Izačić
Dobro nam dosli dragi posjetioci !! Zamoljavamo vas da se registrirate i na takav nacin pomognete u daljnjem radu naseg Portala..! Naravno registracija nije obavazna vec je na dobrovoljnoj bazi. Ako ipak ne zelite da se registrirate kliknite na---Do not display again-- zatvorite ovaj prozorcic i ostanite uz nas jer ima jako puno interesantnih tema koje su vam dostupne i bez registracije.Hvala na posjeti i ljepo Druzenje zeli vam Izy...

PS: ZA KORISTENJE NASEG CHATA KLIKNITE U NAVIGACIJI NA NATPIS "PORTAL"...

Lijepo druzenje zeli vam ADMIN naseg Foruma Izacic-Vikici..



Join the forum, it's quick and easy

Izačić
Dobro nam dosli dragi posjetioci !! Zamoljavamo vas da se registrirate i na takav nacin pomognete u daljnjem radu naseg Portala..! Naravno registracija nije obavazna vec je na dobrovoljnoj bazi. Ako ipak ne zelite da se registrirate kliknite na---Do not display again-- zatvorite ovaj prozorcic i ostanite uz nas jer ima jako puno interesantnih tema koje su vam dostupne i bez registracije.Hvala na posjeti i ljepo Druzenje zeli vam Izy...

PS: ZA KORISTENJE NASEG CHATA KLIKNITE U NAVIGACIJI NA NATPIS "PORTAL"...

Lijepo druzenje zeli vam ADMIN naseg Foruma Izacic-Vikici..


Izačić
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DOBRO NAM DOSLI !! VI SE NALAZITE NA FORUMU IZACIC ! NA NASEM FORUMU MOZETE DA SLUSATE NAS RADIO IZACIC ISTO TAKO DA KORISTITE CHAT ILI JEDNOSTAVNO DA SE UKLJUCITE U DISKUSIJE KOJE SE VODE NA FORUMU ! PS : AKO NAS RADIO NE STARTA AUTOMATSKI MOZETE MANUELNO DA UKLJUCITE SA KLIKOM NA PLAY NA PLAYERU !!

Go down
Admin
Admin
Admin
Broj komentara : 828
Reputacija : 0
Join date : 2008-09-15
Godiste : 56
Mjesto : Deutschland

Character sheet
Igrice Igrice: 10
https://izacic.forumieren.com

Ljubavne sms poruke Empty Ljubavne sms poruke

Mon Dec 06, 2010 12:14 am
Sretan rođendan

Koliko se sunce oko zemlje okreće toliko ti želi zdravlja, uspjeha i sreće. Sretan rođendan.

Zvat ćeš me

Zvat ćeš me jednog dana kad ostaneš sam. Zvat ćeš me jednog dana sigurno znam. Zvat ćeš me jednog dana kad ostave te svi, ali meni ne dolazi, nećeš mi trebati.

Pokušala sam

Tražiti vjetar u svemiru ili život u grobu, to nitko pokušao ne bi. Ali tražiti ljubav tamo gdje je nema, ja sam pokušala naći u tebi.

Bivša ljubav

Ja nisam pauk i ne pletem mrežu, ali znaj da najljepše uspomene za tebe me vežu. U svakom srcu ja tražim sreću, ali znaj da tebe nikad zaboravit neću.

Na rastanku

Budi jako srce moje, na rastanku, nemoj stati, neće mnogo dana proći, a on će se pokajati.

Možda ćes imati djevojku

Možda ćes imati djevojku koja će se zvati kao ja. Možda će imati smeđu kosu i plava oka dva. Možda će te voljeti, ali ni približno kao ja!

Večer je prošla

V-ečer je prošla O-pet će doći L-ijep je život I-to će proći M-islim da te volim T-o nije sve E-vo još jednom VOLIM TE

Da li pamti ime moje?

Ako se sretnemo nekada ne skidaj pogled svoj jer vidjet ćeš onog ko nekad bijaše tvoj i kada budeš u samoći ti zapitaj srce svoje DA LI PAMTI IME MOJE?

Pusti me da zaspim na usnama tvojim

Pusti me da zaspim na usnama tvojim, da zavirim u srce tvoje, pusti me da još jednom poljubim ti usne, i tiho šapnem da te volim!

Kao more što se njiše

Kao more što se njiše, kao kapi kiše, kao što vjetar puše, kao što srce voli i za ljubav moli. Kao kad sunce sja toliko te volim ja.

Majecki miš

Zdravo! Ovde majecki mis. Samo da vidim ta ladis?Ako ne mislis na mene,izqrickacy ti najbolju duksejicu i nejed cu da ti napjavim dok budes pavo!Pa ti widi! Kiss.

Volim te, to je bar jasno

VOLIM TE...to je bar jasno, možda nisam trebala ali već je kasno. Ako želiš da odeš, idi, neka ti bude jer ja sam navikla da volim pogrešne ljude!

Ljepota lako ne prolazi

Ljepota lako ne prolazi. U snovima se čak sanja. Bajke su samo utješni ljubavni nalazi. A trenutačno krv ti je tanja. Volim te, a ti mene ne. Čitaj prva slova rečenice te.

Razbit ću čašu

Razbit ću čašu kad ne mogutugu... Jer ja VOLIM tebe... A ti voliš DRUGU!

Naj frendice na svijetu

Mi smo frendice i ne znamo za zlo. Mi smo vještice koje smijehom pomiču tlo. Mi smo frendice koje znaju šta ljubav znači. Sa ovim frendicama,nitko ne smije da se kači. Mi ćemo zauzeti cijeluuuu planetu jer mi smo NAJ FRENDICE NA SVIJETU!

Kad budeš plakao

Kad budeš plakao zbog jučer novo jutro budi staru ranu. Kreni dalje pa kako bude jer ja više nemam te u planu.

Sve za tebe

Za tebe ću plakati, dok suze ne presuše zauvijek dio moje duše, voljet ću te do zadnjeg daha života svog, tebi će biti posvećen zadnji otkucaj srca moga.

Moja ljubav tebe traži

Moja ljubav tebe traži ti si moja sreća i ljepota reći ću ti sve bez laži ti si ljubav mog života.

Ti ne spavaš srećo moja

Ti ne spavaš srećo moja ni ja nemam sna sve što tebe noćas boli osjećam i ja... Ako te zaboli srce ako ga neko slomi sjeti se da imaš mije koje te ludo voli.

Težak je život

Težak je život kad znaš da si sam, kad nije tu neko da ti uljepša dan, težak je život sa patnjom i boli i kad znaš da te niko, ali baš niko ne voli...
Na vrh
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu