Izačić
Dobro nam dosli dragi posjetioci !! Zamoljavamo vas da se registrirate i na takav nacin pomognete u daljnjem radu naseg Portala..! Naravno registracija nije obavazna vec je na dobrovoljnoj bazi. Ako ipak ne zelite da se registrirate kliknite na---Do not display again-- zatvorite ovaj prozorcic i ostanite uz nas jer ima jako puno interesantnih tema koje su vam dostupne i bez registracije.Hvala na posjeti i ljepo Druzenje zeli vam Izy...

PS: ZA KORISTENJE NASEG CHATA KLIKNITE U NAVIGACIJI NA NATPIS "PORTAL"...

Lijepo druzenje zeli vam ADMIN naseg Foruma Izacic-Vikici..



Join the forum, it's quick and easy

Izačić
Dobro nam dosli dragi posjetioci !! Zamoljavamo vas da se registrirate i na takav nacin pomognete u daljnjem radu naseg Portala..! Naravno registracija nije obavazna vec je na dobrovoljnoj bazi. Ako ipak ne zelite da se registrirate kliknite na---Do not display again-- zatvorite ovaj prozorcic i ostanite uz nas jer ima jako puno interesantnih tema koje su vam dostupne i bez registracije.Hvala na posjeti i ljepo Druzenje zeli vam Izy...

PS: ZA KORISTENJE NASEG CHATA KLIKNITE U NAVIGACIJI NA NATPIS "PORTAL"...

Lijepo druzenje zeli vam ADMIN naseg Foruma Izacic-Vikici..


Izačić
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DOBRO NAM DOSLI !! VI SE NALAZITE NA FORUMU IZACIC ! NA NASEM FORUMU MOZETE DA SLUSATE NAS RADIO IZACIC ISTO TAKO DA KORISTITE CHAT ILI JEDNOSTAVNO DA SE UKLJUCITE U DISKUSIJE KOJE SE VODE NA FORUMU ! PS : AKO NAS RADIO NE STARTA AUTOMATSKI MOZETE MANUELNO DA UKLJUCITE SA KLIKOM NA PLAY NA PLAYERU !!

Go down
Admin
Admin
Admin
Broj komentara : 828
Reputacija : 0
Join date : 2008-09-15
Godiste : 56
Mjesto : Deutschland

Character sheet
Igrice Igrice: 10
https://izacic.forumieren.com

E´t i ja da njesto vam´a napisem !!! - Page 2 Empty Re: E´t i ja da njesto vam´a napisem !!!

Sun Dec 28, 2008 9:08 pm
Telefonski Poziv


Ehhh,vidite vi bolan sta svasta ima,,, ja danas setam ovdje pored jezera,,po ovom vjetru, kad zvoni meni telefon,,,reko haj da vidim ko je? ,,Pogledam ano nema broja na telefonu,,hahah reko takima se ja ne javljam ,ko ce znati ko je? ,,Znas ima oni sto nadju broj tele u tel imeniku i zovu nonda,,,prodaju ljudi svega i svacega.Nejavim se ja na telefon i pustim da do kraja odzvoni,, pa reko hajde sada je ok.Nastavim ja tako dalje svoju setnju i posmatram u daljini tamo na vodi neke budalle dosli na surfanje, a vani hladno ima bogami deset stepeni, al eto njima izgleda bas to i nesmeta nista.Eno onaj jedan se zabrzino i vozi ko lud,a jes majkemi ko auto brz i opa preko onih valova skoci sa onom svojom napravom za surfanje,pa kad se je rabio hahahah ko palacinka.Ja to sve gledam i mislim se koje su oni stvarno budale zar nejmaju oni pametnijeg posla nego da se na ovoj zehmeriji nako lupaju i padaju,,all stas ljudima to predstavlja zadovoljstvo izgleda,pa nek im i bude.Idem ja tako dalje kad opet onaj blesavi telefon zazvoni,,,brnn,brnn,brnn,,,opet gledam ja, opet nema broja....ali sada me nesto radoznalost kopka,ko bi mogo biti?,,javim ti se ja, kad ono bas onako kako sam ja i mislio kaze ja sam od firme "Henkel" i prodajem njeke lonce za kuhanje hahah a gdje bas mene nadje pa,reko nemam vremena sada za razgovor nazovite vi drugi put.Prekinem ja vezu i nastavim tako dalje,kad otamo odjednom izbi njeka baba, na onome kotacu, vozi i udjahala na kotac ,,a zabrzinala se ko Sumaher,pa otamo lijevo,desno lijevo ,desno,,,a jeb´em ti babu ,,zamalo umene oniim kotacem udari ,, ma reko kus na mene baba bolan sta ti je ,,hus ,,bjez tamo,,a ona se nakezi sa onim ustima svojim bez zuba meni u lice i rece (du bist schuld) ti si kriv. ,,,, a jesam se nasmijo hahaha,,,,reko jesam kura´c baba ja kriv zar nevidis da sam ja pjesak pa ,,ebi´se ti uvjek je pjesak u pravu samo da znas, a ti si na kotacu bila a ne ja,a ona ce meni ne, ne ti si kriv i jope se pope na onaj svoj kotac i zavergla onim pedalama i odmagli dalje,,a jebo te dan samo da ste to mogli vidjeti, kako baba vozi kotac,ma ja to ljudi moji jos ja nevidje....Tako ja haj reko sta me danas snadje otarasio se babe,kad jopeeee onaj moj telefon zazvoni ,,,,brnnnn,brnnnn,brnnn,ma ja ga onako iz huje lapim i sav onako jos ljut od one diskusije sa babom sto me naljutila maloprije i javim se i prvo sta sam reko,reko znate sta? Jebite se,,sto mi vise dosadjujete ,,ostavite me na miru i ne zovi me vise jel vam jasno,,,,ko ste daste. Ma ja se razgalamio mislio ja opet oni prodaju one lonce od firme Henkel,,,,pogledam ja malo bolje u onaj moj tel ali ono ima broj sada na displeju ko me zove... uhhhhh jebo te pa ja se zajebo,, nije to isto celjade sto me zove citavo vrijeme.Al sta cu ja sam vec isprico pricu na telefon i ispsovo a ono se jos niko nije ni javilo,kad ce ti otamo meni na telefon,,jedan lijepi umiljati glas,,,hejjjj bi ja to sada radila,,,all nemam sa kim,,,,hahahaah,,, reko staaaaa bolan?,,sta bi ti radila?,,ko si ti? Kaze ja sam gospodja xxxxxxxx,,,aaaaaaaaaa,,, znam sada sjetio sam se ,,hahah reko kako si i sta ima? Pa reko ima vec par godina da se nismo vidjeli, kaze ona bogami bas tako,a ti me doceka na telefon da se ja jexxx hahaha,, ,,ma reko izvini molimte na mojim rijecima sto ti rece,reko tako su me ti trgovci iznervirali sa tim telefonskim zvrcanjem,,,,pa ja mislio da su oni opet i reko izlajo se,,,,kaze ona meni,,ma nista bolan i ja sam tebi rekla odma odgovor,,uhhhh reko vidis ti to,,ko bi reko od te gospodje da je tako kod nje,,,hahah reko pa kad si mi tako rekla, a sto sebi nenadjes njesto,,,???Kaze ona meni ma nacu nacu ja sebi nista se ti ne brini zato,, nego znas sto te zovem,reko neznam bogami,imam njesto da ti pokazem !Aha reko jel vazno? Ili da nije sta bilo? Ma nije bolan kaze nista vazno vidjeces.Nego reci ti meni posto se mi dugo znamo,sta radis veceras i sta imas u planu,,reko nemam nista u planu nisam nista planiro,,,pa kaze mozes li doci do mene nesto ti moram vazno pokazati,,,reko ok nije problem,docicu ja veceras u 19h kaze ona ok,ali nemoj zaboraviti imam nesto jako lijepo da ti pokazem i neces se kajati sto si doso.Reko ok dobro docu ja veceras i prekinemo taj razgovor.Stavim ja Tel u dzep i mislim se vala sada se necu javiti ma da me zove neznam ko vise,,, kad ona baba jope pored mene prodje sa onim kotacom ali sada iz drugog pravca,,sada skroz polako ,valjda se ja sjetila da sam ja to i da smo se zamalo gore vise sudarili.Eto prosetam ja jos malo tako i reko ode sada kuci odmoriti se,dodjem kuci sjednem onako na krevet ,,a u glavi mi njesto ona moja poznanica sto me nazvala i one njezine rijeci sto mi je rekla ,,,,bi al da imam sa kime,,,hmm nista mi nije jasno bilo znam ja nju dobro ona meni nikada nije tako njesto odgovorila bez razloga nekoga, ona je inace fina i postena zena,tako nesto nikad mi nije rekla,pa me to cudilo,,all reko pusti ti to mozda se ona samo salila smnom.Tako ja o tome razmisljam i upalim onu moju Haber Kutiju i posluusam one gluposti stio idu na tome tv i tako gledajuci zaspem,bogami neznam koliko sam dugo spavao samo znam da sam se probudio i na sat pogledao a ono vec 18,30 reko kasnim obeco sam da cu doci mojoj poznanici,,pa na brzinu otrcim u kupatilo,sredim se i u auto sjedem i vozi usput sam stao i kupio jedan lijepi poklon za moju poznanicu dao da ga lijepo zapakuju i ako sam vec kasnijo.Vozio sam ja jedno 15 min do tamo a noc vec ..dodjem pred stan i vidim da na ulaznim vratima imaju dva imena hmm reko sta je ovo,,vjerovatno od njenog prijatelja prezime isto tu napisano,uzmem i pozvonim ja.Prvo jednom ,,nema nikoga,,pozvonim ja drugi put,,kad ono cuje se neko vice sekunda eto me,,reko ok ,,i sacekam..Kad se zacuse sitni koraci koji su isli prema vratima i vrata se polako.Na vratima je stojala majkemi stvarno jedna predivna i prelijepa Djevojka sa zelenim ocima i crnom kosom pogledala me je i rekla ti si sigurno Sxxx,,,,reko da,ja sam,nego recite mi da ja nisam pogresijo stan ,,posto nisam vec godinama tu bio pa mi se izmjenulo toga dosta,,pogledam ja nju malo bolje ,,kad ce ti ona meni prije nego sam ja uspio sta da kazem,,,,hajde bujrum,ocekujemo te mislile smo da neces ni doci posto kasnis,ma reko bila neka guzva u saobracaju pa zato sam kasnio,,,,Reko a ko ste vi? Kaze ja sam jedna prijateljica od gospodje xxxxxx njena cimerica stanujemo zajedno ovdje,, aha, reko ja sam Sxxx kaze znam pricala mi je o tebi moja prijateljica i rekal je da ces veceras doci ,aha ok,hm a reko a gdje je ona sada?,,,Evo upravo se ona tusira,sace ona biti gotova,a dok ona bude gotova hajde sjedni ,,uvede ona mene u onu jednu sobu ,,,pa mi pokaza na jednu sofu i rece de sjedni,, pa upita sta ces popiti? Reko daj mi Whisky /cola ako ima,, kaze mislim da ima,ja sam sjeo,a ona se okrenu i ode prema kuhinji njisuci sa svojim zanosnim bokovima samo tako kako to zna jedna rasna i zanosna zena. Ja sam ostao sam u sobi, pa sam ostavio onaj poklon sto sam kupio na sto pored sofe. Mislim se ja tako i reko sta je ovo sve? Gdje sam ja bahno? Ma nista mi nije jasno,ali me raduje da vidim moju staru prijateljicu,,,kad odjednom se otvorise vrata od kupatila i izadje moja stara prijateljica zagrnuta samo u peskiru ma ljudi moji nije se promjenula ni malo jos uvjek je onako lijepa i njezna kao i prije par godina,,,,i onako sva od radosti sto me vidi potrca prema meni i rece hajjjj halllllooooo ajjj kako samte se pozeljela ,,godinama se nismo vidjeli i podje da me zagrli,,uhhh kako je ona posla da me zagrli onaj peskir se nekako skliznu na dole i vidio sam samo njene gole grudi kako su bljesnule na svjetlosti,nije se ni trudila da ih na brzinu sakrije nego je samo polako opet navukla peskir preko njih i dotrcala do mene i poljubila me u obraz i zagrlila,,uhhhh,bem ti jesu lijepe pomisli,,a ona samo rece pardon,skliznulo mi,,reko ma nista nista fino je bilo vidjeti,,,,hahahah,nasmija se ona i rece meni pa vjerujem da ti je lijepo bilo vidjeti,,a bili zelio jos vise vidjeti,,,uhhhh,,,boze mili ,,sta je ovooo?,,sta se desava?,,,,nisam ni sam vjerovao svojim usima sta sam cuo, pa sam jos jednom pito,,, molim,,pa kaze cuo si me ,,,,,sta sam pitala,,,neznam sta sam odgovorio,nemam pojma,,u stavrnosti nisam ni razmisljao o odgovoru samo sam vidio onaj peskir kako pada sa nje na pod,,samo sam upitao a tvoja prijateljica,ona je ovdje u stanu,,rekala mi je sace i ona doci i pridruziti se,,,!!!! Eto vidite sta se desi ali ja stvarno neznam vise sta je bilo i kako,,stvarno neznam nemam pojma,,,vjerujete li mi to ??????? Znam da sam taj ostatak noci samo spavao tako jako i da sam bio tako umoran ko nikada do tada osjecao sam se kao da je preko mene proslo 10 kamiona, svaka me koscica boljela kad sam ujutro usto....U slijedecim danima sam dobivao jos par poziva na moj tel,,samo ovaj put me nisu ti pozivi nervirali kao prije i rado sam se javljaoooo svaki put....
Wink


Prica je Izmisljena,,samo da nebi ko doso na lose misljenje,,okk


Admin: komentar modifikovan dana: Mon Dec 29, 2008 1:49 am; prepravljeno ukupno 2 puta
plavusa
plavusa
Broj komentara : 48
Reputacija : 0
Join date : 2008-11-29

Character sheet
Igrice Igrice: 10

E´t i ja da njesto vam´a napisem !!! - Page 2 Empty Re: E´t i ja da njesto vam´a napisem !!!

Mon Dec 29, 2008 12:05 am
hehheh
a stote hoce auuuuuu
ma koje IVO ANDRIC;BRANKO COPIC
ZATEBE MACIJI KASALJ
MOGO BI TI KNJIGU NAPISATI lol!

Hahahah ma mora se prica pisati, volio bi ja da se it i plavuso ukljucisss u pisanje,,,pa napisi i ti koju pricu,,,hajde da imamo sta da citamo !!!,,,,kaze admin,,,
bosanka
bosanka
Broj komentara : 103
Reputacija : 0
Join date : 2008-11-22
Godiste : 53
Mjesto : njemacka

Character sheet
Igrice Igrice: 10

E´t i ja da njesto vam´a napisem !!! - Page 2 Empty Re: E´t i ja da njesto vam´a napisem !!!

Mon Dec 29, 2008 3:00 pm
E bas plavuso imas pravo....pa nismo ni znali da izacic ima domaceg pjesnika santa
aaa dobre bajkee..... Rolling Eyes

Ehhh sta da kazemmm vise na komentar ,samo znam da se svaka Bajka mora napisti prije ili kasnije pa probaj i ti bosanko mozda ces uspjeti pa da imamo svi sta da citamo....kaze admin,,,,,
Admin
Admin
Admin
Broj komentara : 828
Reputacija : 0
Join date : 2008-09-15
Godiste : 56
Mjesto : Deutschland

Character sheet
Igrice Igrice: 10
https://izacic.forumieren.com

E´t i ja da njesto vam´a napisem !!! - Page 2 Empty Re: E´t i ja da njesto vam´a napisem !!!

Wed Dec 31, 2008 10:29 pm
"Crna noc"

Noc,,,samo noc,crna noc,,svuda oko mene noc,,tama je dosla moja draga, moja jedina, moja prijateljica, saputnica ,,Evo ja sjedim sam u mojoj sobi okruzen sa mojom tamom mojom ljubavnicom,kraljicom carstva i crnila,,ohhh ljepotice moja, tamo moja, noci,prijateljice,saputnice,tako si mi sada lijepa, tiha,tako si mi umiljata i ujedno zalosna i strasna,,ohhh moja tamo, moja sreco, zasto su mi ovako tuzne ove moje noci??? Reci,reci meni ti, moja ljepotice,prijateljice, ljubavnice, meni reci, moja jedina.Ne"nisu", tebi tako noci tuzne, nisu svjetlosti moja, u ovoj mojoj tami, u ovom mome carstvu noci i crnila, ti si moja svjetlost koja sija i koja me sada pretvara u svjetlost najljepsu na ovome svijetu kao sunce sjajno sto sija, zato budi sretan,najsretniji budi ti u ovome mome carstvu tame, crne noci i crnila crnog. Da"da"" tako je tamo moja, noci moja, tako je" samo nemogu ja vise da zivim u svjetlosti,svijetloj ne zelim da budem svjetlost svjetlaaa. Ja zelim moju tamu, ljepoticu, moju saputnicu ,moju ljubavnicu koja me prati od rodjenja, onu tamu sto je srcem volim,""" tebe zelim jaaaa""",dozvoli tamo moja jedina "dozvoli" molimte,da zivim u ovoj tvojoj tami u ovoj crnoj noci u ovom tvom prelijepom carstvu crnila,sumraka i u tvome tamnom zagrljaju.Tamo moja crna noci shvati me barem ti "kad me drugi ne razumiju i ne shvacaju". "kad moje jecaje u ovoj tami uopste i ne cuju"".Zar me necujes tamo moja, crna noci?? Cujes li moja dozivanja??Cujes li moje jecaje ohh tamo ljubavnice, "ne" necujes me ni ti "ne" necujes,,,,Haloo ja sam tu pored tebe svjetlosti moja jedina ,da tu sam ja ali moram polako da te napustim,, moram da te ostavim,, ohh,,ne" ne" neidi ti tamo moja,ostani jos malo tu,ostani pored mene ti tebe zelim,trebam ja,ljepotice moja jedina.Ne"nemogu svjetlosti moja moram da idem,moram da te ostavimm,, evo rujna zora zori zarko sunce polako izlazi i ja tada cu nestati i tebe samog ostaviti. Ne sreco,,ne neidiiiiii,ostani, jer u tebe vjerujem ja,,, Moram,moram i odlazimmm ali znaj docicu ja tebi doci sa sutonom novim sutrasnjim,,ohh tamo moja tebe zelim jako, tebe cu cekati u iscekivanju velikom pa da opet zivimo zajedno u tvome carstvu noci i crnila sam sa tobom kao sada,,,,,

Hvala ti tamo,hvala ti noci na ovome druzenju lijepom.

Autor Halilagic
bosanka
bosanka
Broj komentara : 103
Reputacija : 0
Join date : 2008-11-22
Godiste : 53
Mjesto : njemacka

Character sheet
Igrice Igrice: 10

E´t i ja da njesto vam´a napisem !!! - Page 2 Empty Re: E´t i ja da njesto vam´a napisem !!!

Sat Jan 03, 2009 3:23 pm
Admin (citat):"Crna noc"

Noc,,,samo noc,crna noc,,svuda oko mene noc,,tama je dosla moja draga, moja jedina, moja prijateljica, saputnica ,,Evo ja sjedim sam u mojoj sobi okruzen sa mojom tamom mojom ljubavnicom,kraljicom carstva i crnila,,ohhh ljepotice moja, tamo moja, noci,prijateljice,saputnice,tako si mi sada lijepa, tiha,tako si mi umiljata i ujedno zalosna i strasna,,ohhh moja tamo, moja sreco, zasto su mi ovako tuzne ove moje noci??? Reci,reci meni ti, moja ljepotice,prijateljice, ljubavnice, meni reci, moja jedina.Ne"nisu", tebi tako noci tuzne, nisu svjetlosti moja, u ovoj mojoj tami, u ovom mome carstvu noci i crnila, ti si moja svjetlost koja sija i koja me sada pretvara u svjetlost najljepsu na ovome svijetu kao sunce sjajno sto sija, zato budi sretan,najsretniji budi ti u ovome mome carstvu tame, crne noci i crnila crnog. Da"da"" tako je tamo moja, noci moja, tako je" samo nemogu ja vise da zivim u svjetlosti,svijetloj ne zelim da budem svjetlost svjetlaaa. Ja zelim moju tamu, ljepoticu, moju saputnicu ,moju ljubavnicu koja me prati od rodjenja, onu tamu sto je srcem volim,""" tebe zelim jaaaa""",dozvoli tamo moja jedina "dozvoli" molimte,da zivim u ovoj tvojoj tami u ovoj crnoj noci u ovom tvom prelijepom carstvu crnila,sumraka i u tvome tamnom zagrljaju.Tamo moja crna noci shvati me barem ti "kad me drugi ne razumiju i ne shvacaju". "kad moje jecaje u ovoj tami uopste i ne cuju"".Zar me necujes tamo moja, crna noci?? Cujes li moja dozivanja??Cujes li moje jecaje ohh tamo ljubavnice, "ne" necujes me ni ti "ne" necujes,,,,Haloo ja sam tu pored tebe svjetlosti moja jedina ,da tu sam ja ali moram polako da te napustim,, moram da te ostavim,, ohh,,ne" ne" neidi ti tamo moja,ostani jos malo tu,ostani pored mene ti tebe zelim,trebam ja,ljepotice moja jedina.Ne"nemogu svjetlosti moja moram da idem,moram da te ostavimm,, evo rujna zora zori zarko sunce polako izlazi i ja tada cu nestati i tebe samog ostaviti. Ne sreco,,ne neidiiiiii,ostani, jer u tebe vjerujem ja,,, Moram,moram i odlazimmm ali znaj docicu ja tebi doci sa sutonom novim sutrasnjim,,ohh tamo moja tebe zelim jako, tebe cu cekati u iscekivanju velikom pa da opet zivimo zajedno u tvome carstvu noci i crnila sam sa tobom kao sada,,,,,

Hvala ti tamo,hvala ti noci na ovome druzenju lijepom.

Autor Halilagic



Sad Sad Sad Sad ...ova je tuznaa Sad Sad
Admin
Admin
Admin
Broj komentara : 828
Reputacija : 0
Join date : 2008-09-15
Godiste : 56
Mjesto : Deutschland

Character sheet
Igrice Igrice: 10
https://izacic.forumieren.com

E´t i ja da njesto vam´a napisem !!! - Page 2 Empty Re: E´t i ja da njesto vam´a napisem !!!

Tue Jan 06, 2009 6:17 pm
Samo da ti kazem !!!

Znas kada bi ovaj moj jastuk, na kojem godinama spavam mogao da progovori..ko zna sta bi sve tebi mogo ispricati… Kada bi ispricao moje sve snove, ni ja sam ne znam sta sam sve sanjao vise.. kada bi zidovi moje sobe progovorili siguran sam da bi imali puno da pricaju.. kada bi moja tama i tuga mogla da pregovori sta bi vam sve ispricala,ajajjj,sta ,,,puno toga,,,jako puno...
Koliko nam malo treba da budemo srecni pitam se ponekad???, malo nas djelilo od suza do smjeha.. Samo nam je bio potreban napor i trud… Jedino sta sam zelio je da me volis, da te volim.. da budemo zajedno do kraja zivota.. ali se to nije dogodilo naprotiv samo puka suprotnost.. Ko zna zasto, ko zna.. Pamtim svaku tvoju rijec, saputanje na jastuku, pamtim svaki tvoj osmjeh na nasmijanom licu, onaj zagrljaj cvrsti,topli i pogled..dodir tvoj,,jake otkucaje srca .. pamtim svaki tvoj uzdah,tvoj carobni miris koji me zapanjuje i koji je nezamjenjiv, PAMTIM SVE.. zasto? Ne znam ni ja.. Pokusavo sam da izbrisem sve to,da sve zaboravim bas kao na computeru.. delete, enter.. ali ne, to nije tako lako,to neide. Zasto? Zato sto srce nije papir na kojem mozemo da brisemo I pisemo,kako hocemo i zelimo,neide to.. Da, tacno je da se svi mi radjamo kao “neispisana tabla” ali na toj tabli ne mozemo isto tako sve obrisati,uvjek ostaje neki trag,duboki trag… Znas, a znao sam i ja da si samnom mogla onako kako si ti htjela, bila je dovoljna samo jedna tvoja ljepa rjec, i ja bih na sve pristao...na sve ...to znas ti,, moja proslosti,, nista se nije sa tobom moglo mjeriti niti ce se nekad moci, vjeruj mi !! Zelim samo da ti kazem da znas too i da ne zaboravis nikad,,molimte bas nikad,, bez obzira sta se medju nama desavalo.
Neznam pitam se ponekad da li bi bilo bolje da izbrisemo sve uspomene.sva nasa sjecanja na one lijepe provedene dana. kako kazu u mnogim pjesmama “da ih zaboravimo i da pocnemo novi zivot bez sjecanja na sve to”….neznam ,,,stvarno neznam ali odgovor trazim na to pitanje i sada dok ovo sve pisem.Eto sada pokusavam da to izbrisem iz sjecanja moga,sa moje table ispisane,iz moje memorije,iz moga srca..Ali neideeee,ne neide, neda se brisati jer je tako cvrsto urezano i duboko u mome srcu memorisano,i sada sam razmisljajuci o svemu odlucijo da necu vise ni pokusavati da te zaboravim,vec cu uzivati i sjecati se onog sto smo lijepo prosli i biti srecan da sam to ja ipak doziviooo,a nadam se i vjerovacu da ces se i ti sjecati mene i onih davnih danaaaa,,,,

Budi mi pozdravljena i sjeti me se ponekad !!!

Text je izmisljen !!!


Autor Halilagic


Admin: komentar modifikovan dana: Tue Jan 06, 2009 11:38 pm; prepravljeno ukupno 5 puta
plavusa
plavusa
Broj komentara : 48
Reputacija : 0
Join date : 2008-11-29

Character sheet
Igrice Igrice: 10

E´t i ja da njesto vam´a napisem !!! - Page 2 Empty Re: E´t i ja da njesto vam´a napisem !!!

Tue Jan 06, 2009 10:43 pm
SVAKA CAST BRAVO BRAVO NEMA RJECI
EMILA
EMILA
Broj komentara : 380
Reputacija : 0
Join date : 2008-11-18
Godiste : 49
Mjesto : AMSTERDAM-HOLANDIJA

Character sheet
Igrice Igrice: 10
http://www.hyves.nl

E´t i ja da njesto vam´a napisem !!! - Page 2 Empty Re: E´t i ja da njesto vam´a napisem !!!

Wed Jan 07, 2009 10:08 am
WOUUUWW!
BILO JE TO NESTO POSEBNO KOLIKO MOGU DA PROCITAM,
AL DA NAS BOSANAC SVOJU EMOCIU OD NEKADASNJE SRECE,OVAKO ISPISE ,WOUWWWW!!!!

lijepe rijeci,lijepo misljenje,kad takvo nesto opisujes budi siguran da si pravu osobu volio..al nazalost isgubio!!!

tipicno kako nas narod kaze:nista nema gore imati pa nemati!!!
lakse je kad nemas pa onda imas!!!
EMILA
EMILA
Broj komentara : 380
Reputacija : 0
Join date : 2008-11-18
Godiste : 49
Mjesto : AMSTERDAM-HOLANDIJA

Character sheet
Igrice Igrice: 10
http://www.hyves.nl

E´t i ja da njesto vam´a napisem !!! - Page 2 Empty Re: E´t i ja da njesto vam´a napisem !!!

Wed Jan 07, 2009 10:21 am
ustvari citala sam onu CRNA NOC,ne brini nije samo tvoja prijateljica,pozna ona vise lica...al nece da se druzi s svakim..

al cini ti se,nece ona tebe to je samo polovica nas sviju kad se izgubljenima osjecamo,pored najvoljenih i najdrazi..!!!



textovi su ti mnogo osjecajni,imaju vise lica,kao bas svaki drugi dan u sedmici...a nista drugo nisu nego jedna hefta..
tako i tvoje price nemaju kraja al svaka prica cini jednu osobu...lijepo!!!

nastavi da imam sta citati......i ja bi pisala al nisam za to stvorena moji osjecaji su neopisljivi....
plavusa
plavusa
Broj komentara : 48
Reputacija : 0
Join date : 2008-11-29

Character sheet
Igrice Igrice: 10

E´t i ja da njesto vam´a napisem !!! - Page 2 Empty Re: E´t i ja da njesto vam´a napisem !!!

Sun Jan 11, 2009 10:32 am
PROSIJAK

Sjecam se dasi plakala,kad je dan mog odlaska dosao
reklasi daces me cekati i jasam sa osmjehom posao
Vrjeme je sporo teklo i rat je trajao dugo
REKLASI daces me cekati pasam do kraja i ostao
NE nisi me cekala,kazu tvoj muz je bogat i ljep
a ja,ja sam se iz rata vratio brez jedne ruke i sljep
I SAD na uglu ulice stojim i prosim,sa kapom u ruci
a ti neznas kosam
Cujem tvoj topli glas,pred sobom navirem tvoj lik
krijem usne u krvi i TI;TISI prosla pored mene
znam nesto simi dala ali ja neskupi hrabrosti da ti recem HVALA
I tako iz dana u dan stojim na uglu ulice i prosim
sa kapom u ruci
a sjecam se kad je dan mog odlaska dosao
reklasi daces me cekati i jasam sa osmjehom posao...
EDO
EDO
Broj komentara : 83
Reputacija : 0
Join date : 2008-09-16
Mjesto : Graz

Character sheet
Igrice Igrice: 10

E´t i ja da njesto vam´a napisem !!! - Page 2 Empty Re: E´t i ja da njesto vam´a napisem !!!

Sun Jan 11, 2009 3:40 pm
Plavusa me pravo rastuzi skoro zaplaka.......hahaha
Admin
Admin
Admin
Broj komentara : 828
Reputacija : 0
Join date : 2008-09-15
Godiste : 56
Mjesto : Deutschland

Character sheet
Igrice Igrice: 10
https://izacic.forumieren.com

E´t i ja da njesto vam´a napisem !!! - Page 2 Empty Re: E´t i ja da njesto vam´a napisem !!!

Mon Jan 12, 2009 2:52 am
Ejjjjjjjjjjjj,,,,,,,,,,napokon da neko se ukljuci e PLvusoooooooooo svaka ti casttt super si ovo napisala,,,,,,,,,Samo nastavi i pisiiiiiiii,,,,,,,,poz od admina !!!
plavusa
plavusa
Broj komentara : 48
Reputacija : 0
Join date : 2008-11-29

Character sheet
Igrice Igrice: 10

E´t i ja da njesto vam´a napisem !!! - Page 2 Empty Re: E´t i ja da njesto vam´a napisem !!!

Mon Jan 12, 2009 2:14 pm
RAMONA

Oh Ramona dali ces me shvatiti,ne neces nevjerujes da moje srce pati
sto se tvoje nece da vrati.
Kako si mogla ostaviti sina,kakosi mogla sve prepustiti meni
Tisi otisla brez pozdrava,tu te je cekao drugi covjek
i odmasi zavoljela njega.
A SIN,sin je porastao nevidjevsi majku svoju.
Tek ju ja na sahrani vidio
Tog dana tvoj sprovod je bio,lezalasi u crnoj okovanoj dasci
a ja.jasam vise tebe stajao i suze lio..
Tada je sin prisao meni i da me povredio nebi pitao je
TATA STA TI DODZES TOJ ZENI
Sine RAMONA toje majka tvoja
njemu potekose suze jace i uzame se presavi kao mace
tad smo nas dvojica krenula kuci i RAMONU dozivali sebi al dasmo mogli kraj ramone bi legli:::
raza
raza
Broj komentara : 147
Reputacija : 0
Join date : 2008-11-20
Godiste : 47
Mjesto : ljubljana

Character sheet
Igrice Igrice: 10

E´t i ja da njesto vam´a napisem !!! - Page 2 Empty Re: E´t i ja da njesto vam´a napisem !!!

Mon Jan 12, 2009 2:30 pm
o boze mili ovi nasi tekstopisaca jeste vi to iz vasi glava i srca pokupili ili eto tako negdje procitali pa zapisali pa da i mi imamo stogod citati no sve u svemu hvala lijepo od vas nema sta svaka cast lol!
EMILA
EMILA
Broj komentara : 380
Reputacija : 0
Join date : 2008-11-18
Godiste : 49
Mjesto : AMSTERDAM-HOLANDIJA

Character sheet
Igrice Igrice: 10
http://www.hyves.nl

E´t i ja da njesto vam´a napisem !!! - Page 2 Empty Re: E´t i ja da njesto vam´a napisem !!!

Mon Jan 12, 2009 5:18 pm
da da bas je osjecajan dio,lijepo je zapisan!!!
pogotovo za onog ko ima svog sina pa se umisli u pojam...
dobro zaboli sve!!!
plavusa
plavusa
Broj komentara : 48
Reputacija : 0
Join date : 2008-11-29

Character sheet
Igrice Igrice: 10

E´t i ja da njesto vam´a napisem !!! - Page 2 Empty Re: E´t i ja da njesto vam´a napisem !!!

Tue Jan 13, 2009 10:04 am
SINE



Sine ako se ikada rodis
ti moras liciti na njega
jer preko tebe SINE
majka se mora sjecati svega
TI kao on ces se zvati
to ce ti ime majka dati
Imaces crnu kosu
i oci smedze boje
TE oci ranise srce majke tvoje
Raduj se SINE svemu
a ne kao ja njemu
jer njega ima druga
a moj vjecni drug je tuga
I zato SINE ti moras liciti na njega
jer preko tebe SINE majka se mora sjecati svega.......
raza
raza
Broj komentara : 147
Reputacija : 0
Join date : 2008-11-20
Godiste : 47
Mjesto : ljubljana

Character sheet
Igrice Igrice: 10

E´t i ja da njesto vam´a napisem !!! - Page 2 Empty Re: E´t i ja da njesto vam´a napisem !!!

Tue Jan 13, 2009 12:58 pm
plavusa (citat):SINE



Sine ako se ikada rodis
ti moras liciti na njega
jer preko tebe SINE
majka se mora sjecati svega
TI kao on ces se zvati
to ce ti ime majka dati
Imaces crnu kosu
i oci smedze boje
TE oci ranise srce majke tvoje
Raduj se SINE svemu
a ne kao ja njemu
jer njega ima druga
a moj vjecni drug je tuga
I zato SINE ti moras liciti na njega
jer preko tebe SINE majka se mora sjecati svega.......



OJ PLAVUSO GDJE ME NADJE I TAJ STI STO SAM GA KO ZNA KOLIKO PUTA ZAPISALA U KAKAV SPOMENAR DOK SAM BILA NEKI 16-18 GODINA STARA I SVAKI PUT SUZE LILA PISUCI GA PA I SAD DOK GA CITAM NAKON DUGI 15 GODINA NE OSTAJEM RAVNODUSNA HVALA TI ZA TAKVE STIHOVE.. Sad
Admin
Admin
Admin
Broj komentara : 828
Reputacija : 0
Join date : 2008-09-15
Godiste : 56
Mjesto : Deutschland

Character sheet
Igrice Igrice: 10
https://izacic.forumieren.com

E´t i ja da njesto vam´a napisem !!! - Page 2 Empty Re: E´t i ja da njesto vam´a napisem !!!

Tue Jan 13, 2009 8:40 pm
Zasto !!!


Gledam kroz prozor i slusam tiho padanje kise.,,, Po tko zna koji put se pitam zasto? Cime sam zasluzio tvoju hladnocu,,, tvoj pogled pun gadjenja,,, mrznje? Zar sam pogrijesio u tome sto sam te zavolio? Napustila si me,,, otisla,,unistila moju nadu. Bez rijeci si otisla iz mog zivota,,, otisla,otisla! Vise nemam snage ni pisati,, samo tupo gledam u prazno.i pitam se zasto. Glava mi je teska i za razmisljanje…volim te, ali to ti nista ne znaci! Jeli mozda drugi usao u tvoj zivot? Podnio bi i to,, samo kada bi mi ti to rekla. Ne shvacam zasto me izbjegavas…Jesi li samo kukavica koja se boji izreci svoje misli,,, svoje osjecaje? Ako se tvoja ljubav istopila, bilo bi posteno da mi to sama kazes. Hmmm…ja moram iz tvojih pogleda, iz prica shvatiti zasto si me ostavila…Znam da sreca ne traje zauvijek, ali zar sam zasluzio sve ovo? Zbog tebe sam se odrekao svih prijatelja,,, svih mojih navika,,, posvetio sam se samo tebi. Izgleda da ti to nije bilo dovoljno. Kako da sad steknem ponovo povjerenje u ljude…kako da povratim stara prijateljstva? Napustio sam ljude koji su mi znacili puno u zivotu,,, zbog tebe,,, zbog tvoje igre. Ali pokusao sam te shvatiti, nadao sam se da me volis,,i da me zelis,, da zbog ljubavi trazis da budem samo tvoj. Shvacam da me zapravo nisi nikad ni voljela,,, htjela si me samo za igru. A ja? Vjerovao sam u tvoju ljubav…zivio u masti jednoj. Mislio sam da ce moja sreca trajati zauvijek. A kako da sad nastavim dalje, prijedjem preko svega, zaboravim te? Hmmm…ne mogu…jos uvijek zivim u nadi da ces mi se vratiti, spreman sam ponovo biti samo tvoj. Ali opet kad bolje razmislim shvatim da ti toga nisi vrijedna. Zadala si mi boli,,, slomila mi srce,,, a ja nemam dovoljno snage da nastavim dalje. Hocu li ikada moci zaboraviti tvoje dodire, tvoje usne? Nadam se, ali sumnjam. I sad, nakon svega, jedino sto od tebe trazim je objasnjenje. Mozda je i to previse. Ponijela si se kao najveca kukavica ostavivsi me bez rijeci,,, jednostavno si otisla,nestala,kao da nikad nisi ni postojala. Znam da cu te jednom zaboraviti, biti srecan i zadovoljan, ali ti ces se poput nekog nevremena srusiti ponovo na mene i srusiti moj sadasnji svijet. Hm…jednom kada sve ovo bude daleko iza mene, sjetit cu se vlastite naivnosti, ljubavi koju osjecam prema tebi, i pomisliti sto sam u tebi uopste vidio. Zasto sam sebi dopustio da te zavolim? Mozda budem u sretnoj vezi ispunjenoj obostranom, iskrenom ljubavlju, i sjetim te se sa smijeskom na licu zeleci ti svu srecu ovoga dunjajluka. Mozda u nekom drugom svijetu, svijetu bez bola i patnje! Mozda ko ce znati ???

Prica ja izmisljena !!!
Admin
Admin
Admin
Broj komentara : 828
Reputacija : 0
Join date : 2008-09-15
Godiste : 56
Mjesto : Deutschland

Character sheet
Igrice Igrice: 10
https://izacic.forumieren.com

E´t i ja da njesto vam´a napisem !!! - Page 2 Empty Re: E´t i ja da njesto vam´a napisem !!!

Tue Jan 13, 2009 9:46 pm
Nastavice se drugi dio nepoznate djevojke !!!
Admin
Admin
Admin
Broj komentara : 828
Reputacija : 0
Join date : 2008-09-15
Godiste : 56
Mjesto : Deutschland

Character sheet
Igrice Igrice: 10
https://izacic.forumieren.com

E´t i ja da njesto vam´a napisem !!! - Page 2 Empty Re: E´t i ja da njesto vam´a napisem !!!

Fri Jan 16, 2009 7:01 pm
Nepoznata djevojka 2

Dzeni

Hallo nepoznata djevojko,, Moja Dzeni moja jedina ,,,gdje si mi sada? ,,sta radis ?,,dali je sve ok?,,evo vidis koliko pitanja u ovome kratkom vremenu imam za tebe!!!,,znam da smo se izgubili u ovome svemiru i da se vise necujemo i da neznamo puno toga o nama vise,,Malo me sada muci misao i pitam se sta mi radis?,,Moja Dzeni.Evo ja sjedim opet na ovome mome pc u ovoj mojoj tami i neka me nostalgija uhvatila za tobom,,da za toobom,,, moja Dzeni nepoznata djevojko, i ako te ne poznajem i neznam kome ti pripadas sada!!!
Sad se ja pitam dali si mi srecna ili jos zivis u svojoj teskoj proslosti ili ti osmijeh krasi tvoje lijepo lice,dali ti suze kvase obraze ??.Evo sada osjecam i zelim da sam pored tebe da te zagrlim i utjesim jer si mi tako prirasla srcu i tako si mi slicna kao cvijet cvijetu.Neznam zasto,,zelim da tebi pomognem od kuda taj osjecaj stvarno me iznenadjuje sve to,all,eto vidis bas me ovo cudi samo kako mogu da pisem o tebi ,o djevojci koju i ne poznajem koju nisam nikad ni vidio,,,Upitam se ponekad hejjjj hejjj ti Sxxx jesi ti normallan ili lud,sta ti je,pa, da pises o jednoj nepoznatoj djevojci. Tada sam sebi recem hejjj ma ti nepises o nepoznatoj djevojci ti pises o jednoj, osobi o jednoj koja ti je puno toga ispricala,koja ti je mnoge stvari povjerila,Ohh Dzeni samo da znas i da osjetis koliko bi volio da te sretnem ,, da se ispricamo ponovo kao nekada u one zimaske vecetri dok je vani snijeg padao a ti zamisljalja jednu lijepu pricu o zivotu i meni je pricala,,,hahah nebi bilo lose da se tvooja prica i ostvari bila bi vjerovatno tada najsretnija na svijetu,,,Eto.moja Dzeni neznam sta da ti jos pisem osim da ti stvarno se divim i da te ponekad pozelim i na tebe mislim,,pogotovo sada kad vise i neznam ni gdje si....zadnje je bilo da zivis u Sxxxx pa ako je tako onda vjerovatno ti sada ide dobro. Pricala si mi da si nasla novu ljubav da si se zaljubila da zelis lijep zivot ,,,ehhh dzeni tako mi je drago ako sve to i uspijes jer nas zivot je samo bajka,, a ti tek treba da kreces tim putem,putem te bajke, Djeni neznam dali si, sada srecna mlada zena koja zasluzuje svu ljubav ovoga svijeta,neznam to ali ti zelim,,pitam se sada jos dali te je tuga i bol zaobisla i zaboravila,.Eto Dzeni zelim jos da ti recem da znas samo jos jedno da je tvoj nepoznati prijateljj tu negdje u ovome svemiru koje se zove zemlja i da je on jedna od ovih milijardi dusa koje zive na ovoj planeti tuge i bola a da on o tebi sada u ovome trenutku razmislja,,Draga moja Dzeni ako nekad pozelis da se ponovo ispricamo da onako nase price pricamo kao nekada davno ti navrati na nase skriveno mjesto i dodji u nase carstvo ,,,ja cu te cekati kao uvjek sto sam te cekao, .Sta da ti jos pisem Dzeni neznam sada bogami vise ,,mozak nesto blokiro ko daj e na rezervi,hahah,,ali kad odblokira pisacu ja tebi jos puunopuno,,.Eto moja dzeni budi mi sada srecna i ne zamjeri mi na ovome pisanju,znas moro sam ovo napisati,,jednostavno sam moro,,nadam se da ces ovo jednog dana procitati,,da neces reci ,,gluposti,,nego da ces se pojaviti kao nekada i reci samo Hallo,,evo mene ja opet dosla,ja dosla kod tebe kao nekada u ona davna tmurna vremena.Eto sada ode ja da te cekam moja nepoznata djevojko i znaj samo jos ovo,, cekacu te citavoga zivota sa nadom da ces jednog dana meni doci sa osmjehom na licu i ponovo mi reci hallo ja opet dosla!!!

Sada samo Zbogom,Zbogom moja Dzeni i cuvaj mi se !!!

Prica je izmisljena !!!
DŽENI
DŽENI
Broj komentara : 38
Reputacija : 0
Join date : 2009-01-17
Godiste : 46
Mjesto : Zenica
http://www.resiveri.net

E´t i ja da njesto vam´a napisem !!! - Page 2 Empty Re: E´t i ja da njesto vam´a napisem !!!

Sun Jan 18, 2009 3:33 am
Emina




Ja sam Emina, u Omera jedina
ja sam Emina, u Omera jedina
stanujem, stanujem
preko puta džamije
ja stanujem, stanujem
preko puta džamije


Emina šta ti je
Ja ne mogu bez džamije


U susjednom selu
nigdje nikog nema
nigdje nikog nema
dženaza se sprema

Umrla je ljudi
prelijepa Emina
u stomaku svome
odnijela mi sina

I kroz selo ide
pognuta kolona
na tabutu mrtva
ležala je ona

Ženiti se neću
za života svoga
sve dok ona leži
pokraj sina moga

Evo već osjećam
izdaje me snaga
postao sam merhametli
sve zbog tebe draga

Pluća su mi bolna
snage više nemam
u mladosti svojoj
ja se tebi spremam

Gluho je doba



Pjesma nastala u jeku borbi 1993.Zenica (Gluho doba)
Admin
Admin
Admin
Broj komentara : 828
Reputacija : 0
Join date : 2008-09-15
Godiste : 56
Mjesto : Deutschland

Character sheet
Igrice Igrice: 10
https://izacic.forumieren.com

E´t i ja da njesto vam´a napisem !!! - Page 2 Empty Re: E´t i ja da njesto vam´a napisem !!!

Mon Jan 19, 2009 11:48 am
E svaka ti cast ,,,stvarno jedna predivna pjesma a i jos uz to Ratna,,,sav se najezim,,,vauhhhh,,,
EMILA
EMILA
Broj komentara : 380
Reputacija : 0
Join date : 2008-11-18
Godiste : 49
Mjesto : AMSTERDAM-HOLANDIJA

Character sheet
Igrice Igrice: 10
http://www.hyves.nl

E´t i ja da njesto vam´a napisem !!! - Page 2 Empty Re: E´t i ja da njesto vam´a napisem !!!

Mon Jan 19, 2009 7:32 pm
UHHHH,BAS SI NAS RASTUZILA DZENI(jebo te mis)JAO KAKO SU NASI STIHOVI STRIJELA ZA SRCE....
plavusa
plavusa
Broj komentara : 48
Reputacija : 0
Join date : 2008-11-29

Character sheet
Igrice Igrice: 10

E´t i ja da njesto vam´a napisem !!! - Page 2 Empty Re: E´t i ja da njesto vam´a napisem !!!

Tue Jan 20, 2009 2:22 am
ISPOVJEST


Jos nekoliko minuta ostaje do kraja zivota mog
zato pise par rjeci sadrzaj zivota svog
Nekrivi majko njega,stose desilo tako
moralasam to uciniti,jer sam ga voljela jako
Nezelim ga vise vidjeti,jer mije dosta svega
moram ja to uraditi,tako cu prezaliti njega
Zbog moje smrti nemoj kriviti njega
vjerujmi nezna on koliko sam patila zbog njega
Mozda bi bilo njemu zao
nebi mu htjela najeti boli
da njemu zagorcam zivot
nezelim znam daje voli
Nezalite me drugarice sama sam kriva zbog svega
moralasam to uciniti za utjehu srca svoga
Ostavljam ovaj papir na stolu sobe moje
da majka moli u znak jedine cerke svoje
Nemogu vise podnjeti da drugu vidim snjim
bolje je ipak to uraditi zavrsiti jednom stim
Zeljela bi samo da ga vidim
da mu kazem par rjeci,bila bi naj sretnija
htjela bi mu istinu reci
ZNAM dame vise nema
zaomije majke moje bice uvjek tuzna zbog sudbine
jedine cerke svoje
Zbogom majko zauvjek
neproklinji zivot svoj
zbogom voljeni
zbogom zivote moj
Zbogom svi mili moji nelijte zamnom suze
sudbina je tako htjela ona tu mladost uze
Polako idem,tiho koracam prugom sad mi se vise nezivi
jer on je otiso sa drugom
bosanka
bosanka
Broj komentara : 103
Reputacija : 0
Join date : 2008-11-22
Godiste : 53
Mjesto : njemacka

Character sheet
Igrice Igrice: 10

E´t i ja da njesto vam´a napisem !!! - Page 2 Empty Re: E´t i ja da njesto vam´a napisem !!!

Tue Jan 20, 2009 12:11 pm
Aaa plavusoo gdje me nadjee.... Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Sponsored content

E´t i ja da njesto vam´a napisem !!! - Page 2 Empty Re: E´t i ja da njesto vam´a napisem !!!

Na vrh
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu