56
Mjesto : Deutschland

Character sheet
Igrice Igrice: 10
https://izacic.forumieren.com

E´t i ja da njesto vam´a napisem !!! Empty E´t i ja da njesto vam´a napisem !!!

Wed Dec 10, 2008 10:10 am
Eh,sta´s vala coj,k zna...

Ma bijo sam´ja danas u gradu tamo u onome Münchenu ma kako je samo ono sunce grijalo, ano zimurina prava treba da budne ,,hejj ljudi Decembar je ovo mjesec, ano grije ko da je proljece pravo , ja bas moro i jaknu skinti,Ali hajde reko da ja vama ispricam sta sam ja tamo vidjo.Jeb majku kako momak njeki ukrade njekoj zeni i tasnu i sve sto je unjoj bilo.Nako idem ja, ide jedan nako fin momak,mozda ima njesto oko dvajes i njeku godinu, ma slican ko onaj moj jedan rodjak mirso,,, fino djete ,,i kaze on meni "hallo" a ja ga gledam nako, pa reko "hallo" poznajemol´se ?,,kaze on "nein",aha al mi bogami sve njesto poznat, koda sam ga njezi gledavo,,ma tako ja u ovome svome mozgu prevrcem i trazim ko bi on mogo biti kad odjednom odnjekle ispade njeka curetina, bogami jes prava ljepotoica, plavusa, kosa duga do gujsce joj se pruzla,a ona vitka prava ljepotica, al eto ma necu da´lje da pricam o njojzi,neg kak´o ukradose tu tasnicu.I ona nako pored mene prodje samo se malo od mene ocesa i rece meni enschuldigung i pravo onome momku u zagrljaj uleti, eh reko vi´s ti kako se djeca vole. Kontam ja tako to i nako samo gledam sta se desava okolo. Pocese oni da se hmmma,, "ljube" a on ce ti meni sta ti gledas? Reko haaaa nako na bosanski,sta ho´s? Kaze sta gledas? Jebga reko pa moram gledati zasto imam oci neg da gledam, on se nasmija i rece samo ti gledaj stari samo gledaj, i onako se okrenu onoj curetini i kaze evo je ide, a ja sav zbunjen nisam nista ni konto ,,na koga misli, kad naroda ima citav kijamet okolo,al dok sam ja skonto ,prekonto, jebga momak onaaj i ona curetina onako zagrljreni ,sudarse´se ko djoja sa njekom gospojom a ona gospoja samo skoci u stranu i jos kaze "enschuligung",i nista nit ni primjeti, a **** majku ja sve to gledam nako nemas vrimena ma nista ni habanti, a ona zena ode dalje izgubi se u onome kijametu naroda,ja malo bolje pogleda a u onoga momka u ruci zenska tasna hahaha, on mene samo pogleda nako i podize jedan prst u zrak,,,,hahah znas koji da nepisem,,, al znao je dasam ja sve vidjo, ma bas mi nerece ni jedne rici, nego samo pobjeze sa onom plavusom u onaj narod,,ajj reko kako momak ukrade tasnu svaka mu cufta,mislim se ja i tako idem pa cu reko sada njesto sjesti i popiti,poslije te sve guzve.Sjedem ja eto ti onoga gegavog konobara kad hoda gega se ko gusak i doso kod mene kaze stas? Reko daj mi pivu kaze koju ? Ma reko dajmi bilo kakvu samo nek je piva ,,kaze on ok i ode Donio meni pivu gegavi i kaze "biteschen reko dankeschen",,,, a ja nako povucem velki gutljaj i kazem a svasta ima boze mili i malo se razmislim kako je on to uspijo reko jeb´o majku svoju kod mene nebi to proslo nejma sanse,,, pogledam na sahat uhhh moram ici reko gusak haj vam´o da platim,, pa da bjezim odavde,,et dodje gusak reko kolko je ovo pivo kaze tri i ceteres eura reko cek, ja rukom u dzep jedan ,pa u drugi pa treci ...ajjjj majku mu jebem ukro mi novcanik ,,pa zato on mene nako gledo jeb majku svoju, a ja mislio ja njemu nesto trebam,,,al ljudi hajd kad on ukrade onoj zeni onu torbicu al kako meni novcanik a nije me ni dodirno,,ebiga osto sam kraci za 150€ eurica al i njesto jos naucijo hahahahah ebga cojk profesionalac zna svoj poso stas,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Et sada dete vi meni rec´te vala kako on to meni ukrade haj´d da cujem vas sta mislite???


Admin: komentar modifikovan dana: Sun Sep 29, 2019 6:00 pm; prepravljeno ukupno 3 puta
EMILA
EMILA
Broj komentara : 380
Reputacija : 0
Join date : 2008-11-18
Godiste : 49
Mjesto : AMSTERDAM-HOLANDIJA

Character sheet
Igrice Igrice: 10
http://www.hyves.nl

E´t i ja da njesto vam´a napisem !!! Empty Re: E´t i ja da njesto vam´a napisem !!!

Wed Dec 10, 2008 11:14 am
jao Suad,ja citajuci ove tvoje price po sve jednoj theme,neznam sta da kazem!izbuljim oci affraid i sva nestrpljiva
cekam kad cu do kraja da stignem,da vidim sta bi!
ove me tvoje price podsjecaju kao dijete na jednog starca kod nas,znao ti je on ispricati kao niko drugi,al uvijek on je
bio glavna uloga.
ja stvarno neznam gdje to sve pronalazis al fino,fino je samo ti nama pricaj!!
a za onaj noucanik tvoj,jesi siguran da si ga imao. pozzzzz em flower

Ha ne pronalazim ova prica je moja prica,,,,kaze Admin,,,
admir
admir
Broj komentara : 42
Reputacija : 0
Join date : 2008-11-22

Character sheet
Igrice Igrice: 10

E´t i ja da njesto vam´a napisem !!! Empty Re: E´t i ja da njesto vam´a napisem !!!

Wed Dec 10, 2008 3:03 pm
Sudo demi reci kako onom GUSKU plati pivo?

Hahahahah imo ja u drugom dzepu jos nesto sitni para rek´o ,evo tebi vala gusak cetri eura kad je krenulo naopako nekide vala bas i platim tako njemu,,,e´t tako je to bilo osto ja sa menscini sa njeki pet eura u dzepu....jebga cojk profi..
Admin
Admin
Admin
Broj komentara : 828
Reputacija : 0
Join date : 2008-09-15
Godiste : 56
Mjesto : Deutschland

Character sheet
Igrice Igrice: 10
https://izacic.forumieren.com

E´t i ja da njesto vam´a napisem !!! Empty Re: E´t i ja da njesto vam´a napisem !!!

Wed Dec 10, 2008 7:44 pm
eto ja jope...i komsinica

et vidis bolan ja dodje jope ovde na ovo pisalo reko sinoc e suad nes vala sutra pisati al et slago, al et´o ovo vam moram napisati pa sta bude da bude,,ebiga evo ja sada juce imo slobodan dan kaze moja sefica posto si ti dobar radnik nes radti danas odmori malo za wochnwnde ima cudo posla pa ces morat duze ostati u subotu i nedlju,e jes ona dobra prema meni hahah ak nece me sada oderati, hoce kasnije.al nema veze ja to znam negine meni nego subota satrati se ko magare a nedlja bas ko parip, nego nisam ja ovo poco da vam pisem o mojoj sefici mada bi vam mogo citav roman i nappisati al necu iz inata..hahaha ma salim se njekom drugom prilkom kad me ona razljuti vis ti sta se pise.Haj da pocnem vis jednom et vi´s ti kad imas slobodan dan svi namene navale ona moja Zena navalila hoce ici njesto sebi da kupuje njeke sminke i krema pojma ja nejmam sta je to ,a moja cerka mala kaze babo ja hocu na bazen na kupanje a ja izmedju dvi vatre reko hajde da se mi dogovoruimo kazem zeni idemo u to njesto da ti sebi to kupis sto ti treba pa cemo nonda ici na kupanje sa malom ,,cula to mala kaze ja necu ja hocu prvo ici na kupanje i necu ja da idem tamo da kupujem, boze mili mog ja to nacerati dase dogovore al necu vala bas reko de nek nji dvi rjese to.Zapela jedna zapela druga, a ja nako stojim i cekam, reko idemo li? kaze zena sacu samo da se dogovorimio" a vec se dogovaraju dobri pet minuta al nista ,,sta da radim reko evo sada ja stavljam veto,,hahah nema ni´s od krema a ni tebi malo lajalo od kupanja,,ti zeno hajd u kuhinju skuhaj rucak a ti mr´s uci knjigu,,hm a nece to da ode tako lahko nikuda et misle ja se salim a ja nako reko sta me gledate sto je sada nejdete svak svojim poslom,,,a zena ce meni a djes ti,,,pa eto vis ti to ja njiha molim dase dogovore da idemo dje, a one se 5 minuta dogovaraju i nista.I ja smo reko da one idu svak svojim poslom a ova moja ce odma a dje´s ti? reko ode ja zeno na jedno mjesto hos i ti samnom? kaze hocu!! cula to ono moje malo lajalo i kaze a babo kuda ces ti? reko ode na jedno mjesto hos´iti samnom? kaze hocu!! al nejmaju veze kuda.Reko dobro hajmo al ponesite kupace, mi krenli, i nako doli niz one stepence kad ide jedna komsinca ona svabica sto se ljeti skine nako samo u gace i hoda tako gola po basci a ja na balkonu i sa balkona gledam, gleda i ona mene al nista ne veli, a ni ja njozi isto, al gledamo se stas masalna kad je fina, Moja mi zena uvjek kad ja nju sretnem kaze haha mjeris li mjeris ,ebiga kako nebi kad je ima. Nebi ja majkemi all oci lete i dzaba.Et tako mi niz stepence doli u podrum u garazu a ona maoja mala uvjek njesto prica i galami pa joj se nesvidja ni ovo ni ono i stalno zapitkuje babo kuda cemo mi?,,a ja sutim necu da kazem nista: rek´o idemo na jedno mjesto.Sidjemo mi doli u garazu i sjedemo u auto upalim ja i krenemo,izadjem iz podruma i nako razmisljam kuda sada nemam ja pojma kuda,,a da obe ove moje budu zadovoljne, znam zena voli te kreme a mala kupanje mislim se ja mislim i nampade meni ,reko zeno znas ti sta? kaze ona sta je reko idemo mi sada u onu tamo trgovinu kupti tebi kremu za suncanje pa cemo sada ici na one bazene na kupanje, rek tamo ima ona sauna i oni kao se to jos kaze solariji,znam ja da se to njozi svidja voli ona te djindjamelije pa reko nece ni biti galame a ova mala galamdzija jedva docekala et kaze et idemo na bazen ja pobjedla,,jes reko ako te ja vi´sti ko je pobjedjo suti sada dok se ja nebi predomislio.Tako ja vozi vozi u trgovinu i zena kupi kremu za suncanje kaze hoce u solarijum ,ma reko hajde tako i treba reko hj mozda cu i ja pa ce nam trebati.Dodjemo mi tamo sve stvarno super nemoze biti ljepse bazeni wirpoli ma sta ti ja znam vise sta nejm, al nema solarija,pitam ja onoga cojka sto radi na recepciji, reko jarane de ti meni reci dje su ovde solariji i one saune?,,kaze on meni to ti je sve doli u podrumu! reko dobro recti meni samo jos dje je ulaz? ,,pa kaze ovo je ulaz, a reko pa dje su stepence kaze nema ima samo onaj lift tamo u cosku ,,,a svasta.Reko zeno sad da se dogovorimo ko ce kuda? kaze ona ja u solarijum! pitam ono malo lajalo a ti? kaze na kupanje u bazen! pita zena mene a ti reko u saunu,,,,hahah a jebo te zivoot jesmo jedna familija al razlika totalna troje nas i tri razlicite strane.Pa reko sta cemo sada il da ja jope moje veto stavim, al ono malo moje zapelo nema nego u bazen i mi svi tamo osli. reko zeno id ti u taj tvoj solarijum pa kad se vratis ode ja u saunu a ti pazi na malu kaze ona ok, ode ona, ma proslo je malo vremena ide ona i kaze et ja sam gotova sa solarijem; imam li farbe? aja nako gledam reko imas;; a ono nema bas nista,,znas ako joj kazem nemas et price a kako nista nevidis vi´s kako sam pocrnla i to,,zato odma kazem vidim i sve je ok.Reko ode ja sada ati dobro pazi na malu nedaj blizu duboke vode, zna ona plivati al me jope strah .I ja polako u onaj lift da udjem otvorse se ona vrata ja da udjem unutra kad ono ona moja komsinica ona svabica,,a jebo te pa sta je ovo reko jel ja sanjam da je ona ovdje,ma nije ona mislim se ja nemoguce ostala je u stanu kad smo mi krenli vamo,,kad ce ona meni "hallo nachbar,,a reko jes ona sto posto kad mi to rece reko "hallo nachbarin" i parkiram se u onaj lift pored nje; a ona po obicaju vec se skinla i u samim gacama stoji i vajik me njesto zapitkuje, a ja ebiga neznam sta bi vise reko kad oci lete same na one njezne gole grudi a ona to znade i jos se vise nako prsi,,uhhh onaj lift je brete mali nema bogami metar sa metar i tamam kad sam ja njozi scevo nesto reci stade onaj lift, treba izaci do saune,izadje ona prva ja njooj znas ono kavaljerski prepustim da izadje a ona se smije kaze danke reko bitte,bitte i ona ode tamo nedje dje pise za zene sauna,,ja gledam reko dje cu sada ja? imal da pise dje za muske? nejma majkemi nejma,ima ali samo pise za mjesavinu reko od e ja tamo dodjem ja tamo znas morasse go skinti skroz;; ja zavirim unutra nejma nikoga e reko jes fino nejma nikoga i ja se skinem i unutra udjem,ma ljudi moji nije proslo ma ni minuta kad na vrata bahnu ona moja komsinica i skida one svoje jos gace sto je imala a reko kus "ti" sada brete .....et,, ja neznam sta je vise bilo i kako al mozete vi zamisliti,sebi svasta i kako hocete hahahaah al eno ona moja komsinica vidjam da sva sretna i nasmijana seta onim svojim stanom i sve njesto pogledava na moj balkon,,,,,,

Samo da napomenem prica je izmisljena i nije istinita,,,al steta!!!
Autor-Halilagic Suad


Admin: komentar modifikovan dana: Fri Dec 19, 2008 9:27 pm; prepravljeno ukupno 3 puta
admir
admir
Broj komentara : 42
Reputacija : 0
Join date : 2008-11-22

Character sheet
Igrice Igrice: 10

E´t i ja da njesto vam´a napisem !!! Empty Re: E´t i ja da njesto vam´a napisem !!!

Wed Dec 10, 2008 8:11 pm
Eto Sudo ti nju povali i to jos na javnom mjestu bounce opaaaaaaaa ,hahahahaha
EMILA
EMILA
Broj komentara : 380
Reputacija : 0
Join date : 2008-11-18
Godiste : 49
Mjesto : AMSTERDAM-HOLANDIJA

Character sheet
Igrice Igrice: 10
http://www.hyves.nl

E´t i ja da njesto vam´a napisem !!! Empty Re: E´t i ja da njesto vam´a napisem !!!

Wed Dec 10, 2008 9:23 pm
ehhhh,to je neka opasna tetka,cuvaj se!!
al eto napokon fin dan,jelda??? LOL
Admin
Admin
Admin
Broj komentara : 828
Reputacija : 0
Join date : 2008-09-15
Godiste : 56
Mjesto : Deutschland

Character sheet
Igrice Igrice: 10
https://izacic.forumieren.com

E´t i ja da njesto vam´a napisem !!! Empty Re: E´t i ja da njesto vam´a napisem !!!

Thu Dec 11, 2008 8:58 am
E´t vi´s ti to,,koji fin dan !!!
plavusa
plavusa
Broj komentara : 48
Reputacija : 0
Join date : 2008-11-29

Character sheet
Igrice Igrice: 10

E´t i ja da njesto vam´a napisem !!! Empty Re: E´t i ja da njesto vam´a napisem !!!

Mon Dec 15, 2008 9:29 pm
ajaj sto ti znas pricati price hehe Razz Razz
Admin
Admin
Admin
Broj komentara : 828
Reputacija : 0
Join date : 2008-09-15
Godiste : 56
Mjesto : Deutschland

Character sheet
Igrice Igrice: 10
https://izacic.forumieren.com

E´t i ja da njesto vam´a napisem !!! Empty Re: E´t i ja da njesto vam´a napisem !!!

Tue Dec 16, 2008 2:05 am
Eh e´benoga....


ljudi moji sta da se kaze neznam sta sam ja allahu zgrijesio evo danas dan ko i hiljade drugih ali ovaj vala nesto posebno eben,,,citav dan mi bas nista neide od ruke,,bas nista eto jutros ustanem reko dase umijem,istusiram i to,udjem ti pod tus odvrnem pipu ano nema vruce vode ,,haj reko to je to treba da dodje polako tece voda tece ali nema vruce ahhh jeb..reko sta je ovo kako nema pa onako odvrni zavrni ali dzaba neide pa neide,,,ide moja malecka kaze babo de da se ja umijem reko sine nema vruce vode ,,,hahhah,,,,kako nema babo,,reko nema neznam sto pa vidjecemo ali de ti se umi i hladnom sada ,,,babo je prije hahah samo hladnom se umivo pa reko ode ja sada kahvu staviti u onaj aparat pa da barem to popijem,,odem ja do kuhinje tamo ,otvorim visecu kuhinju pa prvo da ja nadjem gdje su ti filteri pojma nemam ni gdje stoje trazim i trazim nema ,nema,pa nema a ljudi moji sta je ovo reko ceriiiiiii,kaze ona sta je baboo znas ti dje su oni filteri za kahvu kaze eto ji tude,,hahaha,,eti ji tude ma reko ,,,gdje? kaze tude u visecoj ,,,hahah e jesi mi sada pomogla,reko hvala ceri ali nema ovdje nista,,hahah kad kaze ona e babo jesi ti njekav eti ji tude samo ih uzmi hahaha,,,a svasta a oni bas stoje ma pored same moje ruke al ja nevidim i nevidim,,,hahah,,ok uzmem ja taj filter za tu kahvu a vec me volja prosla od toga trazenja,,al reko popicu ja nju neidem ja bez kahve iz kuce vani pa makar i moro onu nasu domacu kuhati hahah.
Stavim ja filter hajd reko sad je sve ok ,naspem vodu, i sada kahve hahahah,,hos evo,,,nema kahve za filtera a reko jebemti i kahvu necu vala ni piti i tako se sav razljutio i psujem,, kad zvoni telefon,, ma reko necu se ni javljati nek zvoni kolko hoce,,,kad iz sobe doleti ona moja cerkica i hopi lapi onu slusalicu i rece hallo
,,,ja,,,ja,,,evo,,on je kod kuce,,,pa ce ti ,,,babooooooooo,,,reko staje bolannn sta jeeee,,kaze evo telefon za tebe reko ko je kaze nemam pojma ,,,njeka zena
,,,hmmm reko kakva zena take mene nece,,,hahaha.Javim se ja na telefon kad ono bas neka zena, kaze dobro jutro,,,,reko dobro jutro,,,dali pricam sa suadom,,,reko da ,,a ko ste vi? kaze nije vazno,,,hahaha reko kako nije vazno kako to? pa moram znati sa kim pricam Kaze nije vazno,,reko ok hajde pucaj u cemi je rijec kaze ja se zovem ANA ,,e sad hos da kazes kako se zoves,,,hmm reko na poznajem ja taku nikad nisamm ni cuo za to ime ,,kaze znam da me ne poznajes ali ja tebe poznajem,,,uhhhh reko sta je sada tooo ti mene poznajes kaze da!! Pa reko de mi reci od kuda ? Kaze necu de se sjeti,,ma daj reko ne zajebavaj znam ja da ne poznajem nikakvu ANU kaze de se sjeti,,,a jebo te nako ja mislim hej od kuda njoj moj broj tel,, ali mi ime nemoze nikako da nampadne ,,,reko znas sta? ja neznam ko si ti,,,stvarno se nemogu sjetiti,,reko de mi barem malo samo napomeni njeki detalj da se mogu sjetiti.Hahahah nasmija se ona i kaze znas li ti prosle sedmice kad si bio tu i tu,,,reko znam,,,,,hahaha madase nesjecam bogami bio sam ko mortuz pijan al reko znam,,,kaze znas li onu curu sto je sjedjela preko puta tebe i tvoga drusrtva,,za drugim stolom,,,hmmm reko znam,,a alahami moga nemam pojma koja je ni koje ,,e to sam kaze ja,,, evo reko kaze da te nazovem ,,,pa reko odkuda ti moj broj telefona ,,ona se zacudi pa rece a svasta,,sta se glupiras pa dao si mi ti,,,,uhhhhhhhhhhh jebemti pomisli sta je sada ovo ,,pojma nemam ja ni ko je ona ni sta je ona ,,reko izvini molimte ali ja pojma nemam ko si ti ni sta si,,,hahah ona se nasmija i kaze e sada me ne poznajes a onu vece sve si znao o meni i kako se zovem i ko sam i sta sam i koliko godina imam,,,a reko cudne zene mislim se,,kad u tom momentu,,,zvoni neko na vratima,,reko cek samo malo evo neko zvoni na vratima da vidim koje,,kaze ona ok de,,onako spustim ja slusalicu i na vrata polako se odgegam ,,pa polako vrata otvorim,,,,,a jebemti ajjjjjjjjj koja zenska pred vratima stoji sa telefonom u ruci i kaze evo ja sam tebe nasla,,,neznam izgubljen sam bio,,,,stoji predamnom jedna rasna crnka sa dugom crnom kosom na mojim vratima od stana,tako prelijepa i zgodna i samo rece moguli uci,,,,neznam sta sam reko pojma nemam nesjecam se vise,,,ali samo znam da sam sav skocio i sav se streso kad me je moja zena probudila i rekla ustaj moras na posooooo,,,ti zakasniiiiiiiii,,,hahahahaha,,a jebenog snaaaaaaaaa hahahaha,,,bas gadno....

Prica je izmisljena !!!
Autor Halilagic


Admin: komentar modifikovan dana: Sun Dec 28, 2008 9:30 pm; prepravljeno ukupno 2 puta
EMILA
EMILA
Broj komentara : 380
Reputacija : 0
Join date : 2008-11-18
Godiste : 49
Mjesto : AMSTERDAM-HOLANDIJA

Character sheet
Igrice Igrice: 10
http://www.hyves.nl

E´t i ja da njesto vam´a napisem !!! Empty Re: E´t i ja da njesto vam´a napisem !!!

Tue Dec 16, 2008 12:00 pm
hahhah hahahah hhaaaa,jesi ispricao zeni sta si sanjo,hey ??
ili ti je bilo krivo sto te probudi,ehhh meni je,ja se tamam uzivila u pricu,
a sve mislim sta ti kcerka na to sve uradi.hahhahaaa,velil babo ko je ta teta...??
bosanka
bosanka
Broj komentara : 103
Reputacija : 0
Join date : 2008-11-22
Godiste : 53
Mjesto : njemacka

Character sheet
Igrice Igrice: 10

E´t i ja da njesto vam´a napisem !!! Empty Re: E´t i ja da njesto vam´a napisem !!!

Tue Dec 16, 2008 2:22 pm
hahahahaaha
Jesi li i to izmislio?????? Basketball
Admin
Admin
Admin
Broj komentara : 828
Reputacija : 0
Join date : 2008-09-15
Godiste : 56
Mjesto : Deutschland

Character sheet
Igrice Igrice: 10
https://izacic.forumieren.com

E´t i ja da njesto vam´a napisem !!! Empty Re: E´t i ja da njesto vam´a napisem !!!

Wed Dec 17, 2008 9:20 pm
Danas mi je komsinica na balkonu radila aerobik... Nesto mahala nogama tamo vamo i dizala koljena u zrak i spustala... Znaci osim susenja i prostiranja vesa, dudlenja cigara, hodanja samo u peskiru nakon kupanja u samiim gacicama, komsinica pocela sada trenira i aerobik... hahahah ehhhhhhhhh ta moja komsinicaa ????
raza
raza
Broj komentara : 147
Reputacija : 0
Join date : 2008-11-20
Godiste : 47
Mjesto : ljubljana

Character sheet
Igrice Igrice: 10

E´t i ja da njesto vam´a napisem !!! Empty Re: E´t i ja da njesto vam´a napisem !!!

Wed Dec 17, 2008 10:50 pm
Admin (citat):Danas mi je komsinica na balkonu radila aerobik... Nesto mahala nogama tamo vamo i dizala koljena u zrak i spustala... Znaci osim susenja i prostiranja vesa, dudlenja cigara, hodanja samo u peskiru nakon kupanja u samiim gacicama, komsinica pocela sada trenira i aerobik... hahahah ehhhhhhhhh ta moja komsinicaa ????


MA DOBRE TE KOMSINICE NEMA STA JOS KAD VIDE KOMSIJU NA SUSJEDNOM BALKONU bounce bounce bounce bounce
Admin
Admin
Admin
Broj komentara : 828
Reputacija : 0
Join date : 2008-09-15
Godiste : 56
Mjesto : Deutschland

Character sheet
Igrice Igrice: 10
https://izacic.forumieren.com

E´t i ja da njesto vam´a napisem !!! Empty Re: E´t i ja da njesto vam´a napisem !!!

Fri Dec 19, 2008 8:31 pm
Crna,mala,slatka Kahvica,,,

Vidis ti ovoga dana danas ,ustanem ja ujutro kisa neka pada sve se nekako usivilo i tmurno mislimse sta sada, imam reko evo danas slobodan dan .Kuda sada hmmmm,,reko ok prvo moja jutarnja kahvica i cigara i malo novine na netu da procitam pa cu vidjeti dalje.Skuham ja onu kahvicu nekako al ope belaj sa onim filterima al eto uspio sam ja i onako pijem kahvu i u novinama vidim jedan naslov,,,policija trazi lopove koji kradu auta ,,kaze ukradeno je do sada oko 5 auta u krugu hahah tako citam i mislimse a reko jes to dobar poso hahahah,,gluposti bolan ,,razmisljam ja reko kako je onim ljudima jadnicima koji su njekako to kupili i ono ops ode auto,ok citam ja dalje a jaj hahah a ono pise tip krao samo Porsche ,Ferari i takve klase auta,,hahahaha a reko pa sta ce mi biti zao onaj ko uspije sebi da kupi Porsche moze i drugi a na kraju krajeva svi su oni osigurati kolko znam.Ma ok ode ja o autima ovdje pisati a nije mi namjera hajde malo o prici mojoj danasnjoj kako kazem pijem kahvu i kad sam popijo reko ode ja malo ovamo da jednoga gradica,,Weilheim se zove ,,a ljudi sto je to jedan fin gradic ,,,nako mali nije prevelik sa dusom naseg Bihaca tako se osjecam lijepo tu ,ko da sam bio kod nas u gradu.Sidjem ja polako niz stepenice dole do garaze gledam da nece od kuda komsinica bahanti,al je nejma ,sjednem u auto i reko sada pravac Weilheim.Kad sam tamo stigo i ona kisa masalna prestala da pada. Ah reko kako je fino sada et i kisa prestala padati sada,,masalna sada mogu malo i prosvrljati ovdje ,,znas ima ovdje jedan butik za garderobu gdje ja uvjek kupujem sebi pa reko ode ja tamo da vidim sta ima da malo pogledam,,volim ja tamo otici fino je ima fine garderobe a i fini hmmm prodavacica.Ali reko prije ode ja ovamo na kahvu,popiti jos jednu kod moga prijatelja jednog Talijana drzi on onu njihovu Djelateriju.Polahko ja preko one ulice idem i gledam da ne udarim u koga,znas kako raja ide vamo tamo kad meni u susret ide taj talijan i kaze Bondjorno,,reko merhaba djes ti sta ima,,,hahah smije se on kaze ti mene nauci na merhaba reko nego sta tako i treba hahahaha,,tako mi dalje i do njegove te djelaterije i unutra udjemo kaze on de sjedi,sad ce konobar doci,i donijeti kahvu ja moram nesto jos u birou raditi reko ok hajti samo radi i ja cu samo kahvu popiti pa ode dalje,kaze on ok i ode ,,,,,Kad ono bas ide Konobar i nosi kahvuuuuuuu uhhhhh majketi samo koja kahva i koji konobar,,,, od tamo ide jedna crnka zgodna,,,,prelijepa boli glava i dodje do moga stola i kaze Hallo,,ja njekako hocu da kazem hallo ano neide pa samo sam uspio prevaliti preko usana reko "merhaba",,,,,hahah ona se nasnmija i rece kako znas da sam "nasa" na nasem bosanskom,pa reko neznam nemam pojma slucajno sam reko merhaba kad sam te vidjo ,,,,hahah nasmija se ona ponovo i onu kahvu mi spusti na sto i sa svojim me velikim crnim ocima pogleda i rece izvolite,,reko hvala,,nego de mi reci jel ti ovdje svaki dan radis ili kako.Kaze ma ne ovdje ja studiram pa ovako izadjem malo odradim da imam za dzeparac ,,ahaaa reko nego kako se ti zoves kaze "Meri"! a ti? reko Suad.Reko ok Meri drago mi je da smo se upoznali i ja uzmem onu moju kahvu da pijem a Meri ode dalje za drugim poslom ,,hmmmm moram da priznam pogledo sam za njom kad je otisla dalje ,,all imo sam i sta da vidim ,,,uhhhhhh koji zanosni kukovi i onako samo pomislio ,,svaka ti cast mala.Popijem ja onu kahvu i reko hajde mogo bi jos jednu reko Meri de molimte donesi jos jednu kahvu onako onu ,,,malu,crnu,slatku,,,kaze ona ok i smije se,,, eto je za minutu i nosio mi jos jednu kahvu spusti je na sto i kaze nesto si horan za ,,,malu,crnu,slatku,,i nasmija se i odma ode i ako ja nisam ni uspijo bilo sta da kazem,tako ja pijem i vidim onu Sarvetu ispod one solje i njeki brojevi pogledam tamo ano broj tel i pise Meri Tel nr:01435 132 43 i samo nazovi me.Stavim ja to u Dzep i pogledam gdje se Meri nalazi ali je nevidim pa reko da ja platim svasta se moze desiti jos ako ostane ovdje hahahaha !!Pa zovnem ja kad ide opet taj talijan, reko da platim,kaze neces platiti, reko hocu, kaze neces, reko hocu,,kad ide i Meri pored reko ok evo ovo za Meri kad ti nedas da tebi platim,,a meri se nasmija i uze one pare za kahvu,,i rece meni Alahimanet i navrati ponovo reko hocu Meri hocu navraticu ponovo sigurno cu navratiti.Izadjem ja vani opet na onu hladnu ulicu a u glavi mi ostala Meri i onaj njezin carobni osmjeh sa onim velikim ocima i zanosnim kukovima,,,tako ja idem i razmisljam o svemu tome i dodjem do onog Butika udjem unutra i vidim ima svasta ponesto,i lijepoga i ruznoga,,ali nije meni sada vise do kupovine i gledanja ostala mi ta slatka mala Meriiii u glavi i onaj broj tel,,,gledam u onu cedulju i ,,Tel broj ,,, pogledam u one brojeve,,i polako ih otkucam,,samo sam cuo na drugoj strani jedan umiljati glas hallo ,,hallo Meri je tu,,, ko je tu,,,sta je bilo dalje necu pisati ali vi sami sebi predpostavite ali u svakom slucaju samo sada mogu vam napisati da je Meri srecna djevojka i kad se sretnemo upitamo se??? Kako je, crna,mala,slatka kahvica??????

Izmisljena Prica !!!

Autor Halilagic


Admin: komentar modifikovan dana: Sun Dec 28, 2008 9:32 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Admin
Admin
Admin
Broj komentara : 828
Reputacija : 0
Join date : 2008-09-15
Godiste : 56
Mjesto : Deutschland

Character sheet
Igrice Igrice: 10
https://izacic.forumieren.com

E´t i ja da njesto vam´a napisem !!! Empty Re: E´t i ja da njesto vam´a napisem !!!

Sat Dec 20, 2008 3:14 pm
Eh ta kahvica !!! All stvarno je dobra !!!
bosanka
bosanka
Broj komentara : 103
Reputacija : 0
Join date : 2008-11-22
Godiste : 53
Mjesto : njemacka

Character sheet
Igrice Igrice: 10

E´t i ja da njesto vam´a napisem !!! Empty Re: E´t i ja da njesto vam´a napisem !!!

Sat Dec 20, 2008 6:20 pm
Admin (citat):Eh ta kahvica !!! All stvarno je dobra !!!

HEHE ko je dobar-kahva ili Meri????
Admin
Admin
Admin
Broj komentara : 828
Reputacija : 0
Join date : 2008-09-15
Godiste : 56
Mjesto : Deutschland

Character sheet
Igrice Igrice: 10
https://izacic.forumieren.com

E´t i ja da njesto vam´a napisem !!! Empty Re: E´t i ja da njesto vam´a napisem !!!

Sun Dec 21, 2008 7:02 pm
Ma kahva bolan ,,,znas kad je onako ,,,mala,crna,vruca,slatka,,, najvise se voli tada ta kahvu taj espresoo.
Admin
Admin
Admin
Broj komentara : 828
Reputacija : 0
Join date : 2008-09-15
Godiste : 56
Mjesto : Deutschland

Character sheet
Igrice Igrice: 10
https://izacic.forumieren.com

E´t i ja da njesto vam´a napisem !!! Empty Re: E´t i ja da njesto vam´a napisem !!!

Mon Dec 22, 2008 7:52 pm
Zene vozaci !!!

E ovo moram vam vala napisati pa kud puklo da puklo kratko cu ja,,,jutros vozim na kupanje u bazen i imam sta da vidim - u traci pored mene zena vozi nov Mercedes, pici preko 80, s nosom u retrovizoru - i sminka se.

Vratim ja pogled na put, al' djavola - ona zena napola presla u moju traku i ne prestaje da se sminka. U*** sam se ziv - ispadne mi aparat za brijanje na baterije i padne na burek koji mi bio na drugom sjedistu, pa se sve zajedno otkotrlja na pod. Pokusao sam koljenima da ispravim volan, al' ispustim mobilni koji mi pade pravo u kafu, koja mi je bila među nogama. Oprzim sebi i j*** , mobilni crk'o i jos prekinuh vazan razgovor, a ona se i dalje sminka a sto me hoce,,,,,. A reko sta ce coj´k da jos kaze nego !!!

`Bemti zene vozace...


Admin: komentar modifikovan dana: Tue Dec 23, 2008 12:24 pm; prepravljeno ukupno 2 puta
bosanka
bosanka
Broj komentara : 103
Reputacija : 0
Join date : 2008-11-22
Godiste : 53
Mjesto : njemacka

Character sheet
Igrice Igrice: 10

E´t i ja da njesto vam´a napisem !!! Empty Re: E´t i ja da njesto vam´a napisem !!!

Mon Dec 22, 2008 7:54 pm
Admin (citat):Zene vozaci !!!

E ovo moram vam vala napisati pa kud puklo da puklo,,,jutros vozim na kupanje u bazen i imam sta da vidim - u traci pored mene zena vozi nov Focus, pici preko 80, s nosom u retrovizoru - i sminka se.

Vratim pogled na put, al' djavola - ona zena napola presla u moju traku i ne prestaje da se sminka. U*** sam se ziv - ispadne mi masina za brijanje na baterije i padne na burek koji mi bio na drugom sjedistu, pa se sve zajedno otkotrlja na pod. Pokusao sam koljenima da ispravim volan, al' ispustim mobilni koji mi padne pravo u kafu, koja mi je bila među nogama. Oprzim sebi i j*** , mobilni crk'o i jos prekinuh vazan razgovor. A reko sta ce coj´k da jos kaze nego !!!

`Bemti zene vozace...

heheheh Pa takve smo ti mi...mi radimo par poslova od jednom Razz
Admin
Admin
Admin
Broj komentara : 828
Reputacija : 0
Join date : 2008-09-15
Godiste : 56
Mjesto : Deutschland

Character sheet
Igrice Igrice: 10
https://izacic.forumieren.com

E´t i ja da njesto vam´a napisem !!! Empty Re: E´t i ja da njesto vam´a napisem !!!

Mon Dec 22, 2008 11:05 pm
heheheh Pa takve smo ti mi...mi radimo par poslova od jednom


hahahahahah,,,eh stas´ vala bas ste take,,par poslova odjednom ma to mogu samo hanume,,,,, lol!
bosanka
bosanka
Broj komentara : 103
Reputacija : 0
Join date : 2008-11-22
Godiste : 53
Mjesto : njemacka

Character sheet
Igrice Igrice: 10

E´t i ja da njesto vam´a napisem !!! Empty Re: E´t i ja da njesto vam´a napisem !!!

Tue Dec 23, 2008 12:55 pm
Admin (citat):heheheh Pa takve smo ti mi...mi radimo par poslova od jednom


hahahahahah,,,eh stas´ vala bas ste take,,par poslova odjednom ma to mogu samo hanume,,,,, lol!

a ti napisi dokaze da nije tako.....
Admin
Admin
Admin
Broj komentara : 828
Reputacija : 0
Join date : 2008-09-15
Godiste : 56
Mjesto : Deutschland

Character sheet
Igrice Igrice: 10
https://izacic.forumieren.com

E´t i ja da njesto vam´a napisem !!! Empty Re: E´t i ja da njesto vam´a napisem !!!

Thu Dec 25, 2008 4:20 pm
Nepoznatoj Djevojci !!!

Dzeni!!!


Ne znam tko si? "Dzeni" kazes da se zoves,ali si mi otkrila svoju bolnu tajnu zivota.
Bilo mi je to tesko,ali si me naucila da razmislim o zivotu, i ako je razlika u godinama medju nama velika opet sam nesto novo naucio od tebe.Ne poznajes me,kao ni ja tebe a ispricala si mi puno toga o sebi.Hrabra si,hrabra i vise nego sto mislis allahami moga.
Htjeo sam ti biti potpora,ali u tom trenutku sam ostao bez rijeci, samo mogu ti reci da si me duboko dirnula u srce sa svojim pricama koje su me podsjetile na moje djetinjstvo i ona teska vremena koja su hvala allahu vec odavno prosla.Eto sada nepoznata djevojko dok lutas u mislima mojim,razmisljam ja opet o tebi o tvome zivotu,o tvojim zeljama, a u stvarnosti i ne znam ni ko si ,,ni sta si,,ali si nesto ispricala sto se ne zaboravlja ,,mozda nekome i nije to vazno ali meni jeste,a ti znas sta si ispricala,meni jedne zimske noci,,jer ima moj zivot slicnosti sa tvojim to ti dobro znas........
Ti si fala allahu dragome naucila kako sa tom sudbinom iz djetinjstva zivjeti dalje ubjedjen sam i siguran da negdje i ponekad places i tugujes u tamnoj noći zbog svega toga, i boli te svaka pomisao na proslost, tražeći odgovor na sve to, i pitas se cesto zasto, bas ja da imam takvu sudbinu,zasto ? i sa pravom se pitas,,, Mlada si tek je zivot pred tobom,i ja se pitam zasto bas tebi nepoznatoj djevojci koja je tako draga i mila,,
Cesto si se sama upitala zasto bas ja? Tek sam porasla tek postala, ovako mlada kao pupoljak cvijeca,sta sam ja to allahu zgrijesila? Kome sam ja to zlo ucinila? Ali sudbina je tako htjela tebe je izabrala iz kojeg razloga samo Allah dragi zna .Eto sada si odrasla zena i znas sta zelis i nisi vise mala,sada je tvoj zivot uzeo druge dimenzije ,nije vise onaj stari,,znas da si izrasla u jednu predivnu i prelijepu zenu koju mnogi muskarci prizeljkuju i koja svoj zivot drzi u svojim rukama i nece dozvoliti nikome da ga srusi,, eto upoznali smo se slucajno ,,bez neke namjere i nisam ni slutio da cu moje misli sa tobom nekad pozabaviti evo vidis sada je tako ,,sada pisem o tebi,,zasto ?? hmmm,,neznam ,,stvarno,, neznam,, ni ja sam,, odgovor na to,,ali nesto me vuce,neka nevidljiva sila koju ti nemogu objasniti,,znam da ces mozda reci vidis ove gluposti ako slucajno ovo budes citala nekad,,ali neka, nema veze,, misli sta hoces, ja pisem ono sto mislim,i osjecam a sada osjecam i zelim da pisem i da znam i da cujem da si ti sada srecna zena,koja napokon ima ono sto je godinama zeljela,,,,,
Ne znam te ko si,ali samo znam da si u meni ostavila veliki trag koji je duboko urezan u moje osjecaje i koji se nemoze zaboraviti, i znam jos jedno sigurno da ću se uvijek rado sjecati,tebe,jedne "Dzeni" nepoznate djevojke.
Eto "Dzeni,nepoznata djevojko, prijateljice moja, ako te tako smijem zvati ja, samo jos jedno pitanje, imam za tebe? Zasto meni isprica svoju sudbinu ? Dali si osjecala da sam isto tako nesto prosao kao i ti?? Dali si sve to slutila??,,Ako jesi tako osjecalat tada smo jako,jako slicni i zvot nas nije mazio i pazio kao neke druge.Eto neznam vise sta bi ti jos piso mada imam toliko toga,,ali samo sada zelim ti jos reci da mi je tako jako drago da smo se upoznali i nadam se da cemo se i jednog dana nekad mozda i sresti i kahvu popiti,,pa vidjecemo sta ce biti pustimo sudbuinu da odluci !!!! Nista vise nego ostani mi sada ziva i zdrava, cuvaj se, pazi na sebe i ne dozvoli da te zivot prevari,,,Eto moja "Dzeni" znam da tvoj zivotni slogan glasi ,zivot ide dalje i nikad ne staje ,,pa nek tako i bude kako ti kazes,a ja ti zelim samo jos da recem i pozelim,da te prati sva sreca ovoga dunjajluka i sjetise ponekad nepoznatog prijatelja !!!!

Zbogom,Zbogom moja "Dzeni"tvoj nepoznati prijatelj !!!

Ovo je izmisljeno pismo,,,,,


Evo jedna pjesma za tebe nepoznata djevojko!!!


Nocas bih ti mogao zvijezde
bajne skinuti s neba,
mogao bih prijeci pola svijeta
zbog tebe.
Mogao bih sve.

U ovoj crnoj noci
doci cu ti u sobu,
dodirnut te njezno i
zaspat u san.

Stojim na vratima
i gledam dok spavas.
Izgledas poput ruze
okupane rosom u proljetno jutro.

Nocas bih mogao
uciniti sve za tebe.
Ali dok ti spavas
ja cu te samo gledati.

Gledati, i mozda,
i mozda cu se sjetiti odakle si,
kako sam te upoznao i
zasto mi toliko znacis.

Hej ti, ti koja spavas
jesi li moj san ili java?
Je l' to zelja duse
il' razum srca moga.

Zbogom,
nepoznata djevojko.Zbogom,,,
Mogao bih nocas sve uciniti za tebe
al' evo, ostavljam te da spavas.
A ja polako u ovu tamnu noc odlazim.

Likovi su izmisljeni !!!


Admin: komentar modifikovan dana: Mon Dec 29, 2008 2:55 pm; prepravljeno ukupno 3 puta
plavusa
plavusa
Broj komentara : 48
Reputacija : 0
Join date : 2008-11-29

Character sheet
Igrice Igrice: 10

E´t i ja da njesto vam´a napisem !!! Empty Re: E´t i ja da njesto vam´a napisem !!!

Sat Dec 27, 2008 12:03 am
iako izmisljeno ali cinimise dosta sa osjecajom napisano,
bas sam onako pazljivo procitala interesantno
ali imas mastu
a masta radi svasta
svaka cast g.HALILAGICU sunny
EDO
EDO
Broj komentara : 83
Reputacija : 0
Join date : 2008-09-16
Mjesto : Graz

Character sheet
Igrice Igrice: 10

E´t i ja da njesto vam´a napisem !!! Empty Re: E´t i ja da njesto vam´a napisem !!!

Sat Dec 27, 2008 12:49 pm
plavusa (citat):iako izmisljeno ali cinimise dosta sa osjecajom napisano,
bas sam onako pazljivo procitala interesantno
ali imas mastu
a masta radi svasta
svaka cast g.HALILAGICU sunny

Sta sve masta jos moze moja Senci.....
hahahahaha

EDO
bosanka
bosanka
Broj komentara : 103
Reputacija : 0
Join date : 2008-11-22
Godiste : 53
Mjesto : njemacka

Character sheet
Igrice Igrice: 10

E´t i ja da njesto vam´a napisem !!! Empty Re: E´t i ja da njesto vam´a napisem !!!

Sat Dec 27, 2008 1:30 pm
Masta nema granica... Rolling Eyes Rolling Eyes
Sponsored content

E´t i ja da njesto vam´a napisem !!! Empty Re: E´t i ja da njesto vam´a napisem !!!

Na vrh
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu