Izačić
Dobro nam dosli dragi posjetioci !! Zamoljavamo vas da se registrirate i na takav nacin pomognete u daljnjem radu naseg Portala..! Naravno registracija nije obavazna vec je na dobrovoljnoj bazi. Ako ipak ne zelite da se registrirate kliknite na---Do not display again-- zatvorite ovaj prozorcic i ostanite uz nas jer ima jako puno interesantnih tema koje su vam dostupne i bez registracije.Hvala na posjeti i ljepo Druzenje zeli vam Izy...

PS: ZA KORISTENJE NASEG CHATA KLIKNITE U NAVIGACIJI NA NATPIS "PORTAL"...

Lijepo druzenje zeli vam ADMIN naseg Foruma Izacic-Vikici..



Join the forum, it's quick and easy

Izačić
Dobro nam dosli dragi posjetioci !! Zamoljavamo vas da se registrirate i na takav nacin pomognete u daljnjem radu naseg Portala..! Naravno registracija nije obavazna vec je na dobrovoljnoj bazi. Ako ipak ne zelite da se registrirate kliknite na---Do not display again-- zatvorite ovaj prozorcic i ostanite uz nas jer ima jako puno interesantnih tema koje su vam dostupne i bez registracije.Hvala na posjeti i ljepo Druzenje zeli vam Izy...

PS: ZA KORISTENJE NASEG CHATA KLIKNITE U NAVIGACIJI NA NATPIS "PORTAL"...

Lijepo druzenje zeli vam ADMIN naseg Foruma Izacic-Vikici..


Izačić
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DOBRO NAM DOSLI !! VI SE NALAZITE NA FORUMU IZACIC ! NA NASEM FORUMU MOZETE DA SLUSATE NAS RADIO IZACIC ISTO TAKO DA KORISTITE CHAT ILI JEDNOSTAVNO DA SE UKLJUCITE U DISKUSIJE KOJE SE VODE NA FORUMU ! PS : AKO NAS RADIO NE STARTA AUTOMATSKI MOZETE MANUELNO DA UKLJUCITE SA KLIKOM NA PLAY NA PLAYERU !!

Go down
SELMA
SELMA
Broj komentara : 119
Reputacija : 0
Join date : 2010-06-22

Lijepe islamske navike.. Empty Lijepe islamske navike..

Thu Oct 25, 2012 8:05 pm
Reci : Bismillah (U ime Allaha) - kad nesto radis
Reci : Ja Allah (O Allahu) - kad si u bolu i nevolji
Reci : Estagfirullah (Oprosti mi Boze) - kad se kajes za lose djelo
Reci : Ne`uzu billah (Mi trazimo zastitu od Allaha) - da pokazes da ti je nesto odvratno
*
Reci : Es-selamu `alejkum (Neka je mir i spas Boziji s vama) - kad sretnes muslimana
Reci : Ve `alejkumu-s-selam (I s vama mir i spas Boziji) - u odgovoru
Reci : InsaAllah (Ako Allah hoce) - kada se nadas da nesto ucinis
Reci : Subhanallah (Slava Allahu ) da pohvalis nekoga
*
Reci : MasaAllah (Sto Allah hoce) - kad se divis i cudis
Reci : Fi emanillah (U Allahovoj zastiti) - kad nekog ispracas
Reci : Dzezakellahu hajren (Allah ti dao sve najbolje) kad zahvaljujes nekome
Reci : Tevekkeltu `alellah (Oslanjam se na Allaha) - kad rjesavas problem
*
Reci : La ilahe illellah (Nema Boga osim Allaha) - kad ustanes ujutro
Reci : Elhamdu lillah (Hvala Allahu) - kad kihnes
Reci : Jerhamukellah (Allah ti se smilovao) - kad cujes da neko kihne
Reci : Amin (Primi, Boze, nasu molbu) - kad prisustvujes ucenju dove
Reci : Inna lillahi ve inna ilejhi radzi'un (Mi pripadamo Allahu i Njemu se vracamo) - kad cujes za smrt
Na vrh
Similar topics
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu