Izačić
Dobro nam dosli dragi posjetioci !! Zamoljavamo vas da se registrirate i na takav nacin pomognete u daljnjem radu naseg Portala..! Naravno registracija nije obavazna vec je na dobrovoljnoj bazi. Ako ipak ne zelite da se registrirate kliknite na---Do not display again-- zatvorite ovaj prozorcic i ostanite uz nas jer ima jako puno interesantnih tema koje su vam dostupne i bez registracije.Hvala na posjeti i ljepo Druzenje zeli vam Izy...

PS: ZA KORISTENJE NASEG CHATA KLIKNITE U NAVIGACIJI NA NATPIS "PORTAL"...

Lijepo druzenje zeli vam ADMIN naseg Foruma Izacic-Vikici..



Join the forum, it's quick and easy

Izačić
Dobro nam dosli dragi posjetioci !! Zamoljavamo vas da se registrirate i na takav nacin pomognete u daljnjem radu naseg Portala..! Naravno registracija nije obavazna vec je na dobrovoljnoj bazi. Ako ipak ne zelite da se registrirate kliknite na---Do not display again-- zatvorite ovaj prozorcic i ostanite uz nas jer ima jako puno interesantnih tema koje su vam dostupne i bez registracije.Hvala na posjeti i ljepo Druzenje zeli vam Izy...

PS: ZA KORISTENJE NASEG CHATA KLIKNITE U NAVIGACIJI NA NATPIS "PORTAL"...

Lijepo druzenje zeli vam ADMIN naseg Foruma Izacic-Vikici..


Izačić
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DOBRO NAM DOSLI !! VI SE NALAZITE NA FORUMU IZACIC ! NA NASEM FORUMU MOZETE DA SLUSATE NAS RADIO IZACIC ISTO TAKO DA KORISTITE CHAT ILI JEDNOSTAVNO DA SE UKLJUCITE U DISKUSIJE KOJE SE VODE NA FORUMU ! PS : AKO NAS RADIO NE STARTA AUTOMATSKI MOZETE MANUELNO DA UKLJUCITE SA KLIKOM NA PLAY NA PLAYERU !!

Admin Price !!!

+4
raza
DŽENI
plavusa
Admin
8 posters
Go down
Admin
Admin
Admin
Broj komentara : 828
Reputacija : 0
Join date : 2008-09-15
Godiste : 56
Mjesto : Deutschland

Character sheet
Igrice Igrice: 10
https://izacic.forumieren.com

ADMIN - Admin Price !!! - Page 3 Empty Re: Admin Price !!!

Fri Jun 19, 2009 1:33 am
Ostani jos malo !!!


jos uvijek kada sjetim se tebe
ja zelim promijeniti svijet
ali uzalud sada je sve
moja krila su slaba za let

godine ko da bjeze od mene
ko da skrivaju sva svoja blaga
samo cekam da povorka krene
pa da i ja odem do vraga

a nekad smo sanjali snove
u ljubav se kleli bas svi
i sad kad vidim parove nove
pozelim da to smo jos mi

znam da proslost se vratiti nece
vrati se onda barem ti
daj mi samo trenutak te srece
pa onda zauvijek ostani

znam da ljubav je osjecaj ludi
i da tesko je voljeti,ja te molim
jos samo tren tu kraj mene budi
pa onda zauvijek tu i ostani


Autor Halilagic
Admin
Admin
Admin
Broj komentara : 828
Reputacija : 0
Join date : 2008-09-15
Godiste : 56
Mjesto : Deutschland

Character sheet
Igrice Igrice: 10
https://izacic.forumieren.com

ADMIN - Admin Price !!! - Page 3 Empty Re: Admin Price !!!

Fri Jun 19, 2009 3:58 pm
Ceznja !!!


Gledam te tu ljubavi moja. Stojis tu ispred mene na dohvat moje ruke. Pokazujes mi svoje tjelo koje podrhtava, preznojeno i spremno da se preda ljubavi i strasti. Pogled ti je zivotinjski,nekako divlji. Osjecam se kao da sam zarobljen tvojim pogledom da nemogu da se pomjerim kao da sam paralizovan. Okupiran tvojim mislima,tvojim pogledom,tvojim tjelom zanosnim. Zavodis me poput prave male nocne dame,uzimas mi i ovo malo zraka sto imam. Ubijas me svojim osjecanjima,emocijama,kupujes me,dali znas ti to moja tigrice?!

Znam tvoju prvljavu mastu,tvoju igru. Svjestan sam tvojim malih igrica koje igras ponekad samnom,,, poput prave tigrice koja se igra sa svojim plijenom. Ne zelis da me odmah pojedes, vec me prvo oblizujes, grickas, gnjecis, dodirujes, mirises. Prava si mala Tigrica znas li ti to.

Strast sa tobom je u grcu. Kao da razdire bol u nama. Jednostavna je i prosta nasa ova golotinja.Nasa tjela sada ovako kako su spojena,osjecaju tu strast i ceznju ljubavnu,tu moc i nemoc naseg tjela da se odupre ili prihvati,ono sto se nudi ili uzima...

Nepredvidjiv mi je svaki tvoj korak,neznam sta me ocekuje,sta ces uraditi. Ne mogu da mislim vise,neide, ocekujem sta ces sljedece uraditi.I pitam se sta,sta je to slijedece ???

Tako si mi blizu uz mene, spojena samnom. Na meni, u meni. Kraj mene. Osjecam tvoj znoj,tvoje tjelo toplo. Mirisem te kao zvjer neku i pretvaram se u vuka, koji zeli da osvoji svoju vucicu. Grizem tvoje tjelo i ostavljam rane, tragove mojih zuba. Smijes se,tom ali ti se dopada i ceznes za tim.

Sapuces mi proste rjeci: "Uzmi me.. Ucini me svojom,daj mi!".

Predala si mi svoje tjelo,svoju dusu. A ipak vodis ovu igru i ples nase Ljubavi,tako sigurno i dostojanstveno. Ljubis me polako svojim usnama. Grizes me svojim zubima. Opijena je ova nasa ljubav u ovoj igri zavodjenja vuka i vucice,koj je tako zanosna i prosta ali interesantna i uzbudljiva.Osjecam sad kao da se zauvjek oslobadjaju one pozudne zvjeri u nasim tjelima,koje su bile skrivene u nama sve ove godine i sad se probudile i razdiru nas i koje su se prepustile ludilu ove vrele Ljubavi.

Bez rjeci smo se uzeli sasvim i prepustili ovom divljanju. Dugo sam u tebi, dugo si ti na meni. Tjela nam disu sada kao jedno.Kao jedno srce spojeno koje je bilo slomljeno na dva djela i sad pronaslo put jedno do drugog,da se spoje i da pripadaju jedno drugom,,,

Sad samo jos da kazem nasa igra nikada nece stati,ne zelim to,nek vjecno traje. Uvjek cemo biti gladni ove Ljubavi.I znaj uvjek ce mene biti u tebi,uvjek ce tebe biti u meni....i ostavimo to da tako i dalje bude ,,,,

Autor Halilagic


Admin: komentar modifikovan dana: Sun Jun 21, 2009 12:05 am; prepravljeno ukupno 3 puta
EMILA
EMILA
Broj komentara : 380
Reputacija : 0
Join date : 2008-11-18
Godiste : 49
Mjesto : AMSTERDAM-HOLANDIJA

Character sheet
Igrice Igrice: 10
http://www.hyves.nl

ADMIN - Admin Price !!! - Page 3 Empty Re: Admin Price !!!

Fri Jun 19, 2009 5:29 pm
wouuuwww!wild thinggggg!
Admin
Admin
Admin
Broj komentara : 828
Reputacija : 0
Join date : 2008-09-15
Godiste : 56
Mjesto : Deutschland

Character sheet
Igrice Igrice: 10
https://izacic.forumieren.com

ADMIN - Admin Price !!! - Page 3 Empty Re: Admin Price !!!

Wed Jun 24, 2009 1:30 am
Jutro !!

Noc je.Tisina se teska osjeca.
Na krevetu lezim sasvim sam.
Cuju se samo kazaljke kao otkucaji srca mog.
vrjeme sporo prolazi,sve sporije i sporije.
Jedna sekunda je kao jedan sat
vrjeme me tjera da razmisljam sad.

U meni se budi neki unutrasnji nemir
ustajem i setam po sobi zatvorenih ociju.
palim cigaretu da se pokusam da smirim
ali ne pomaze nista,neide,nece
i znam da sada ja nemam vise srece

noc je na pomolu uskoro ce jutro
gledam sa prozora ljude koji idu na poso
cujem prve zvuke ptica primjetim izlazak sunca
i kazem sebi hej evo,evo stize "jutro!"moje

odjednom sav nemir u meni je ispario
posle duzeg vremena osjecam se opet mirno
i kazem prodje jos jednu noc,i neka
neka ...


Autor Halilagic
Admin
Admin
Admin
Broj komentara : 828
Reputacija : 0
Join date : 2008-09-15
Godiste : 56
Mjesto : Deutschland

Character sheet
Igrice Igrice: 10
https://izacic.forumieren.com

ADMIN - Admin Price !!! - Page 3 Empty Re: Admin Price !!!

Wed Jul 01, 2009 2:53 am
Stari Hrast !!!


Ejjj,cuo sam samo kako neko zove iz daljine,,nisam obraco paznju iso sam dalje putem koji je bio zarasto u zbunje okolo,skorom se nije uopste ni primjecivalo da je nekad tu bio taj stari put i da su prije dvadeset i nekih godina tuda prolazila kola i konji,traktori i poneka auta.
Iso sam dalje a cvrkutanje ptica culo se okolo,suma je bila sve gusca i gusca,,nisam ni primjetio dokle sam otiso daleko samo sam odjednom stigo na jednu poljanu koja je ispala predamnom kao morska pucina sa puna cvjetova raznih u ovo ljetnje doba,pcele su lijetale sa cvjeta na cvjet i culo se carobno zujanje u zraku.

Pogledao sam desno preko poljane,preko te ljepote da vidim dali postoji jos onaj stari Hrast jos od tih davnih dana,da bio je tu,jos uvjek kao i prije samo sad je izgledao mnogo veci i mocniji sa svojom ogromnom krosnjom.Polako sam krenuo kroz onu travu i cvjetove prema tom Hrastu zelio sam da nesto saznam da nesto vidim sto vec dvadeset i nesto godina sanjam i o tom razmisljam a na ovom mjestu pod ovim Hrastom sam mogo samo naci taj carobni odgovor.
Polako sam iso nije mi se zurilo zelio sam da ovaj put kroz ovu travu traje vjecno tako sam se osjecao lijepo i koracao korak za korakom prema starom Hrastu,kad sam dosao do njega osjetio sam neki poznati miris koji vec godinama nosum u mome sjecanju,koji nije jos izblijedio iz moga nosa,osjetio se taj miris tako jako i znao sam da sam doso na pravo mjesto da sam stigo tu gdje pripadam,na ono mjesto koje me zove sve ove godine.

Sjeo sam pod Hrast naslonivsi se ledjima na njegovo debelo stablo i osjetio sam neku zebnju i ceznju za necim za nekim,,za onom koju zelim i koju trazim vec dvadeset i nesto godina,koja je jednostavno nestala otisla,tad tih davnih godina jednostavno bez rijeci i pozdrava.Zamislio sam se duboko i vratio se nazad u davne osamdesete godine kad je jos sve bilo u najboljem redu kad su se ljudi jos voljeli ,,kad nisu bili zavidni,kad su se medjusobno pomagali,postovali i sjetio se nje,,kako je samo bila lijepa i mila,kako je bila posebna a ipak prirodna.

Zvala se Sxxxxx,jedna curica sa svojom dugom crnom kosom koja je bila ispletena u pletenicu koja joj je padala do bokova,i sva se njihala dok je ona hodala.Sjecam se slucajno smo s eupoznali,bila je nedjelja,,nisam imo nekih vecih obaveza kod kuce i odlucio sam malo da prosetam kroz sumu i da malo slusam te sve carobne zvukove koji su dopirali iz sume od cvrkutanja ptica do klikanja orlova,odjednom u toj setnji sam cuo neko koracanje neko je dolazio meni u susret putem,podigo sam glavu i nisam sam sebi mogo da vjerujem vidio sam jednu djevojku kojaje isla sa svojim bratom,jednim mojim poznanikom u setnji sumom,

Polako smo prilazili jedno drugim ja sam stao i pozdravio.,,Merhaba,,Rxxx--Merhaba,,Suxx,dobio sam odgovor..malo smo popricali,i poznanik mi je predstavio svoju sestru,upoznali smo se rekla je zovem se Sxxxxx,pomisli o Alahu koje predivno ime,znam samo da sam joj reko drago mi je da smo se upoznali Vase ima je predivno,i upitao kako to da se ne poznajemo,samo mi je uljudno i umiljato dok me je gledala svojim predivnim crnim ocima rekla,ja ne zivim ovdej ja zivim u drugom gradu,,dosla sam u posjetu kod brata i ostajem koji dan jos.

Pogledo sam je malo bolje i upito dali ide cesto u setnje sumom-rekla je da-svakim danom,ali da slijedeci dana nece moci posto joj brat radi a ona sama se boji,nisam dugo ceko vec sam se odma ponudio da joj pratnja budem,rekla je VRLO RADO i navrati ovdje sutra u isto vrijeme,okrenula se i posla putem dalje dok ju je njen brat malo dalje dole ceko.Samo se na kratko ponovo okrenula prema meni i mahnula u znak pozdrava.

Tu vece nisam mogao nikako zaspati citavo vrijeme mi se vracala slika te djevojke sa tom pletenicom i tim crnim ocima,jednostavno neznam ni sam kad i u koliko sati sam uspio da zaspem znam da su vec prvi suncani zraci osvjetljivali sobu kad sam utonuo u san,probudio sam se,pogledo na sat i vidio da je vec podne,pogledo sam kroz prozor i odma bacio oci prema sumi,gore i brdu.

Neznam vrijeme je tako sporo prolazilo,sati kao dani su bili,napokon je doslo poslije podne ja sam se polako uputio prema sumi,a okreco sam se okolo gledajuci da necu nju vidjeti da i ona dolazi,nije je bilo, vec sam bio zalostan i u sebi razmisljo hahhaah,jedna jos od stotinu.Odjednom me je trznuo poznati glas iza jednog drveta,hajjj,evo mene ja sam prije tebe dosla,hajde uhavatime ako mozes.

hahahh,potrco sam da je uhvatim a ona je bjezala oko drveta,i smijala se iz sveg glasa,i opet bjezala do drugog drveta itd...smijali smo se,napokon nekako sam je uspio uhvatiti i osjetio sam je u narucju mome,neznam kako sta se dalje desavalo ali sam je imo u mome narucju,poljubio sam je nije mi branila i ona mi je uzvratila poljubac,osjetio sam njene usne mekane i vruce i nisam vjerovao sam sebi mislio sam da sanjam a mozda i jesam sanjo pitam se dan danas dok sjedim ovdje pod ovom krosnjom drveta dali je to stavrno bio samo jedan lijepi san ili sam sebi to umisljam ali ipak ovaj miris koji osjecam u nosu je jos uvjek njen miris pa zbog toga sam siguran da nije ovo bio samo san.











NASTAVICE SE


Admin: komentar modifikovan dana: Thu Jul 30, 2009 2:53 am; prepravljeno ukupno 4 puta (Reason for editing : Halilagic)
EMILA
EMILA
Broj komentara : 380
Reputacija : 0
Join date : 2008-11-18
Godiste : 49
Mjesto : AMSTERDAM-HOLANDIJA

Character sheet
Igrice Igrice: 10
http://www.hyves.nl

ADMIN - Admin Price !!! - Page 3 Empty Re: Admin Price !!!

Tue Jul 07, 2009 9:51 am
joj Admin koja divna prica-roman!!
ja sam se stvarno uzivila,kao da se meni dogada(kao film neki)predivno!!
haj donastavi nemogu da cekam,
al taj miris ne blijedi,nitit ce ikad da isblijedi,jer i mene neki carobni mirisi trava,
cvijeca,voca,ma mnogo toga vraca godine nazad,mada sam daleko od mjesta mog djetinstva
al kad se pojavi taj miris na moment-vrati me u jednom secundu na vrijeme prije 20gidna,moje
djetinstvo,moje roditelje moju prvu ljubav -tako cudno sve!!!




hajd pa pisi nemoj da dugo cekam..pozzzz Emila Wink
Admin
Admin
Admin
Broj komentara : 828
Reputacija : 0
Join date : 2008-09-15
Godiste : 56
Mjesto : Deutschland

Character sheet
Igrice Igrice: 10
https://izacic.forumieren.com

ADMIN - Admin Price !!! - Page 3 Empty Re: Admin Price !!!

Thu Jul 30, 2009 2:41 am
Samo ona !!!



Nije bila lijepa,i nesto extra. Nista na njoj nije bilo neobicno. Nista na njoj nije bilo posebno. Nista na njoj nije ju isticalo od gomile. Ali u sebi je nosila svjetlo koje je svijetlilo svakome koga je srela,imala je nesto u sebi...

Nije bila ljepotica. Ali pomogla je drugima da o sebi imaju lijepo misljenje. Pomogla im je da shvate svoje prave vrijednosti. Da vide sebe u pravom svjetlu. Da vole sebe onako kako ih ona voli. Jednostavne,lijepe sretne i nasmijane.

Srela je dana jednog djecaka koji je mislio da je muskarac. Sprijateljila se sa njim i naucila ga je zivotu. Djecak je izrastao u lijepog, naocitog, pametnog muskarca, a ona, njegova uciteljica i prijateljica, se zaljubila u njega. Muskarac se uskoro zaljubio u lijepu djevojku, koja svojom ljepotom plijeni paznju. Njena kosa bila je izvor njegovog svjetla, njene plave oci vatra njegovom srcu. Izgleda poput princeze isprico je svojoj uciteljici i prijateljici. Kao predivna princeza, ponovio je, a prijateljica je uz smijesak pognula pogled, tesko uzdahnula i osjetila kako joj dusa tiho jeca.

Nije bila lijepa. Nije osvojila srce onog kojeg voli. Nije ispunila svoje snove, ali nije joj bilo zao. Sve dok je on sretan, i ona ce biti sretna. Ili se barem potruditi da bude sretna. Pomogla mu je napisati najljepse ljubavno pismo njegovoj princezi cijelo vrijeme zamisljajuci da on pise pismo njoj. Pomogla mu je izabrati prave rijeci, kupiti prave poklone, osvojiti paznju princeze njegove za kojom je ceznuo. Njegova princeza donijela mu je puno srece, ali i puno tuge djevojci koja je plakala iza svog osmjeha.Ali nikad nije prestala davati, vise no sto ce ikada primiti...

I onda se jednog dana njegov dzehenem otvorio. Princeza ga je napustila, otisla je s drugim muskarcem. Djecak-muskarac bio je sokiran. Bio je toliko povrijedjen da nije danima mogao govoriti. Prijateljica ga je posjetila, plakao je na njenom ramenu i ona je plakala s njim. Boljelo ga je pa je boljelo i nju. Vrijeme je prolazilo i lijecilo rane. Djecak-muskarac polako je shvacao nesto o njegovoj prijateljici-uciteljici. Nesto sto nikad prije nije shvatio. Kako se nebeski smije. Kako mu njen osmjeh razvedri i najmracniji dan. Kako je jednostavno, da, jednostavno prelijepa.

Lijepa. Jednostavna, obicna djevojka bila mu je prelijepa. I poceo se zaljubljivati u tu jednostavnu djevojku dubokih smedjih ociju. Jednog je dana odlucio reci joj sto osjeca. Krenuo je prema njenoj kuci, nervozan i nestrpljiv, vrteci svoje misli i rijeci koje ce joj reci u svojoj glavi. Zelio joj je reci koliko je lijepa. Zelio joj je reci koliko ju voli. Zelio joj je reci kako zeli prozivjeti zivot s njom. Zelio joj je reci kako ce im biti lijepo... Zelio joj je pokloniti svoje srce,i najljepse cvjece. Zelio je nadoknaditi puno toga,sto je propustijo vjerujuci u ljubav laznu.

Pokucao je na stara hrastova vrata. Odgovora nije bilo. Pokucao je ponovno, ali vrata se otvarala nisu. Otisao je tuzan i zabrinut. Sljedeceg je dana saznao da je djevojka u bolnici, u komi. Bila je bolesna vec dugo vremena, ali borila se. No bolest je bila jaca. Otisao ju je vidjeti. Drzao ju je za ruku. Gladio po kosi. I plakao je zbog svoje predivne djevojke. Plakao je jer nikad vise nece vidjeti njezin osmjeh. Ili je cuti kako zvonko izgovara njegovo ime. Plakao je. Ali bilo je kasno,prekasno,jer ona se nikad vise probudila nije.

Lijepa je djevojka je odnesena na mezarje, a zemlja i nebo plakali su za njom. U prekrasnom proljetnom pljusku nebo je pokazalo svoju naklonost i zaljenje. Bila je najljepsa djevojka na svijetu. Jednom Djecaku-Muskarcu bila je sve. I ostala sve,i ostace sve na svijetu dok je on ziv...

Okrenute se oko sebe, pogledajte sva ta obicna lica oko vas. Dobro ih pogledajte i obratite paznju jer mozda se bas medju tim licima krije dusa vase najljepse osobe,koju tako cezno trazite..

Prica je izmisljena !!

Autor Halilagic !!
Admin
Admin
Admin
Broj komentara : 828
Reputacija : 0
Join date : 2008-09-15
Godiste : 56
Mjesto : Deutschland

Character sheet
Igrice Igrice: 10
https://izacic.forumieren.com

ADMIN - Admin Price !!! - Page 3 Empty Re: Admin Price !!!

Thu Oct 01, 2009 10:10 pm
Prica maojoj cerkici za laku noc !!!

- Nekada davno u jednoj staroj kucici na kraju sume tamne, zivjela je jedna mala i jako tuzna djevojcica....

- A zato je bila tuzna?

- Polako, nemoj me prekidati, sve cu da ti ispricam po redu.
- Zato sto je bila usamljena i bez ikog na svjetu...

- A Je l' ni mamu svoju nije imala?

- Nije imala nikoga,,bila je sama samcita na ovome svjetu.
- Sjedila je jednog dana ta tuzna djevojcica na obali jedne brze rjeke.

- A zasto brze rjeke, kad su rjeke sve spore?

- Dobro - spore rjeke, tad je ugleda jedan vila sa neba i sazali se na nju i na to kako se ona igrala sa kamencicima,
- I odluci da jedan pretvori u kamen srece i da joj ga pokloni.
- Iznenada, kamencic sa kojim se ona igrala, snazno je zasijo na njenom dlanu,i pretvori se u najljepsi kamen od bilo kojeg dragulja.

- A mala djevojcica sta ona?

- Ispocetka se je jako obradova, ali je pomislila: mozda ima jos ovakvog carobnog kamenja na obali, pa je pazljivo spustila svoj i krenula da trazi druge.
- I onda je isla i isla dalje i dalje?
- I iznenada spusti se mrak i ona shvati da je taj kamen samo jedan jedini koji postoji, i da je napravljen samo za nju, pa brze potrci nazad,al vise nije mogl da ga nadje nije bio na onom mjestu gdje ga je ostavila voda ga je odnijela u svoje dubine.

- Podrhtala joj je brada i suze krenuse na oci.

- A sutra, kad je doso dan, je l' ga onda nasla?

- Nije, rjeka ga je odnijela sa sobom zauvjek.
- Suzice se su se skupile u njenim malim okicama i tiho mi rece "babo".

- A zasto ga je rjeka odnjela?

- Zato sto nije bila dobra curica !!!
- Dobra vila joj je dala kamen u ruke, a ona nije znala da ga zadrzi vec je bila jako pohlepna i zeljela je za sebe vise i vise a to Allah dragi nevoli.

- Dali je to sad kraj price?

- Ne,Ne princezice moja mala,nije jos !

- Rjeka cuva taj kamencic srece i izbacice ga pred neku drugu devojcicu koja ga bude iskreno zasluzila i koja ce znati da ga sacuva,zato budi dobra pa ce mozda izbaciti pred tebe.
- A meni je, ipak, zao i one djevojcice sto ga je izgubila - rece pospani glasic.

- I meni je princezice mala,,,a sad lijepo spavaj babo ce te cuvati i sjediti pored tvoga jastuka malog !!

- A Sta je sa njom dalje bilo????

- Ne znam ja. Nije ni vazno tako, samo ti ljepo srce moje sanjaj.

- Meni jeste vazno ! Dal je drugi dan opet isla da trazi ??
- Da skorom svaki dan je bila od tad na obali rjeke al kamencic nije nikad pronasla.
- Ali je dolazila i dalje do rjeke svaki dan i molila je da joj vrati njen kamen.

- A sad spavaj milo moje spavaj,spavaj...

- Zaspala je tad princezica mala razmisljajuci o kamenu malom
- sanjala da ga je nasla ona na obali rjeke,da je ona bas ta djevojcica koja ga zasluzuje i koja ce ga cuvati znati.

Autor-Halilagic
Admin
Admin
Admin
Broj komentara : 828
Reputacija : 0
Join date : 2008-09-15
Godiste : 56
Mjesto : Deutschland

Character sheet
Igrice Igrice: 10
https://izacic.forumieren.com

ADMIN - Admin Price !!! - Page 3 Empty Re: Admin Price !!!

Tue Oct 20, 2009 3:30 am
Suze !!!


Suze mi same sad tecu niz lice,
dok me miluje nemirno i burno more ovo,
nebom lete sad neke cudne ptice,
zvuci vjetra bruje i cuju se kao bolni krici...

Nemirne duse ovog svemira lutaju i traze
neke uspomene stare da se opet vrate,
al vise carobne noci ne vaze,
jer bolni krici dusa vjecno ce da pate...

Ove stjene dizu se iz tamnog mrtvila
i vodi nas u proslost koja nas djeli
u sjecanju ostaju mi sad samo
ljubavna krila,i ti moja mila,
i dan kada smo se ono sreli mii...

Cekam na povratak tvojih rjeci,
dok tonem na dno ove carobne noci,
bol koji osecam postaje sad sve veci,
i vidim u magli samo jos tvoje uplakane snene oci...

Autor Halilagic
Admin
Admin
Admin
Broj komentara : 828
Reputacija : 0
Join date : 2008-09-15
Godiste : 56
Mjesto : Deutschland

Character sheet
Igrice Igrice: 10
https://izacic.forumieren.com

ADMIN - Admin Price !!! - Page 3 Empty Re: Admin Price !!!

Sat Nov 07, 2009 1:32 am
Ostavi me ti !!

Ostavi me sada ti u vreme ovo tesko,,
nisi shvatila sta je bilo i kako,,
nego si samo otisla jednostavno tako,,

nestala si otisla i rekla samo,,
mozda nikad a mozda i nekad,,
oh,pomisli boze sta je sad ovo,,
i zasto sada pises meni to tuzno slovo,,

ostavila si me samog sad da patim,,
znam da moram moj racun sam da platim,,
ja nemam vise stvarno sta da ti kazem,,
posto ti samo mislis da te ja uvjek lazem,,

eto gledaj sad,noci te crne i tuzne,,,
i razmisli sto mi stvori snove ruzne,,,
bas ti koja se na vjecnu ljubav klela,,
a sama si znala da ti to nisi zeljela,,

sad ti kazem zbogom voljena,,
i sjetise molimte ponekad ovoga,,
oh sjetise,sjetise, uz kafu i smjeh,,,,
shvatices da si ucinila samo veliki grijeh,,

al eto poslije vremena ovog sveg,,
uspjelo je srce moje da shvati,,
da nikad vise nemoze i nece,,
nevjernoj zeni da se vrati...

Autor Halilagic
Admin
Admin
Admin
Broj komentara : 828
Reputacija : 0
Join date : 2008-09-15
Godiste : 56
Mjesto : Deutschland

Character sheet
Igrice Igrice: 10
https://izacic.forumieren.com

ADMIN - Admin Price !!! - Page 3 Empty Re: Admin Price !!!

Tue Nov 17, 2009 12:44 am
Halo moja tugo !!!


Dobro jutro, tugo. Laku noc, prijatelju zivote!!!

Dobro jutro, tugo, govorio sam u prazno probudivsi se i dizuci se u sjedeci polozaj.
Dobro jutro“ neko mi odgovara nijemim glasom i bucnom tisinom.
Ne osvrcuci se gledam ko je tu u sobi u kojoj sam do nedavno kao spavo, ali nikoga ne vidim.
A opet... tebe kao da vidim, tugo kraljico, moje tuge,jesi tu gdje si se sakrila?

Kako si? Gdje si bila, sta si radila,upita?

Dobro sam, bila sam tu kraj tebe dok si spavao gledala te kako sanjas svoju nesudjenu ljubav i smijala sam se.
Smijala sam se od dragosti. Zato jer si ti sad tako tuzan.

A... Kako si ti?

Nisam dobro, tuzno sam tuzan, tugo moja kraljice ,carice.
Sta mi radis? Zasto mi oduzimas i zadnje dijelice snage.
Zasto se radujes mojoj nesreci? Zasto mi se smijes, ti, tugo nesreco bez lica?

Smijem se tvojoj bez uspjeha borbi za ljubav, smijem se tvojim beskorisnim pokusajima i rijecima koje ne znace nista onoj koja tebi sve znaci.
Kako si samo ocajan i jadan pogledaj se,okreni se oko sebe i pogledaj...

Jesam! Tuzan sam! Pa sta?!

Sta hoces od mene?! Bjezi! Idi trazi nekog drugog da se hranis njegovim nesrecama i propalim ljubavima.

Necu, ti me jako dobro hranis. Tvoja tuga je velika koliko i tvoja ljubav, a tvoja suza teska koliko svi grijehovi, zbog tebe ovdje postojim.

Ejjjjjj.......Tugo, koliko god tebe mrzim, toliko nju ja volim. Pa onda, tugo, mene nema vise. A sa mnom, ni tebe nece biti.
A kraj nje ce se netko drugi buditi. Sto je nas kraj neciji je ponovni pocetak.

Zbogom, zivote !!!!

Autor Halilagic
Admin
Admin
Admin
Broj komentara : 828
Reputacija : 0
Join date : 2008-09-15
Godiste : 56
Mjesto : Deutschland

Character sheet
Igrice Igrice: 10
https://izacic.forumieren.com

ADMIN - Admin Price !!! - Page 3 Empty Re: Admin Price !!!

Tue Nov 17, 2009 1:27 am
Bice kao prije !!!

Pogledaj mi u oci Vidis li sjaj? Ne boj se, ne moze te boljeti moja sreca.
Dodji mi blize... Osjecas li kucanje mog srca? Kuca samo za tebe, za nas...
Dodirni mi usne svojim usnama... Osjecas li zar? Gore od zelje za tobom,zele tebe. Ispucale i krvave od samoce, cekanja, nadanja...

Ne boj se... Ni samoca nije toliko strasna ako nekog cekas, ako znas da ce ti doci jednog dana ili jedne noci...

Srescemo se opet na nasoj cvjetnoj livadi,pored starog Hrasta, pokriveni mjesecevim sjajom i smijacemo se sa suzama u ocima. I tada ces me zagrliti... osjetiti strah i zelju, tugu i srecu, led i vatru. Opet ces osjetiti da sam tvoj, samo tvoj, da tudji nikad nisam ni bio.

I trcacemo kroz zelene cvjetne livade naseg kraja, valjati se po vlaznoj travi, gusiti u moru strasti... Opet cemo posmatrati zvjezde i nasu planinu i osjecati u grudima isti onaj nemir.
Grlices me cvrsto, ljubiti kao da je prvi put. I pricacemo o nama kao o nekim strancima kojima ni imena ne znamo.
Prasina zaborava ce prekriti svu tugu i neprespavane noci, ludilo i suze.
Sa istim zarom govoricemo o nasem proljecu, nasim snovima. Precutacemo one teske rjeci i sa osmjehom na licu samo reci: Gotovo je!
Necemo se okrecati za bolnom proslosti, postojace samo taj trenutak, NAS! I necemo traziti krivce, bice sve jedno.
Znam, izdrzacemo. Nasa je ljubav jaca od svega. Necemo je pustiti da odleti u beskrajnu zaborav. To je nasa ptica, samo nasa! Nasla je svoje gnjezdo, i znam, osjecam, bice tu kada se i ova oluja stisa,kad ova kisa prestane da pada...

Mozda necu biti isti. Vjerovatno sa kojom borom vise, rukama ispucalim od samoce, nogama umornim od lutanja.
Ali u dusi ostacu isti onaj kojeg si voljela, onaj isti sanjar i romanticar.
Necu dozvoliti da me slome, ubiju. Boricu se za nas, za sve ono sto je vrjedno u nama.
I znam, ni jedan udarac vise me nemoze boljeti, moze me samo ojacati. Padao sam ja i prije, otresao prasinu sa sebe i opet ustajao, i iso dalje...
Uvjek sam imo svoj cilj, svoje snove...

Vraticu se... i nastavicemo tamo gde smo se nekad stali. I sve ce biti isto, kao da se nista i nije desilo.. Cekaces me? Sa tim istim osmjehom u ocima? Sa ovim istim rjecima na usnama?

Cekaj me... Opet ce proljece biti samo nase,,,, To nam niko ne moze uzeti,nase snove nase nadanje...

Autor Halilagic


Admin: komentar modifikovan dana: Tue Mar 09, 2010 6:37 pm; prepravljeno ukupno 2 puta
plavusa
plavusa
Broj komentara : 48
Reputacija : 0
Join date : 2008-11-29

Character sheet
Igrice Igrice: 10

ADMIN - Admin Price !!! - Page 3 Empty Re: Admin Price !!!

Tue Nov 17, 2009 1:55 am
Admin (citat):Bice kao prije !!!

Pogledaj mi u oci… Vidis li sjaj? Ne boj se, ne moze te boljeti moja sreca,hahah. Dodji mi blize... Osjecas li kucanje mog srca? Kuca samo za tebe, za nas... Dodirni mi usne svojim usnama... Osjecas li zar? Gore od zelje za tobom,zele tebe. Ispucale i krvave od samoce, cekanja, nadanja... Ne boj se... Ni samoca nije toliko strasna ako nekog cekas, ako znas da ce ti doci jednog dana...

Srescemo se opet na nasoj cvjetnoj livadi, pokriveni mjesecevim sjajom i smijacemo se sa suzama u ocima. I tada ces me grliti... osjetiti strah i zelju, tugu i srecu, led i vatru. Opet ces osjetiti da sam tvoj, samo tvoj, da tudji nikad nisam ni bio.
I trcacemo kroz zelene cvjetne livade naseg kraja, valjati se po vlaznoj travi, gusiti u moru strasti... Opet cemo posmatrati zvjezde i nasu planinu i osjecati u grudima isti onaj nemir. Grlices me cvrsto, ljubiti kao da je prvi put. I pricacemo o nama kao o nekim strancima kojima ni imena ne znamo.
Pjesak zaborava ce prekriti svu tugu i neprespavane noci, ludilo i suze. Sa istim zarom govoricemo o nasem proljecu, nasim snovima. Precutacemo one teske rjeci i sa osmjehom na licu samo reci: „ Gotovo je!“ Necemo se okrecati za bolnom proslosti, postojace samo taj trenutak, NAS! I necemo traziti krivce, bice sve jedno. Znam, izdrzacemo. Nasa je ljubav jaca od svega. Necemo je pustiti da odleti u beskrajnu zaborav. To je nasa ptica, samo nasa! Nasla je svoje gnjezdo, i znam, osjecam, bice tu kada se i ova oluja stisa,kad ova kisa prestane da pada...

Mozda necu biti isti. Vjerovatno sa kojom borom vise, rukama ispucalim od samoce, nogama umornim od lutanja. Ali u dusi ostacu isti onaj kojeg si voljela, onaj isti sanjar i romanticar. Necu dozvoliti da me slome, ubiju. Boricu se za nas, za sve ono sto je vrjedno u nama.
I znam, ni jedan udarac vise ne moze boljeti, moze me samo ojacati. Padao sam i prije, otresao prasinu sa sebe i opet ustajao, i iso dalje... Uvjek sam imo svoj cilj, svoje snove... Vraticu se... i nastavicemo tamo gde smo se nekad stali.
I sve ce biti isto, kao da se nista i nije desilo.. Cekaces me? Sa tim istim osmjehom u ocima? Sa ovim istim rjecima na usnama?

Cekaj me... Opet ce proljece biti samo nase,,,, To nam niko ne moze uzeti,nase snove nase nadanje...





STA DA KAZEM NA OVO SVAKA CAST PREDIVNE PRICE KAO I UVJEK!!!!

A STAJE SUZA?MALO KISIKA,DUSIKA I MALO SOLI AL TOLIKO JAKO BOLI
Autor Halilagic
Admin
Admin
Admin
Broj komentara : 828
Reputacija : 0
Join date : 2008-09-15
Godiste : 56
Mjesto : Deutschland

Character sheet
Igrice Igrice: 10
https://izacic.forumieren.com

ADMIN - Admin Price !!! - Page 3 Empty Re: Admin Price !!!

Sun Dec 06, 2009 2:20 am
Dali ?

Da li mislis ti sad na mene
Kao i ja na tebe
Ne dam nikom da te dira
Da te slucajno ne povrijede

Sve sto hoces, sve sto zelis
Sve cu ti dati
Jer ti si leptir na mom srcu
Leptir vjerne ljubavi

Ti moja si desna ruka
Ne znam sto bi bez tebe
Ti moja si desna ruka
Budi uvijek uz mene

Zbog tebe cu zlatno sunce
skinuti sa oblaka
Zbog tebe cu sve na svijetu uraditi
dati oba moja oka

Ti moja si kraljica !!!
Ti moja si vladarica !!!

Autor Halilagic
Admin
Admin
Admin
Broj komentara : 828
Reputacija : 0
Join date : 2008-09-15
Godiste : 56
Mjesto : Deutschland

Character sheet
Igrice Igrice: 10
https://izacic.forumieren.com

ADMIN - Admin Price !!! - Page 3 Empty Re: Admin Price !!!

Thu Jan 28, 2010 12:04 am
Zimska Noc

Hej zimo hladna sto si sad u ovoj noci okovala ovu zemlju ?
Sto si tako hladna,sto si tako jaka,brutalna reci mi ??
Dali si ti ta koja donosi tugu,bol,zalost ili smrt ili ,,??
Ili samo se ceris i sramocis nama ovim nesrecnim beskucnicima ??

Nama koji lutaju pod ovim tvojim hladnim krilima u ovoj tamnoj noci
i ocekuju svake noci da nas progutas da nas sutra,nestane.
Zasto si tako teska i brutalna? Evo upravo osjecam hladnocu tvoju,,
tvoj dodir na mojoj kozi,na mome licu na mom tjelu.

Sjescu sad ovdje i neka bude kako bude
nemam snage vise ja da se sa tobom borim
noge mi klecaju,tjelo mi je sve hladnije,oci se zatvaraju
a nesto iz daljine mi govori idi dalje,idi i ne stajjj !!

Slusam glas iz daljine idem ja zimo dalje idem
putem koji si mi ti vec odredila.
zurim kroz tvoju tamu da vidim malo barem malo svjetlosti u daljini
ali neide hladnoca me ova tvoja prokleta obuzima sve jaceee...

Nemogu se od tebe da sakrijem da pobjegnem neide
jer me svagdje pronadjes u savakom mom skrovistu,u svakom mom kutku
Nocas,je moja sudbina tebi prepustata tvojoj snazi i hladnoci,
budi nocas barem njezna i mila prema meni.

Sjescu sad pored ovog drveta,da to cu ucinit jer neide dalje
i pitam se dali cu prezivjeti nocas ovu tvoju tamu ovaj tvoj hladni zagrljaj
koji mi srce i tjelo razdire i steze sve jace,osjecam spava mi se,,haha kako je lijepo..
eno zimo tamna i hladna vidim u cosku tamo pec vidim vatru kako u peci gori.
idem ja da s ogrijem a ti tamo hladna ostani tu,,ode jaaaaaaaaa,,,,,,..

Dan dodje,,dobro jutro rece sunce i upita se ; ??
Koje ovaj covjek pored ovog drveta ??
dali je to onaj beskucnik od juce sto me je molio za vise sunca i topline ?

Da da on je taj rece Zima jos u svojoj hladnoj moci
nasmija se glasno i samo rece on sad vjecno pripada meni i nikad tebi nece doci....

Autor Halilagic
Admin
Admin
Admin
Broj komentara : 828
Reputacija : 0
Join date : 2008-09-15
Godiste : 56
Mjesto : Deutschland

Character sheet
Igrice Igrice: 10
https://izacic.forumieren.com

ADMIN - Admin Price !!! - Page 3 Empty Re: Admin Price !!!

Thu Feb 11, 2010 1:46 am
Zimski sumrak !!!


Okrecem ove dlanove, okrecem moju casu
okrecem svijet oko sebe ali praznina me neka ubija
samo blesavi pogled u zrak – zar opet sam jak?
ne! samo zabluda ili?

gledam kroz prozor nekako cudno
ljudi neki prolaze, ljudi trce,tamo vamo,, bjeze
u svojim limenim kutijama koje ih vode mozda i u smrt
ljudi umiru,hmmm,,,zasto?

Neki ludjaci lumpuju negdje
cujem njihove uzvike, cujem vrisak,psovku
cujem snijeg kako sad pada u ovaj zimski sumrak
vidim svijecu iza komsinicinog prozora
vidim lice njeno, vidim maglu,i pitam se sanjam li?

sve u jednom, sve odjednom
kao miris zemlje koja se smrzla
koja se rastapa u dubini,zurim u tamu
jos samo jedan okret, jos jedan korak i tad,,pad,,
uhh,,kako boli,uhhh! ali ne brinem
krecem dalje, krecem u hladni san,,zasto?

pronalazim njecije ruke, ali to su samo moje ruke
gledam u njecije oci, ali to je moje napola razbijeno ogledalo
tako sam umoran,preumoran u ovaj snjezni zimski sumrak,
plamicak svjece dogara a uvijek je isti,a sto?
samo plavetnilo ga mijenja pozeli da nesto
kazem,,uradim,,ali neide samo gledam u tu cudnu tacku

sta sad,? rashladiti sad glavu, razbiti ovo ogledalo,ili?
dok predjem dlanovima niz razbijeno staklo,i bol osjetim...
tragovi u snijegu se sami obrisuu ,nestanu
ali losa djela ostaju ona su samo moja
i sve moje rijeci se gube
plac i uzdasi za strascu,i dalje ostaju..

sve bjezi nekako ispred mene, sve poput tihi koraka odlazi
sve nekako bjezi a ja gorim u vlastitoj hladnoci
u ovaj zimski snjezni sumrak !!!

Autor Halilagic
Admin
Admin
Admin
Broj komentara : 828
Reputacija : 0
Join date : 2008-09-15
Godiste : 56
Mjesto : Deutschland

Character sheet
Igrice Igrice: 10
https://izacic.forumieren.com

ADMIN - Admin Price !!! - Page 3 Empty Re: Admin Price !!!

Fri Feb 12, 2010 1:02 am
KO TE SAD LJUBI ??


jos uvijek osjecam ovu tuznu noc i dan
ti mirno hodas kroz mekanu travu,
dodirujuci rukom prvi cvjet
mirisni cvjet ti pada polako na dlan
ni pred snaznim vjetrom ne saginjes glavu
vec samo nastavljas dalje da koracas
i samo mi kazes ostavi me samu

ok,ostavljamk te samu izadjem vani
pogledam u nebo ovo vedro
i vidim ove zvijezde sto se polako gase
a niko ih nije vidio ovako kao ja,,
tuzne i sjajne u tvojim smedjim ocima
na samo dva-tri koraka od naseg nesretnog sna

drugi ljudi meni nepoznati plove kroz oci smedje tvoje
ko robovi setaju tvojim grudima,tjelom
u tebi nista vise nije moje,sve si zaboravuila
cjelu si sebe sad ti predala njima

sa kim li se sad budis u rana jutra
razapeta na krevetu strasti,sa izguzvatim carsafom
ko li te to sad vodi sretnije i ljepse sutra
u cije ces nocas narucje pasti da mi je znati ?

ostaju mi samo jos pomisli i nada
i mnogo prazni tojih obecanja
dok drugi te sada trose i kradu
za mene nema vise mjesta u ovom
meni tako nesrecnom gradu

drugi te ljube, drugi te vole
na tvojoj ce mekoj postelji sad oni spavati, a ja?
znam moje te ruke sve vise gube
pa cak ni u stihovima moje usne
nesmiju vise da te kao nekad njezno ljube,

drugi sad mirisu mirisom tvog zanosnog parfema!
a za mene te ljubavi moja nikad nema
uz mene kad si ti, samo si sjenka tuzna i nijema
koja samo kaze ja sam zena a ne sjenaaaa !!!

Autor Halilagic
Admin
Admin
Admin
Broj komentara : 828
Reputacija : 0
Join date : 2008-09-15
Godiste : 56
Mjesto : Deutschland

Character sheet
Igrice Igrice: 10
https://izacic.forumieren.com

ADMIN - Admin Price !!! - Page 3 Empty Re: Admin Price !!!

Fri Feb 19, 2010 12:57 am
Rekla mi je ona !!

rekla mi je: gotovo je !!

i nikada vise,nikad vise,,
eto, tako ti je to,moj pobro,,
i sve sto sam reci mogo bilo je to,,
izvini sto sam te tako jako volio,,

a tamo gore negdje iznad krovova,,
oblaci tamni prijete poput strasni duhova
a ona rekla mi je:
ne nikada vise stobom zajedno
a ja znao sam da to nije pravedno

rekla je:
odlazi sve i onako prolazi
eto, sve prestaje prije ili kasnije
otiso sam !
a tamo negdje gore iznad tmurila
kisa je svoju suzu na nas pustila,,,

rekla je: zaboravi nikad vise ti i ja
eto,i to je sve :
a sta nakon nase ljubavi nama ostade ?

a sad tamo gore na dnu ovog beskraja
ovo malo moje duse nestalo je
cvileci i jecajuci i trazeci oci njene
moja dusa samo rece
niko te nikad kao ja voljeti nece

Autor Halilagic
Admin
Admin
Admin
Broj komentara : 828
Reputacija : 0
Join date : 2008-09-15
Godiste : 56
Mjesto : Deutschland

Character sheet
Igrice Igrice: 10
https://izacic.forumieren.com

ADMIN - Admin Price !!! - Page 3 Empty Re: Admin Price !!!

Fri Mar 26, 2010 2:37 am
Odlazis


Odlazis, ostavljas me
A znasli da necu moci sam
Jos jedna zvjezda gore na nebu
sad gasi se i gubi svoj sjajjj

Odlazis sad u ovu hladnu noc
Nestajes sa suzma u ocima
A meni ostaje jos samo
tuga i tuzna sjecanja

U svitanje zute zore,
nasa zvjezda se ugasila
i jedna luda zelja se tad rodila

Nju ti stvarno nikada
nikad necu reci znaj
Jer to ti zelis al ja predosjecam
da stigo je nas kraj ...

Ali znaj zauvjek si ostala
u mojim mislima
ne mogu pobjeci od svi sjecanja
u ovim tuznim i predugim nocima

tuzna su sva moja jutarnja svitanja
od kad si sreco ti otisla
I kise ove proklete vec dugo padaju u mojim mislima,
bas isto kao onaj dan,
kad sam te prvi put ljubio
i njezno ti saputo ,,
ljubavi ja te zelim sad

Autor Halilagic
Admin
Admin
Admin
Broj komentara : 828
Reputacija : 0
Join date : 2008-09-15
Godiste : 56
Mjesto : Deutschland

Character sheet
Igrice Igrice: 10
https://izacic.forumieren.com

ADMIN - Admin Price !!! - Page 3 Empty Re: Admin Price !!!

Thu Apr 15, 2010 11:41 pm
Potrazi me

Kazu nisi ista vise,
opet slute ove hladne kise,
da te negdje drugi ceka, znam
jasno mi je ko vedri dan.

Bol u dusi kao zima me steze
jer te drugi ima a meni je najteze
nocas nekom drugom sve si,
a ja pitam da li znaju gdje si,

da li imas nekog ko te pazi?
kosu ljubi i njezno mazi?
bojim se da dalje necu moci,!
jos trazim te u svakoj tamnoj noci..!

Bar mi javi nekad da znam
da dobro je kod tebe sve,
Znas kad ti lose krenu stvari,
ti nazovi, broj je jos uvjek stari
Bar javi da samo znam,
ja cekacu vjecno sam
za svaki slucajdok se snadjes,
i pozelis da me nadjes
bicu tu...
Admin
Admin
Admin
Broj komentara : 828
Reputacija : 0
Join date : 2008-09-15
Godiste : 56
Mjesto : Deutschland

Character sheet
Igrice Igrice: 10
https://izacic.forumieren.com

ADMIN - Admin Price !!! - Page 3 Empty Re: Admin Price !!!

Fri Apr 16, 2010 12:01 am
Ne pitaj me nocas !!

Ne pitaj me nocas nista
pusti me da samo sutim
ja nocas trebam mir
stare rane opet pecu
moje bitke dalje teku
duso,znaj, ti nemas nista sa tim

Sa tvojeg izvora moja se dusa davno napila
zedna tvojih godina i sada mahmurna
pita sad gdje je ta utjeha
gdje je mladost moja nestala

Idu dani, ja ih umorno pratim
ponekad uspijem u snovima
do tvoga kreveta da svratim
tad dusa moja trazi zaborav
molim godine da se vrate
i da me ljudi svi svate

Sve jos mirise na nju
i dan i jutro sto ce doci
nakon ove noci, noci bez sna
i dvjesta prokletih godina
da ih brojim u samoci
i neznam dal cu sve to
preboljeti uspjeti moci

U mom srcu jos je puno njenog otrova
doza jaka,prejaka,ubija
a tebe ljubim da ne poludim
jer zelim da je zaboravim
Admin
Admin
Admin
Broj komentara : 828
Reputacija : 0
Join date : 2008-09-15
Godiste : 56
Mjesto : Deutschland

Character sheet
Igrice Igrice: 10
https://izacic.forumieren.com

ADMIN - Admin Price !!! - Page 3 Empty Re: Admin Price !!!

Mon May 17, 2010 4:31 am
Princezica !!

Dan je osvano lijep i suncan, bilo je pokasno kad sam ustao. Poslije slabo prespavane noci i svega sta se desilo nisam se bolje ni mogo osjecati. Otisao sam do kupatila i pogledo se u ogledalo i zaprepastio se. Vidjevsi kako izgledam nisam sam sebi vjerovao da sam to ja. Poslije hladne vode na licu poceo sam se polako prisjecati prijasnje noci ! Znam da je juce bilo predivno jutro ustao sam malo kasnije kao po obicaju,napravio dorucak, malo kruha sa par peceni jaja i uz to sok od narandze, jeo sam to i razmisljo sta da radim sa ovim danom.
Nisam imao neku posebnu ideju i odlucio sam da ostanem u stanu. Upalio sam tv koji inace nikad ne gledam i poceo da zurim u tu kutiju. Prebacivao sam kanale jedan pa jos jedan i tako dalje. Odjednom naidjem na jednu emisiju o zdravom zivotu na temu sjedenje u stanu i kako se ljudi slabo krecu, zamislim se i reko oni su u pravu. Ode ja u setnju necu da sjedim citav dan uz ovu kutiju!
Izasao sam van sunce je bilo vec dosta visoko, uzeo sam jaknu i prebacim preko ramene i ne sluteci da ce mi biti potrebna. Nisam imao neki poseban cilj vec odlucim da prosetam starim planinskim puteljkom. Kreno sam polako ne zureci se i stigao do staze koja je vodila u planinu, dok sam setao puteljkom posmatrao sam okolo sto se desava ,cuo sam cvrkutanje ptica,zujanje pcela koje su letjele sa cjeta na cvjet, cak u daljini culo se klicanje jastreba ili orla.
Bio sam fasciniran sa tom ljepotom koja se pruzala na horizontu, gledajuci ogromna brda Alpi kako se u daljini spajaju sa nebom i postaju samo jedna crta. Tako zadubljen u misli usao sam sve dalje u sumu, u tom zanosu nisam ni primjetio koliko daleko sam stigao. Iznenada sam se trznuo kao iz nekog sna posto me je hladan vjetar udario u lice, ptice su naglo prestale da pjevaju ,pcele da zuje  i sve je postajalo sve tise. Tama se polako spustala nad sumom a nebo su prekrili gusti crni oblaci. Vjetar je poceo sve jace da duva i njise velike krosnje drveca. Pogledo sam u nebo i vidio ogrome crne oblake koji su se vec stravicno nadvili nad sumu. Odjednom pocelo je da sjeva, grmi i jaci vjetar da me udara u lice uz prve kapi kise. Stao sam na sred sumske staze i gledao u nebo, bilo je tako crno i pretece, munje su vec parale nebo sa svojim svjetlosnim macevima a grmljevina je odjekivala u usima, cudno bio sam srecan! Neznam zasto ali bio sam srecan! Kisa je pocela da pada sve jace, trazio sam negdje da se sklonim,neko skroviste. Nastavio sam dalje trcecim korakom jer sam znao da se u ovom djelu sume nalazi jedna stara kucica koja je bila napustena. Trceci tako dok su me kapi kise udarale u lice i tjerale da oci zatvaram,a granje od drveca pod udarima vjetra savijalo do zemlje ugledo sam u daljini kucicu. Kad sam stigo prvo sam stao uz strehu i onako napola mokar i zadihan pogledo u nebo, u tom momentu prolamali su se veliki udari grmljevine i sjevanje munja. U svoj toj buci jedan jaki grom udario je vrlo blizo, kroz jaku grmljevinu cuo sam zenski krik. Kad se grmljevina stisala pokuco sam lagano na vrata da provjerim dali ima nekog u kucici. Vrata su bila napola otvorena i njihala su se od vjetra, pokucao sam ponovo i upitao imali koga!? Niko se nije javljao, samo se dalje cula grmljevina i udari kapi kise od limeni krov. Polako i oprezno sam usao unutra, stao sam zacudjen jer u jednom cosku kucice stajala je neka djevojka mokra i pokisla. Njena crna duga kosa bila je natopljena kisom i padala je po prelijepom licu. Od straha sva se tresla i plakala.
Prilazio sam polako i pazljivo uz rjeci, sve ce biti u redu,sve ce biti ok,ne boj se, zasto places?! Bila je toliko prestrasena da nije mogla nista reci,samo je sutjela i gledala me svojim predivnim ocima, skinuo sam jaknu koju sam bio obukao i njezno je pokrio, tad je sva tresuci se i cvokocuci zubima progovorila nemojte bice vam hladno. Nasmijao sam se, pogledo je i reko, ne brini imam ja dzemper a i snaci cemo se vec nekako u ovoj kucici. Vani je i dalje grmjelo a kisa neumoljivo padala, gromovi su bili sve jaci i jaci, hladnoca se uvlacila u sobicu i nije izgledalo da ce kisa uskoro prestati, pogledo sam malo bolje i u cosku vidio staru pec koja vjerovatno nije godinama koristena. Prisao sam peci, okreno se prema nepoznatoj djevojci i upitao dali da pokusamo vatru zapaliti? Nista nije odgovorila vec je samo slegnula ramenima sto sam ja shvatio kao znak odobrenja nasmijo sam se ponovo i poceo da pripremam drvo za vatru. Ispod oka sam vidio njen kratki osmijeh na prelijepom licu i kako radoznalo prati svaki moj pokret sa predivnim crnim ocima. Ok reko sam,nismo se ni upoznali pa da se upoznamo!? Pruzio sam ruku i predstavio se jasam Sxxx a vi? Ja sam Exx, rekla je jednim predivnim glasom. Pitao sam kako je ona dospjela ovdje u ovu staru kucicu dok sam po kucici hodao i po coskovima trazio jos drva za vatru. Pricala mi je kako je posla u setnju kao i ja, da ju je ovo nevrijeme iznenadilo a kucica je bila u blizini tako da se sakrila od kise. Rekla je jos da ima veliki strah od sjevanja munja i pucanja gromova, tjesio sam je i govorio smirite se sve ce ovo uskoro proci i pokusavajuci je uvjeriti da ce sve biti ok. Dok smo tako razgovarali prisao sam peci i polako upalio vatru. Vatra je odmah planula i u sobnoj tami pocela da baca svoje prelijepe odsjaje na zid kroz otvorena vrata na peci. Iznad peci, na plafonu sobe svjetlost je plesala jedan od najljepsi plesova, pucketanje sagorjelog drveta sviralo je carobnu muziku. Zagledo sam se u tu igru svjetlosti i naglo se trznuo jer je jos jedan jaki grom udario tu negdje u blizini, u istom momentu osjetio sam neki dodir na ruci, okreno sam se i vidio Exx pored mene preplasenog lica. Privuko sam je sebi i cvrsto zagrlio dok je grmljevina jako parala usi i odjekivala u blizini uz to popracena sa sjevanjem munja.Kad se sve malo smirilo osjetio sam kako se sva tresla u mom zagrljaju, okreno sam se prema njoj i pomjerio je blize peci da se zagrije. Vrjeme je prolazilo brze nego sto smo mislili, vani je kisa neumoljivo dalje padala, u maloj kucici bilo je vec toplije tako da smo polako i stidovno poceli dalje razgovarati. Razgovarali smo o svemu pomalo i upoznali se bolje. Uz nas razgovor nismo ni primjetili da je noc polako pala, nismo imali svjetlosti, jedina mogucnost bila je da otvorimo vrata od peci koja smo bili vec zatvorili tako da se vidimo. Prisli smo blize peci i sjeli jedno pored drugog. Tek tad sam pogledao tu prelijepu princezu koja je tu pored mene sjedila, vidio sam njene prelijepe oci uz odsjaj razbuktale vatre i dugu crnu kosu koja se vec presusila, tad pomisli o boze koja ljepotica. Nastavili smo da pricamo uz odsjaj vatre koja je gorjela i dogorjavala i opet tako iz pocetka.Vec smo bili umorni, naso sam neku stari deku u cosku i postavio pored peci tu smo se opustali i nastavili pricati duboko u noc. Neznam koliko je bilo sati kad sam utonuo u san uz njezno slatko cvrkutanje i plamenove vatre. Ujutro kad sam se probudio ona vise nije bila pored mene,vatra se vec odavno ugasila a vani sunce sijalo. Okrenuo sam se na stranu i pored glave vidio moju jaknu sa kojom je ona bila pokrivena. Pomislio sam kakav je ovo san ?!! Kad sam bolje dosao sebi i pomjerio jaknu ugledao sam napisano ugarkom iskrivljenim slovima -OTISLA SAM DA DONESEM SA IZVORA VODU-

Necu vam reci dali se vratila,,, a sta mislite vii ??????

Izmisljena prica !!

Autor Halilagic


Admin: komentar modifikovan dana: Tue Aug 10, 2021 10:16 pm; prepravljeno ukupno 5 puta
Admin
Admin
Admin
Broj komentara : 828
Reputacija : 0
Join date : 2008-09-15
Godiste : 56
Mjesto : Deutschland

Character sheet
Igrice Igrice: 10
https://izacic.forumieren.com

ADMIN - Admin Price !!! - Page 3 Empty Re: Admin Price !!!

Sat Jul 03, 2010 3:20 pm
Odlazim !!

odlazim evo svice zora
svejedno ce mi biti
budes li sretna ili budes njegova
nije vazno sta cu sad ja
zivjeti se dalje mora

i nesrecni ponekad imaju srecu
a ako me i ona ostavi
nitko nece za mene zaplakati
samo tama,magla i mrak
samo ludilo a mozda i strah

sad zaigraj i luduj,srecna budi
uzmi sve sto mozes,ne ostaj tudi
ja nista ti nemam vise dati
sad odlazim mila moja
ova pusta pustinje me zovu

moje umorne teske noge
ne poznaju vise carobni put
ruke mi jako drhte
kao na jakom vjetru prut

I tad reko sam sebi sav ljut
svejedno ce mi biti
budes li sretna sad ti sa njim
a neki tihi glas mi samo
sapnu oh jesi ti mozda lud !!

Autor-Halilagic
Admin
Admin
Admin
Broj komentara : 828
Reputacija : 0
Join date : 2008-09-15
Godiste : 56
Mjesto : Deutschland

Character sheet
Igrice Igrice: 10
https://izacic.forumieren.com

ADMIN - Admin Price !!! - Page 3 Empty Re: Admin Price !!!

Thu Jul 22, 2010 1:41 am
Mozda

Mozda jedne tamne noci
dok sjedis uz odsjaj svjece
sjetis se tad ti mene
i upitas dali cu moci
barem nekad tebi doci

ali negdje daleko u jednoj zadimljenoj sobi
uz casu konjaka u drhtavoj ruci
sjedi u cosku jedan usamljen covjek
i sa drhtavim glasom moli
o boze uzmi me sebi
da vise ovako srce ne boli

Neces ti tad cuti molitve tuzne
niti ces da osjetis uzdahe moje teske
mozda te samo probude tuzni snovi,
koji te meni u pomoc zovu...

Autor Halilagic
Admin
Admin
Admin
Broj komentara : 828
Reputacija : 0
Join date : 2008-09-15
Godiste : 56
Mjesto : Deutschland

Character sheet
Igrice Igrice: 10
https://izacic.forumieren.com

ADMIN - Admin Price !!! - Page 3 Empty Re: Admin Price !!!

Thu Aug 26, 2010 2:27 am
Zbogom

Kolko dugo si izdrzala,
kolko dugo me nisi zvala,
zar su obecanja tvoja bila lazna,
i u vodu pala, postala sad nevazna?

Prosli su dani u cekanju,
noci su svanjivale u pisanju,
misli su moje poruke tebi slale,
i dugo mi, dugo, mira nisu dale...

Pravi razlog rekla mi si,
osjecaj praznine ostavila ti si,
ostala je samo jedna uspomena,
iznad koje lebdi tvoja sjena...

Svaki dan se sjetim tvoga lika,
jos uvijek nije nestala slika,
ali ne onako, kao sto je bilo,
u dusi usamljenoj sve se nekako skrilo...

Ni osjecanja moja nisu vise snazna,
kao takva zato sada nisu ni vazna,
jos nije prosla zudnja i zelja za tobom,
ali sa suzama ipak; tebi kazem "Zbogom"...

Autor Halilagic
Sponsored content

ADMIN - Admin Price !!! - Page 3 Empty Re: Admin Price !!!

Na vrh
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu