Izačić
Dobro nam dosli dragi posjetioci !! Zamoljavamo vas da se registrirate i na takav nacin pomognete u daljnjem radu naseg Portala..! Naravno registracija nije obavazna vec je na dobrovoljnoj bazi. Ako ipak ne zelite da se registrirate kliknite na---Do not display again-- zatvorite ovaj prozorcic i ostanite uz nas jer ima jako puno interesantnih tema koje su vam dostupne i bez registracije.Hvala na posjeti i ljepo Druzenje zeli vam Izy...

PS: ZA KORISTENJE NASEG CHATA KLIKNITE U NAVIGACIJI NA NATPIS "PORTAL"...

Lijepo druzenje zeli vam ADMIN naseg Foruma Izacic-Vikici..



Join the forum, it's quick and easy

Izačić
Dobro nam dosli dragi posjetioci !! Zamoljavamo vas da se registrirate i na takav nacin pomognete u daljnjem radu naseg Portala..! Naravno registracija nije obavazna vec je na dobrovoljnoj bazi. Ako ipak ne zelite da se registrirate kliknite na---Do not display again-- zatvorite ovaj prozorcic i ostanite uz nas jer ima jako puno interesantnih tema koje su vam dostupne i bez registracije.Hvala na posjeti i ljepo Druzenje zeli vam Izy...

PS: ZA KORISTENJE NASEG CHATA KLIKNITE U NAVIGACIJI NA NATPIS "PORTAL"...

Lijepo druzenje zeli vam ADMIN naseg Foruma Izacic-Vikici..


Izačić
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DOBRO NAM DOSLI !! VI SE NALAZITE NA FORUMU IZACIC ! NA NASEM FORUMU MOZETE DA SLUSATE NAS RADIO IZACIC ISTO TAKO DA KORISTITE CHAT ILI JEDNOSTAVNO DA SE UKLJUCITE U DISKUSIJE KOJE SE VODE NA FORUMU ! PS : AKO NAS RADIO NE STARTA AUTOMATSKI MOZETE MANUELNO DA UKLJUCITE SA KLIKOM NA PLAY NA PLAYERU !!

Go down
Admin
Admin
Admin
Broj komentara : 828
Reputacija : 0
Join date : 2008-09-15
Godiste : 56
Mjesto : Deutschland

Character sheet
Igrice Igrice: 10
https://izacic.forumieren.com

Zahvalnica !!!!!!!!!!!!!!!!! Empty Zahvalnica !!!!!!!!!!!!!!!!!

Sun Mar 01, 2009 12:58 am
Na danasnji dan, prije godinu dana rodila se ideja o pokretanju stranice.




Sjecam se te noci nisam mogao spavati, bio je petak u ranim jutarnjim satima i razmisljao sam o mogucoj izradi. Nakon neprospavane noci sa puno ideja, nastavio sam sutrasnji dan sa radom.

Iako sam tada imao puno problema sa internetskom vezom, gdje me znalo po 10 ak puta u deset minuta izbaciti volju, iz neznam kojeg razloga, nisam gubio.

Najzanimljivija je stvar kako nisam htio portal u ovom obimu, vec samo otvoriti forum,sa malo informacija o Izacicu koji bi se tada razlikovao od drugih. Cilj mi je bio donositi samo vjesti, mozda 1-2 sedmicno

Prvu vjest postavio sam na forumu dan poslije, i prvog dana stranicu je posjetilo par osoba.

Nakon sto forum nije ostvario ocekivanja, ponajvise mojom krivnjom, no i krivnjom nekih drugih stvari, nakon oko dva mjeseca krenuo sam sa opsirnim prevodjenjem plana. Paralelno sa time razvijao sam stranicu i nekoliko puta mijenjao izgled, dodavao razne novosti i prilagadjavao onako kako sam zamislio.

Prvi se prikljucio Edo Felic koji je poslao neki materijal. Zatim je dosao Asim Balic koji je poceo da salje slike,kasnije se je prikljucio Senad Sulic,Irfan Merdanica za njim polako i ostali Izacicani,Prnjavorcani,Vikicani

Vec tada sve je izgledalo odlicno, krenuo sam sa velikim optimizmom dalje jer sam vidio da me moji Izacicani podrzavaju u daljnjem radu


Kada uspjesno ostvarite nesto sto zamislite, tada zelite još vise. Zelja mi je bila raditi i praviti sve vece mogucnosti komunikacije izmedju nasih gradjana MZ-Izacic.

Od samog pocetka, puno ljudi je sudjelovalo u svemu. Od podrske sa materijalom, do raznih savjeta i slicno. Tesko mi je imenovati, jer ne znam da li bi se sjetio svih, no ovom prilikom veliko hvala svima, jer je ova stranica, od malog portala postala nesto veliko(meni) a nadam se i vama nasim Izacicanima koji su zeljeli da se cuju sa nekim od nasih Izacicana koji su se izgubili u ovom dunjajluku i po 30 godina nismo znali za njih,cak i da uopsto postoje.

Malo je stranica koje se mogu pohvaliti sa toliko odradjenog posla u godini dana, sa toliko sadrzaja, i uspjeha za nase uslove i za nase malo mjesto.

Moj najveci uspjeh je zavidan broj posjeta, od-- 580.--

kao i otvaranje sada u novije vrijeme naseg Izacic radija koji je poco s aemitiranjem programa u vecernjim satima !!!


Vjerojatno ce jako malo ljudi razumjeti koliko je truda i vremena u ovo sve ulozeno, no to nije previse bitno, nego je bitno da bez Vas, svih posjetitelja, ne bi bilo nista od svega. Jedino mi je zao zbog foruma, koji i dalje ima 70stalnih clanova,a moglo bi i vise pa bujrum .

Tog 28.02.09, nisam ni pomislio da cemo dogurati ovako daleko: 38.000, posjeta i oko 380,000 pregleda nasih stranica.

Velika mi je cast danas bila napisati i ovakav tekst, jer sada se pitam: „Sto ce biti, ima li smisla?“

Ovom prilikom zelim se izvinuti za sve tehnicke probleme u radu, radu koji je par puta bio prekidan zbog hakerskog upada, zbog raznih dodavanja i promjena.

Isto tako, izvinjavam zbog eventualnih gramatickih gresaka u pisanju vijesti/tekstova.

Iz prve godine dosta sam naucio, i vjerujem kako ce meni to u buducnosti dodatno pomoci. I dalje nastavljamo u istom tempu, a ako zelite sudjelovati, slobodno se javite, jer imamo jos mnogo zamisljenih ciljeva, a koliko nam to slobodno vrijeme dopusti, u tome cemo, nadam se, i uspjeti.

Jos jednom vam se zahvaljujem na vasoj vjernosti !!!

Webmaster--Halilagic Suad
Ssulic1
Ssulic1
Broj komentara : 30
Reputacija : 0
Join date : 2008-11-11
Mjesto : Izacic Bosnia-Perth W.Australia

Character sheet
Igrice Igrice: 10
http://www.nkljiljan.com.au

Zahvalnica !!!!!!!!!!!!!!!!! Empty DOZIVJETI STOTU !!!!!!!!!!!

Sat Mar 21, 2009 2:49 pm
SELAM SVIMA A NAJVECA ZAHVALA IDE NASEM DRAGOM ALAHU STO NAM JE OMOGUCIJO
DA EVO SLAVIMO I PRVI RODZENDAN OVE NASE DRAGE STRANICE...
NASEM WEB MAJSTORU NEKA BUDE UKABUL SVE STO CINI I STOCE CINITI U BUDUCNOSTI AKO BOG DA DOZIVJECEMO STOTU........
SELAM SVIMA
Senad Sulic


Hvala senadu,,pozz od Halilagica !!!
raza
raza
Broj komentara : 147
Reputacija : 0
Join date : 2008-11-20
Godiste : 46
Mjesto : ljubljana

Character sheet
Igrice Igrice: 10

Zahvalnica !!!!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: Zahvalnica !!!!!!!!!!!!!!!!!

Thu Apr 23, 2009 7:26 pm
EVO DRAGI MOJI FORUMASI JEDNA LIJEPA OD SRCA ZAHVALA IDE SVIMA VAMA STO NAM ULJEPSAVATE OVAJ FORUM S LIJEPIM RIJECIMA DOGADJAJIMA DOZIVLJAJIMA PRICAMA PJESMAMA,SVAKOJAKIM TEMAMA ,LIJEPIM SLIKAMA ,PA TAKO DA IMAMO STOGOD CITATI ,GLEDATI A BOGAMI I DODATI KOJU SLIKU ,PRICU ,TEMU I SL. TOME HVALA OD SRCA VASA CLANICA RAZA lol! lol!


Hvala Razo na lijepim, cestitkama takodje ja zelim tebi sve naj naj i da nam ostanes kao i do sada vjerna,sa svojim postovima.
Hvala od Admina
Sponsored content

Zahvalnica !!!!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: Zahvalnica !!!!!!!!!!!!!!!!!

Na vrh
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu