Izačić
Dobro nam dosli dragi posjetioci !! Zamoljavamo vas da se registrirate i na takav nacin pomognete u daljnjem radu naseg Portala..! Naravno registracija nije obavazna vec je na dobrovoljnoj bazi. Ako ipak ne zelite da se registrirate kliknite na---Do not display again-- zatvorite ovaj prozorcic i ostanite uz nas jer ima jako puno interesantnih tema koje su vam dostupne i bez registracije.Hvala na posjeti i ljepo Druzenje zeli vam Izy...

PS: ZA KORISTENJE NASEG CHATA KLIKNITE U NAVIGACIJI NA NATPIS "PORTAL"...

Lijepo druzenje zeli vam ADMIN naseg Foruma Izacic-Vikici..



Join the forum, it's quick and easy

Izačić
Dobro nam dosli dragi posjetioci !! Zamoljavamo vas da se registrirate i na takav nacin pomognete u daljnjem radu naseg Portala..! Naravno registracija nije obavazna vec je na dobrovoljnoj bazi. Ako ipak ne zelite da se registrirate kliknite na---Do not display again-- zatvorite ovaj prozorcic i ostanite uz nas jer ima jako puno interesantnih tema koje su vam dostupne i bez registracije.Hvala na posjeti i ljepo Druzenje zeli vam Izy...

PS: ZA KORISTENJE NASEG CHATA KLIKNITE U NAVIGACIJI NA NATPIS "PORTAL"...

Lijepo druzenje zeli vam ADMIN naseg Foruma Izacic-Vikici..


Izačić
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DOBRO NAM DOSLI !! VI SE NALAZITE NA FORUMU IZACIC ! NA NASEM FORUMU MOZETE DA SLUSATE NAS RADIO IZACIC ISTO TAKO DA KORISTITE CHAT ILI JEDNOSTAVNO DA SE UKLJUCITE U DISKUSIJE KOJE SE VODE NA FORUMU ! PS : AKO NAS RADIO NE STARTA AUTOMATSKI MOZETE MANUELNO DA UKLJUCITE SA KLIKOM NA PLAY NA PLAYERU !!

Go down
waki
waki
Broj komentara : 29
Reputacija : 1
Join date : 2009-06-22
Mjesto : Austrija

SAN Empty SAN

Wed Jul 07, 2010 1:25 am
Pre nego mi san na kapije duše zakuca i ponovo tebi odvede pomislim da ce možda ljubav koju si odneo i kroz sva iskusenja i godine kada sam je cuvala, ili zvezdani mirisni snovi koje ceš kao i ja snivati uciniti da ceš ponekad, traziti naše staze i klupe, cemprese i ulice u mirisnim nocima obasjanim mesecinom i tada nikada neceš biti previse umoran da mozeš uvek da vidiš sve sto ti nežno srce ljubavi zaželi. Ucinice da ceš otploviti našom rekom Ljubavi strujama svojih snova i u tihoj laguni ceš videti sve ono sto snivasmo i sve ce to biti na jednom mestu, nasmejano, sveze, nežno i kao decja suza bistro, sacuvano u mom srcu i bice tada kao da sam i ja videla svu srecu kroz tvoje setom protkane vesele i radosne oci, koje ce opet sijati kao nekada. Oseticu... I seticeš se kada smo ljubomorno gledali u lepotu nebeskog svoda ukrašenog zvezdanim sjajem i pitali se da li ce nam bilo ko, bilo kada, moci da nam snove oduzme, da li ce bilo ko moci da nam iskida latice osecanja i lepote delenja svega sto imamo. I znaceš tada da niko nikada nije i znaceš tada da sam te i da te volim i da je moj amanet Ljubavi tebi dat, i da je to bio moj daljni život .I posle mnogo godina, proci ceš ponovo našim stazama, tihim mirnim lagunama, sa decom ili sam, i znaj ja cu i tada biti tu, kao i uvek kada si me trebao, i ponovo cemo ispreplesti ruke, gledati u nebeski zvezdani ogrtac, smijati se i ocima milovati sve bolne rane cekanja. I tada cu ti reci da sam te uvek volela, iza svih reci i odlazaka, iza svih zavesa i velova, granica i vekova na pocetku i na kraju, zajedno i odvojeno...i tada ceš znati da odlaskom ne prestaje ljubav i da posle ljubavi uvek ostaje Ljubav. I proci ce još dan, ili mesec, godine ali tada ces ponovo biti tu, u našoj basti, na našem mestu, kraj naše reke i kada bi prošao celi život u beskrajnosti , svejedno…ja cu biti tu...cekacu te...jer volim te...volim te duso.... I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you
Admin
Admin
Admin
Broj komentara : 828
Reputacija : 0
Join date : 2008-09-15
Godiste : 56
Mjesto : Deutschland

Character sheet
Igrice Igrice: 10
https://izacic.forumieren.com

SAN Empty Re: SAN

Fri Aug 27, 2010 5:57 pm
Superrr,,napisano bez komentara vala,,,Bravoooo cista 10tka
Na vrh
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu