Izačić
Dobro nam dosli dragi posjetioci !! Zamoljavamo vas da se registrirate i na takav nacin pomognete u daljnjem radu naseg Portala..! Naravno registracija nije obavazna vec je na dobrovoljnoj bazi. Ako ipak ne zelite da se registrirate kliknite na---Do not display again-- zatvorite ovaj prozorcic i ostanite uz nas jer ima jako puno interesantnih tema koje su vam dostupne i bez registracije.Hvala na posjeti i ljepo Druzenje zeli vam Izy...

PS: ZA KORISTENJE NASEG CHATA KLIKNITE U NAVIGACIJI NA NATPIS "PORTAL"...

Lijepo druzenje zeli vam ADMIN naseg Foruma Izacic-Vikici..



Join the forum, it's quick and easy

Izačić
Dobro nam dosli dragi posjetioci !! Zamoljavamo vas da se registrirate i na takav nacin pomognete u daljnjem radu naseg Portala..! Naravno registracija nije obavazna vec je na dobrovoljnoj bazi. Ako ipak ne zelite da se registrirate kliknite na---Do not display again-- zatvorite ovaj prozorcic i ostanite uz nas jer ima jako puno interesantnih tema koje su vam dostupne i bez registracije.Hvala na posjeti i ljepo Druzenje zeli vam Izy...

PS: ZA KORISTENJE NASEG CHATA KLIKNITE U NAVIGACIJI NA NATPIS "PORTAL"...

Lijepo druzenje zeli vam ADMIN naseg Foruma Izacic-Vikici..


Izačić
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DOBRO NAM DOSLI !! VI SE NALAZITE NA FORUMU IZACIC ! NA NASEM FORUMU MOZETE DA SLUSATE NAS RADIO IZACIC ISTO TAKO DA KORISTITE CHAT ILI JEDNOSTAVNO DA SE UKLJUCITE U DISKUSIJE KOJE SE VODE NA FORUMU ! PS : AKO NAS RADIO NE STARTA AUTOMATSKI MOZETE MANUELNO DA UKLJUCITE SA KLIKOM NA PLAY NA PLAYERU !!

Admin Price !!!

+4
raza
DŽENI
plavusa
Admin
8 posters
Go down
Admin
Admin
Admin
Broj komentara : 828
Reputacija : 0
Join date : 2008-09-15
Godiste : 56
Mjesto : Deutschland

Character sheet
Igrice Igrice: 10
https://izacic.forumieren.com

price - Admin Price !!! Empty Admin Price !!!

Wed Jan 28, 2009 2:02 pm
Eh,stas vala coj,k zna...

Ma bijo sam ja danas u gradu tamo u onome Munchenu ma kako je samo ono sunce grijalo, ano zimurina prava treba da budne ,,hejj ljudi Decembar je ovo mjesec, ano grije ko da je proljece pravo , ja bas moro i jaknu skinti,

Ali hajde reko da ja vama ispricam sta sam ja tamo vidjo.Jeb majku kako momak njeki ukrade njekoj zeni i tasnu i sve sto je unjoj bilo.Nako idem ja, ide jedan nako fin momak,mozda ima njesto oko dvajes i njeku godinu, ma slican ko onaj moj jedan rodjak mirso,,, fino djete ,,i kaze on meni "hallo" a ja ga gledam nako, pa reko "hallo" poznajemolse ?,,kaze on "nein",aha al mi bogami sve njesto poznat, koda sam ga njezi gledavo,,

Ma tako ja u ovome svome mozgu prevrcem i trazim ko bi on mogo biti kad odjednom odnjekle ispade njeka curetina, bogami jes prava ljepotoica, plavusa, kosa duga do gujsce joj se pruzla,a ona vitka prava ljepotica, al eto ma necu da�lje da pricam o njojzi,neg kak�o ukradose tu tasnicu.

I ona nako pored mene prodje samo se malo od mene ocesa i rece meni enschuldigung i pravo onome momku u zagrljaj uleti, eh reko vi�s ti kako se djeca vole. Kontam ja tako to i nako samo gledam sta se desava okolo. Pocese oni da se hmmma,, "ljube" a on ce ti meni sta ti gledas? Reko haaaa nako na bosanski,sta ho�s? Kaze sta gledas? Jebga reko pa moram gledati zasto imam oci neg da gledam, on se nasmija i rece samo ti gledaj stari samo gledaj,

Onda se onako se okrenu onoj curetini i kaze evo je ide, a ja sav zbunjen nisam nista ni konto na koga misli, kad naroda ima citav kijamet okolo,al dok sam ja skonto ,prekonto, jebga momak onaaj i ona curetina onako zagrljreni ,sudarse�se ko djoja sa njekom gospojom a ona gospoja samo skoci u stranu i jos kaze "enschuligung",i nista nit ni primjeti,i nastavi dalje

A jebo majku ja sve to gledam nako nemas vrimena ma nista ni habanti, a ona zena ode dalje izgubi se u onome kijametu naroda,ja malo bolje pogleda a u onoga momka u ruci zenska tasna hahaha, on mene samo pogleda nako i podize jedan prst u zrak,,,,hahah znas koji da nepisem,,, al znao je dasam ja sve vidjo, ma bas mi nerece ni jedne rici, nego samo pobjeze sa onom plavusom u onaj narod,,

Ajj reko kako momak ukrade tasnu svaka mu cufta,mislim se ja i tako idem pa cu reko sada njesto sjesti i popiti,poslije te sve guzve.Sjedem ja eto ti onoga gegavog konobara kad hoda gega se ko gusak i doso kod mene kaze stas? Reko daj mi pivu,, kaze koju ? Ma reko dajmi bilo kakvu samo nek je piva ,,kaze on ok i ode.

Donio meni pivu gegavi i kaze "biteschen reko dankeschen",,,, a ja nako povucem velki gutljaj i kazem a svasta ima boze mili i malo se razmislim kako je on to uspijo reko jeb�o majku svoju kod mene nebi to proslo nejma sanse,,, pogledam na sahat uhhh moram ici reko gusak haj vam�o da platim,, pa da bjezim odavde,,

Et dodje gusak reko kolko je ovo pivo kaze tri i ceteres eura reko cek, ja rukom u dzep jedan ,pa u drugi pa treci ...ajjjj majku mu jebem ukro mi novcanik ,,pa zato on mene nako gledo jeb majku svoju, a ja mislio ja njemu nesto trebam,,,al ljudi hajd kad on ukrade onoj zeni onu torbicu al kako meni novcanik a nije me ni dodirno,,ebiga osto sam kraci za 150ďż˝ eurica al i njesto jos naucijo hahahahah ebga cojk profesionalac zna svoj poso stas,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Et sada dete vi meni rec�te vala kako on to meni ukrade haj�d da cujem vas sta mislite???

Autor Halilagic Suad


Admin: komentar modifikovan dana: Wed May 19, 2010 4:36 pm; prepravljeno ukupno 4 puta
Admin
Admin
Admin
Broj komentara : 828
Reputacija : 0
Join date : 2008-09-15
Godiste : 56
Mjesto : Deutschland

Character sheet
Igrice Igrice: 10
https://izacic.forumieren.com

price - Admin Price !!! Empty Re: Admin Price !!!

Wed Jan 28, 2009 2:04 pm
Eto ja jope...i komsinica

et vidis bolan ja dodje jope ovde na ovo pisalo reko sinoc e nes vala sutra pisati pa et slago, al et´o ovo vam moram napisati pa sta bude da bude,,ebiga evo ja sada juce imo slobodan dan kaze moja sefica posto si ti dobar radnik nes radti danas odmori malo za wochnwnde ima cudo posla pa ces morat duze ostati u subotu i nedlju.

Jes ona dobra prema meni hahah ako nece me danas oderati, hoce kasnije.al nema veze ja to znam negine meni nego subota satrati se ko magare a nedlja bas ko parip, nego nisam ja ovo poco da vam pisem o mojoj sefici mada bi vam mogo citav roman i nappisati al necu iz inata..hahaha ma salim se njekom drugom prilkom kad me ona razljuti vis ti sta se pise.

Haj da pocnem vis jednom et vi´s ti kad imas slobodan dan svi namene navale ona moja Zena navalila hoce ici njesto sebi da kupuje njeke sminke i krema pojma ja nejmam sta je to ,a moja cerka mala kaze babo ja hocu na bazen na kupanje a ja izmedju dvi vatre reko hajde da se mi dogovoruimo kazem zeni idemo u to njesto da ti sebi to kupis sto ti treba pa cemo nonda ici na kupanje sa malom ,,

Cula to mala kaze ja necu ja hocu prvo ici na kupanje i necu ja da idem tamo da kupujem, boze mili mogu ja to nacerati dase dogovore al necu vala bas reko de nek nji dvi rjese to.

Zapela jedna zapela druga, a ja nako stojim i cekam, reko idemo li? kaze zena sacu samo da se dogovorimio" a vec se dogovaraju dobri pet minuta al nista ,,sta da radim reko evo sada ja stavljam veto,,hahah nema ni´s od krema a ni tebi malo lajalo od kupanja,,ti zeno hajd u kuhinju skuhaj rucak a ti mr´s uci knjigu,,hm a nece to da ode tako lahko nikuda eto, misle ja se salim, a ja nako reko sta me gledate sto je sada nejdete svak svojim poslom,,,a zena ce meni a djes ti,,,

Eto vis ti to ja njiha molim dase dogovore da idemo dje, a one se 5 minuta dogovaraju i nista.I ja smo reko da one idu svak svojim poslom a ova moja ce odma a dje´s ti? Reko ode ja zeno na jedno mjesto hos i ti samnom? kaze hocu!! cula to ono moje malo lajalo i kaze a babo kuda ces ti? reko ode na jedno mjesto hos´iti samnom? kaze hocu!! al nejmaju veze kuda.

Reko dobro hajmo al ponesite kupace, mi krenli, i nako doli niz one stepence kad ide jedna komsinca ona svabica sto se ljeti skine nako samo u gace i hoda tako gola po basci a ja na balkonu i sa balkona gledam, gleda i ona mene al nista ne veli, a ni ja njozi isto, al gledamo se stas masalna kad je fina,
Moja mi zena uvjek kad ja nju sretnem kaze haha mjeris li mjeris ,ebiga kako nebi kad je ima. Nebi ja majkemi all oci lete i dzaba.

Et tako mi niz stepence doli u podrum u garazu a ona maoja mala uvjek njesto prica i galami pa joj se nesvidja ni ovo ni ono i stalno zapitkuje babo kuda cemo mi?,,a ja sutim necu da kazem nista: rek´o idemo na jedno mjesto.Sidjemo mi doli u garazu i sjedemo u auto upalim ja i krenemo,izadjem iz podruma i nako razmisljam kuda sada nemam ja pojma kuda,,a da obe ove moje budu zadovoljne,

Znam zena voli te kreme a mala kupanje mislim se ja mislim i nampade meni ,reko zeno znas ti sta? kaze ona sta je reko idemo mi sada u onu tamo trgovinu kupti tebi kremu za suncanje pa cemo sada ici na one bazene na kupanje, rek tamo ima ona sauna i oni kao se to jos kaze solariji,znam ja da se to njozi svidja voli ona te djindjamelije pa reko nece ni biti galame a ova mala galamdzija jedva docekala et kaze et idemo na bazen ja pobjedla,,jes reko ako te ja vi´sti ko je pobjedjo suti sada dok se ja nebi predomislio.

Tako ja vozi vozi u trgovinu i zena kupi kremu za suncanje kaze hoce u solarijum ,ma reko hajde tako i treba reko hj mozda cu i ja pa ce nam trebati.Dodjemo mi tamo sve stvarno super nemoze biti ljepse bazeni wirpoli ma sta ti ja znam vise sta nejma, al nema solarija,pitam ja onoga cojka sto radi na recepciji, reko jarane de ti meni reci dje su ovde solariji i one saune?,,kaze on meni to ti je sve doli u podrumu! reko dobro recti meni samo jos dje je ulaz? ,,pa kaze ovo je ulaz, a reko pa dje su stepence kaze nema ima samo onaj lift tamo u cosku ,,,a svasta.

Reko zeno sad da se dogovorimo ko ce kuda? kaze ona ja u solarijum! pitam ono malo lajalo a ti? kaze na kupanje u bazen! pita zena mene a ti reko u saunu,,,,hahah a jebo te zivoot jesmo jedna familija al razlika totalna troje nas i tri razlicite strane.Pa reko sta cemo sada il da ja jope moje veto stavim, al ono malo moje zapelo nema nego u bazen i mi svi tamo osli.

Reko zeno id ti u taj tvoj solarijum pa kad se vratis ode ja u saunu a ti pazi na malu kaze ona ok, ode ona, ma proslo je malo vremena ide ona i kaze et ja sam gotova sa solarijem; imam li farbe? aja nako gledam reko imas;; a ono nema bas nista,,znas ako joj kazem nemas et price a kako nista nevidis vi´s kako sam pocrnla i to,,zato odma kazem vidim i sve je ok.

Reko ode ja sada a ti dobro pazi na malu nedaj blizu duboke vode, zna ona plivati al me jope strah .I ja polako u onaj lift da udjem otvorse se ona vrata ja da udjem unutra kad ono ona moja komsinica ona svabica,,a jebo te pa sta je ovo reko jel ja sanjam da je ona ovdje,ma nije ona mislim se ja nemoguce ostala je u stanu kad smo mi krenli vamo,,kad ce ona meni "hallo nachbar,,a reko jes ona sto posto kad mi to rece reko "hallo nachbarin" i parkiram se u onaj lift pored nje;

Ona po obicaju vec se skinla i u samim gacama stoji i vajik me njesto zapitkuje, a ja ebiga neznam sta bi vise reko kad oci lete same na one njezne gole grudi a ona to znade i jos se vise nako prsi,,uhhh onaj lift je brete mali nema bogami metar sa metar i tamam kad sam ja njozi scevo nesto reci stade onaj lift, treba izaci do saune,izadje ona prva ja njooj znas ono kavaljerski prepustim da izadje a ona se smije kaze danke reko bitte,bitte i ona ode tamo nedje dje pise za zene sauna,,

Ja gledam reko dje cu sada ja? imal da pise dje za muske? nejma majkemi nejma,ima ali samo pise za mjesavinu reko ode ja tamo dodjem ja tamo znas morase go skinti skroz;; ja zavirim unutra nejma nikoga e reko jes fino nejma nikoga i ja se skinem i unutra udjem,ma ljudi moji nije proslo ma ni minuta kad na vrata bahnu ona moja komsinica i skida one svoje jos gacice sto je imala a reko kus "ti" sada brete .....et,, ja neznam sta je vise bilo i kako al mozete vi zamisliti,sebi svasta i kako hocete hahahaah al eno ona moja komsinica vidjam da sva sretna i nasmijana seta onim svojim stanom i sve njesto pogledava na moj balkon,,,,,,

Samo da napomenem prica je izmisljena i nije istinita,,,al steta!!!
Autor-Halilagic Suad


Admin: komentar modifikovan dana: Thu Mar 19, 2009 11:51 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Admin
Admin
Admin
Broj komentara : 828
Reputacija : 0
Join date : 2008-09-15
Godiste : 56
Mjesto : Deutschland

Character sheet
Igrice Igrice: 10
https://izacic.forumieren.com

price - Admin Price !!! Empty Re: Admin Price !!!

Wed Jan 28, 2009 2:06 pm
Eh e´benoga dana....

Ljudi moji sta da se kaze neznam sta sam ja allahu zgrijesio evo danas dan ko i hiljade drugih ali ovaj vala nesto posebno eben,,,citav dan mi bas nista neide od ruke,,bas nista eto jutros ustanem reko dase umijem,istusiram i to,udjem ti pod tus odvrnem pipu ano nema vruce vode ,,haj reko to je to treba da dodje polako tece voda tece ali nema vruce ahhh jeb..reko sta je ovo kako nema pa onako odvrni zavrni ali dzaba neide pa neide,,,

Ide moja malecka kaze babo de da se ja umijem reko sine nema vruce vode ,,,hahhah,,,,kako nema babo,,reko nema neznam sto pa vidjecemo ali de ti se umi i hladnom sada ,,,babo je prije hahah samo hladnom se umivo pa reko ode ja sada kahvu staviti u onaj aparat pa da barem to popijem,,

Odem ja do kuhinje tamo ,otvorim visecu kuhinju pa prvo da ja nadjem gdje su ti filteri pojma nemam ni gdje stoje trazim i trazim nema ,nema,pa nema a ljudi moji sta je ovo reko ceriiiiiii,kaze ona sta je baboo znas ti dje su oni filteri za kahvu kaze eto ji tude,,hahaha,,eti ji tude ma reko ,,,gdje? kaze tude u visecoj ,,,hahah e jesi mi sada pomogla,reko hvala ceri ali nema ovdje nista,,hahah kad kaze ona e babo jesi ti njekav eti ji tude samo ih uzmi hahaha,,,a svasta a oni bas stoje ma pored same moje ruke al ja nevidim i nevidim,,,hahah,,ok uzmem ja taj filter za tu kahvu a vec me volja prosla od toga trazenja,,al reko popicu ja nju neidem ja bez kahve iz kuce vani pa makar i moro onu nasu domacu kuhati hahah.

Stavim ja filter hajd reko sad je sve ok ,naspem vodu, i sada kahve hahahah,,hos evo,,,nema kahve za filtera a reko jebemti i kahvu necu vala ni piti i tako se sav razljutio i psujem,, kad zvoni telefon,, ma reko necu se ni javljati nek zvoni kolko hoce,,,kad iz sobe doleti ona moja cerkica i hopi lapi onu slusalicu i rece hallo,,ja,,,ja,,,evo,,on je kod kuce,,,pa ce ti ,,,babooooooooo,,,reko staje bolannn sta jeeee,,kaze evo telefon za tebe reko ko je kaze nemam pojma ,,,njeka zena

Hmmm pomisli kakva zena take mene nece,,,hahaha.Javim se ja na telefon kad ono bas neka zena, kaze dobro jutro,,,,reko dobro jutro,,,dali pricam sa suadom,,,reko da ,,a ko ste vi? kaze nije vazno,,,hahaha reko kako nije vazno kako to? pa moram znati sa kim pricam Kaze nije vazno,,reko ok hajde pucaj u cemi je rijec kaze ja se zovem ANA ,,

Aha sad hos da kazes kako se zoves,,,hmm reko na poznajem ja taku nikad nisamm ni cuo za to ime ,,kaze znam da me ne poznajes ali ja tebe poznajem,,,uhhhh reko sta je sada tooo ti mene poznajes kaze da!! Pa reko de mi reci od kuda ? Kaze necu de se sjeti,,ma daj reko ne zajebavaj znam ja da ne poznajem nikakvu ANU kaze de se sjeti,,,

Hm jebo te nako ja mislim hej od kuda njoj moj broj tel,, ali mi ime nemoze nikako da nampadne ,,,reko znas sta? ja neznam ko si ti,,,stvarno se nemogu sjetiti,,reko de mi barem malo samo napomeni njeki detalj da se mogu sjetiti.Hahahah nasmija se ona i kaze znas li ti prosle sedmice kad si bio tu i tu,,,reko znam,,,,,hahaha madase nesjecam bogami bio sam ko mortuz pijan al reko znam,,,kaze znas li onu curu sto je sjedjela preko puta tebe i tvoga drusrtva,,za drugim stolom,,,hmmm reko znam,,a alahami moga nemam pojma koja je ni koje ,,e to sam kaze ja,,, evo reko kaze da te nazovem ,,,pa reko odkuda ti moj broj telefona ,,ona se zacudi pa rece a svasta,,sta se glupiras pa dao si mi ti,,,

Uhhhhhhhhhhh jebemti pomisli sta je sada ovo ,,pojma nemam ja ni ko je ona ni sta je ona ,,reko izvini molimte ali ja pojma nemam ko si ti ni sta si,,,hahah ona se nasmija i kaze e sada me ne poznajes a onu vece sve si znao o meni i kako se zovem i ko sam i sta sam i koliko godina imam,,,a reko cudne zene mislim se,,kad u tom momentu,,,zvoni neko na vratima,,reko cek samo malo evo neko zvoni na vratima da vidim koje,,kaze ona ok de,

Onako spustim ja slusalicu i do vrata polako se odgegam ,,pa polako vrata otvorim,,,,,a jebemti ajjjjjjjjj koja zenska pred vratima stoji sa telefonom u ruci i kaze evo ja sam tebe nasla,,,neznam izgubljen sam bio,,,,stoji predamnom jedna rasna crnka sa dugom crnom kosom na mojim vratima od stana,tako prelijepa i zgodna i samo rece moguli uci,,,,neznam sta sam reko pojma nemam nesjecam se vise,,,ali samo znam da sam skocio i sav se streso kad me je moja zena probudila i rekla ustaj moras na posooooo,,,ti zakasniiiiiiiii,,,hahahahaha,,a jebenog snaaaaaaaaa hahahaha,,,bas gadno bilo....

Prica je izmisljena !!!
Autor Halilagic


Admin: komentar modifikovan dana: Mon Feb 16, 2009 3:12 am; prepravljeno ukupno 1 puta
Admin
Admin
Admin
Broj komentara : 828
Reputacija : 0
Join date : 2008-09-15
Godiste : 56
Mjesto : Deutschland

Character sheet
Igrice Igrice: 10
https://izacic.forumieren.com

price - Admin Price !!! Empty Re: Admin Price !!!

Wed Jan 28, 2009 2:08 pm
Komsinica

Danas mi je komsinica na balkonu radila aerobik... Nesto mahala nogama tamo vamo i dizala koljena u zrak i spustala... Znaci osim susenja i prostiranja vesa, dudlenja cigara, hodanja samo u peskiru nakon kupanja u samiim gacicama, komsinica pocela sada trenira i aerobik... hahahah ehhhhhhhhh ta moja komsinicaa ????
Admin
Admin
Admin
Broj komentara : 828
Reputacija : 0
Join date : 2008-09-15
Godiste : 56
Mjesto : Deutschland

Character sheet
Igrice Igrice: 10
https://izacic.forumieren.com

price - Admin Price !!! Empty Re: Admin Price !!!

Wed Jan 28, 2009 2:10 pm
Crna,mala,slatka Kahvica,,,

Vidis ti ovoga dana danas ,ustanem ja ujutro kisa neka pada sve se nekako usivilo i tmurno mislimse sta sada, imam reko evo danas slobodan dan .Kuda sada hmmmm,,reko ok prvo moja jutarnja kahvica i cigara i malo novine na netu da procitam pa cu vidjeti dalje.

Skuham ja onu kahvicu nekako al ope belaj sa onim filterima al eto uspio sam ja i onako pijem kahvu i u novinama vidim jedan naslov,,,policija trazi lopove koji kradu auta ,,kaze ukradeno je do sada oko 5 auta u krugu hahah tako citam i mislimse a reko jes to dobar poso hahahah,,gluposti bolan ,,razmisljam ja reko kako je onim ljudima jadnicima koji su njekako to kupili i ono ops ode auto,ok citam ja dalje a jaj hahah a ono pise tip krao samo Porsche ,Ferari i takve klase auta,,hahahaha a reko pa sta ce mi biti zao onaj ko uspije sebi da kupi Porsche moze i drugi a na kraju krajeva svi su oni osigurati kolko znam.

Ma ok ode ja o autima ovdje pisati a nije mi namjera hajde malo o prici mojoj danasnjoj kako kazem pijem kahvu i kad sam popijo reko ode ja malo ovamo da jednoga gradica,,Weilheim se zove ,,a ljudi sto je to jedan fin gradic ,,,nako mali nije prevelik sa dusom naseg Bihaca tako se osjecam lijepo tu ,ko da sam bio kod nas u gradu.

Sidjem ja polako niz stepenice dole do garaze gledam da nece od kuda komsinica bahanti,al je nejma ,sjednem u auto i reko sada pravac Weilheim.Kad sam tamo stigo i ona kisa masalna prestala da pada. Ah reko kako je fino sada et i kisa prestala padati sada,,masalna sada mogu malo i prosvrljati ovdje ,,znas ima ovdje jedan butik za garderobu gdje ja uvjek kupujem sebi pa reko ode ja tamo da vidim sta ima da malo pogledam,,volim ja tamo otici fino je ima fine garderobe a i fini hmmm prodavacica.Ali reko prije ode ja ovamo na kahvu,popiti jos jednu kod moga prijatelja jednog Talijana drzi on onu njihovu Djelateriju.

Polahko ja preko one ulice idem i gledam da ne udarim u koga,znas kako raja ide vamo tamo kad meni u susret ide taj talijan i kaze Bondjorno,,reko merhaba djes ti sta ima,,,hahah smije se on kaze ti mene nauci na merhaba reko nego sta tako i treba hahahaha,,tako mi dalje i do njegove te djelaterije i unutra udjemo kaze on de sjedi,sad ce konobar doci,i donijeti kahvu ja moram nesto jos u birou raditi reko ok hajti samo radi i ja cu samo kahvu popiti pa ode dalje,kaze on ok i ode ,,,,,

Kad ono bas ide Konobar i nosi kahvuuuuuuu uhhhhh majketi samo koja kahva i koji konobar,,,, od tamo ide jedna crnka zgodna,,,,prelijepa boli glava i dodje do moga stola i kaze Hallo,,ja njekako hocu da kazem hallo a ono neide pa samo sam uspio prevaliti preko usana reko "merhaba",,,,,hahah ona se nasnmija i rece kako znas da sam "nasa" na nasem bosanskom,pa reko neznam nemam pojma slucajno sam reko merhaba kad sam te vidjo ,,,,hahah nasmija se ona ponovo i onu kahvu mi spusti na sto i sa svojim me velikim crnim ocima pogleda i rece izvolite,,reko hvala,,nego de mi reci jel ti ovdje svaki dan radis ili kako.Kaze ma ne ovdje ja studiram pa ovako izadjem malo odradim da imam za dzeparac ,,ahaaa reko nego kako se ti zoves kaze "Meri"! a ti? reko Sxxx.Reko ok Meri drago mi je da smo se upoznali i ja uzmem onu moju kahvu da pijem a Meri ode dalje za drugim poslom ,,

Moram da priznam pogledo sam za njom kad je otisla dalje ,,all imo sam i sta da vidim ,,,uhhhhhh koji zanosni kukovi i onako samo pomislio ,,svaka ti cast mala.Popijem ja onu kahvu i reko hajde mogo bi jos jednu reko Meri de molimte donesi jos jednu kahvu onako onu ,,,malu,crnu,slatku,,,kaze ona ok i smije se,,, eto je za minutu i nosio mi jos jednu kahvu spusti je na sto i kaze nesto si horan za ,,,malu,crnu,slatku, nasmija se i odma ode i ako ja nisam ni uspijo bilo sta da kazem,

Tako ja pijem i vidim onu Sarvetu ispod one solje i njeki brojevi pogledam tamo ano broj tel i pise Meri Tel nr:01435 132 43 i samo nazovi me.Stavim ja to u Dzep i pogledam gdje se Meri nalazi ali je nevidim pa reko da ja platim svasta se moze desiti jos ako ostane ovdje hahahaha !!Pa zovnem ja kad ide opet taj talijan, reko da platim,kaze neces platiti, reko hocu, kaze neces, reko hocu,,kad ide i Meri pored reko ok evo ovo za Meri kad ti nedas da tebi platim,,a meri se nasmija i uze one pare za kahvu,,i rece meni Alahimanet i navrati ponovo,,, reko hocu Meri hocu,,, navraticu ponovo sigurno cu navratiti.

Izadjem ja vani opet na onu hladnu ulicu a u glavi mi ostala Meri i onaj njezin carobni osmjeh sa onim velikim ocima i zanosnim kukovima,,,tako ja idem i razmisljam o svemu tome i dodjem do onog Butika udjem unutra i vidim ima svasta ponesto,i lijepoga i ruznoga,,ali nije meni sada vise do kupovine i gledanja ostala mi ta slatka mala Meriiii u glavi i onaj broj tel,,,gledam u onu cedulju i ,,Tel broj ,,, pogledam u one brojeve,izvadim iz dzepa tel,i polako ih otkucam,,samo sam cuo na drugoj strani jedan umiljati glas hallo ,,hallo Meri je tu,,, ko je tu,,,sta je bilo dalje necu pisati ali vi sami sebi predpostavite ali u svakom slucaju samo sada mogu vam napisati da je Meri srecna djevojka i kad se sretnemo upitamo se??? Kako je, crna,mala,slatka kahvica??????

Izmisljena Prica !!!

Autor Halilagic


Admin: komentar modifikovan dana: Mon Feb 16, 2009 3:04 am; prepravljeno ukupno 1 puta
Admin
Admin
Admin
Broj komentara : 828
Reputacija : 0
Join date : 2008-09-15
Godiste : 56
Mjesto : Deutschland

Character sheet
Igrice Igrice: 10
https://izacic.forumieren.com

price - Admin Price !!! Empty Re: Admin Price !!!

Wed Jan 28, 2009 2:13 pm
Zene vozaci !!!

E ovo moram vam vala napisati pa kud puklo da puklo kratko cu ja,,,jutros vozim na kupanje u bazen i imam sta da vidim - u traci pored mene zena vozi nov Mercedes, pici preko 80, s nosom u retrovizoru - i sminka se.

Vratim ja pogled na put, al' djavola - ona zena napola presla u moju traku i ne prestaje da se sminka. U*** sam se ziv - ispadne mi aparat za brijanje na baterije i padne na burek koji mi bio na drugom sjedistu, pa se sve zajedno otkotrlja na pod. Pokusao sam koljenima da ispravim volan, al' ispustim mobilni koji mi pade pravo u kafu, koja mi je bila među nogama. Oprzim sebi i j*** , mobilni crk'o i jos prekinuh vazan razgovor, a ona se i dalje sminka a sto me hoce,,,,,. A reko sta ce coj´k da jos kaze nego !!!

`Bemti zene vozace...
Admin
Admin
Admin
Broj komentara : 828
Reputacija : 0
Join date : 2008-09-15
Godiste : 56
Mjesto : Deutschland

Character sheet
Igrice Igrice: 10
https://izacic.forumieren.com

price - Admin Price !!! Empty Re: Admin Price !!!

Wed Jan 28, 2009 2:15 pm
Nepoznatoj Djevojci !!!

Dzeni!!!


Ne znam tko si? "Dzeni" kazes da se zoves,ali si mi otkrila svoju bolnu tajnu zivota.
Bilo mi je to tesko,ali si me naucila da razmislim o zivotu, i ako je razlika u godinama medju nama velika opet sam nesto novo naucio od tebe.Ne poznajes me, ni ja tebe a ispricala si mi puno toga o sebi.Hrabra si, hrabra i vise nego sto mislis.

Zelio sam ti biti potpora, ali u tom trenutku sam ostao bez rijeci, mogu ti reci da si me duboko dirnula u srce sa svojim pricama koje su me podsjetile na moje djetinjstvo i ona teska vremena koja su vec odavno prosla. Eto sad nepoznata djevojko dok lutas u mislima mojim,razmisljam opet o tebi o tvom zivotu, o tvojim zeljama, a u stvarnosti i ne znam ni ko si ,,ni sta si.Nesto si ispricala sto se ne zaboravlja, mozda nekom i nije to vazno ali meni jeste, a ti znas sta si mi ispricala jedne zimske noci, jer ima moj zivot slicnosti sa tvojim to ti dobro znas !!

Ti si naucila kako sa tom sudbinom iz djetinjstva zivjeti dalje ubjedjen sam i siguran da negdje ponekad i places, tugujes u tamnoj noći zbog sveg toga, i boli te svaka pomisao na proslost, tražeći odgovor na sve to. Pitas se cesto zasto, bas ja da imam takvu sudbinu,zasto? Da sa pravom se pitas,,, Mlada si tek je zivot pred tobom,i ja se pitam zasto bas tebi nepoznatoj djevojci koja je tako draga i mila,,

Cesto si se sama upitala zasto bas ja? Tek sam porasla tek postala, ovako mlada kao pupoljak cvijeca,sta sam ja to zgrijesila? Kome sam ja to zlo ucinila? Ali sudbina je tako htjela tebe je izabrala iz kog razloga samo Allah dragi zna.
 
Eto sada si odrasla zena i znas sta zelis, nisi vise mala, sad je tvoj zivot uzeo druge dimenzije i nije vise onaj stari. Svjesna si da si izrasla u jednu predivnu i prelijepu zenu koju mnogi muskarci prizeljkuju. Svjesna si da svoj zivot drzis u svojim rukama i neces vise nikad dozvoliti nikom da ga srusi. Eto upoznali smo se slucajno ,,bez neke namjere i nisam ni slutio da ce se moje misli sa tobom nekad pozabaviti evo vidis sad je tako. Sad pisem o tebi,,zasto ?? hmmm,,neznam, stvarno,neznam ni ja sam odgovor na to. Ali nesto me vuce, neka nevidljiva sila koju ti nemogu objasniti. Znam da ces mozda reci vidi ove gluposti ako slucajno ovo budes citala, ali neka, nema veze,, misli sta hoces, ja pisem ono sto mislim,i osjecam. Sada osjecam i zelim da pisem, da cujem da si sad srecna zena, koja napokon ima ono sto je godinama zeljela,,,,,

Ne znam te ko si,ali samo znam da si u meni ostavila velik trag koji je duboko urezan u moje osjecaje i koji se nemoze zaboraviti, i znam jos jedno sigurno da ću se uvijek rado sjecati tebe, "Dzeni" nepoznate djevojke.

Eto "Dzeni,, nepoznata djevojko, prijateljice moja, ako te tako smijem zvati, samo jos jedno pitanje, imam za tebe?
Zasto meni isprica svoju sudbinu ? Dali si osjecala da sam isto tako nesto prosao kao i ti?? Dali si sve to slutila??,,Ako jesi tako osjecalat tada smo jako, jako slicni i zvot nas nije mazio i pazio kao neke druge.

Eto neznam vise sta bi ti jos pisao mada imam toliko toga,,ali samo sada zelim ti jos reci da mi je tako jako drago da smo se upoznali i nadam se da cemo se i jednog dana nekad mozda i sresti, kahvu popiti!

Nista vise nego ostani mi sada ziva i zdrava, cuvaj se, pazi na sebe i ne dozvoli da te zivot prevari,,,

Eto moja "Dzeni" znam da tvoj zivotni slogan glasi, zivot ide dalje i nikad ne staje, pa nek tako i bude kako ti kazes,a ja ti zelim samo jos da pozelim,da te prati sva sreca ovoga svjeta.

Zbogom "Dzeni" i sjeti me se ponekad,,


Ovo prica je izmisljena,,,,,


Evo jedna pjesma za tebe nepoznata djevojko!!!

Nocas bih ti mogao zvijezde
bajne skinuti s neba,
mogao bih prijeci pola svijeta
zbog tebe.
Mogao bih sve.

U ovoj crnoj noci
doci cu ti u sobu,
dodirnut te njezno i
zaspat u san.

Stojim na vratima
i gledam dok spavas.
Izgledas poput ruze
okupane rosom u proljetno jutro.

Nocas bih mogao
uciniti sve za tebe.
Ali dok ti spavas
ja cu te samo gledati.

Gledati, i mozda,
i mozda cu se sjetiti odakle si,
kako sam te upoznao i
zasto mi toliko znacis.

Hej ti, ti koja spavas
jesi li moj san ili java?
Je l' to zelja duse
il' razum srca moga.

Zbogom,
nepoznata djevojko.Zbogom,,,
Mogao bih nocas sve uciniti za tebe
al' evo, ostavljam te da spavas.
A ja polako u ovu tamnu noc odlazim.

Likovi su izmisljeni !!!


Admin: komentar modifikovan dana: Sun Nov 13, 2022 2:33 pm; prepravljeno ukupno 2 puta
Admin
Admin
Admin
Broj komentara : 828
Reputacija : 0
Join date : 2008-09-15
Godiste : 56
Mjesto : Deutschland

Character sheet
Igrice Igrice: 10
https://izacic.forumieren.com

price - Admin Price !!! Empty Re: Admin Price !!!

Wed Jan 28, 2009 2:18 pm
Telefonski Poziv


Ehhh,vidite vi bolan sta svasta ima,,, ja danas setam ovdje pored jezera,,po ovom vjetru, kad zvoni meni telefon,,,reko haj da vidim ko je? ,,Pogledam ano nema broja na telefonu,,hahah reko takima se ja ne javljam ,ko ce znati ko je? ,,Znas ima oni sto nadju broj tele u tel imeniku i zovu nonda,,,prodaju ljudi svega i svacega.Nejavim se ja na telefon i pustim da do kraja odzvoni,, pa reko hajde sada je ok.

Nastavim ja tako dalje svoju setnju i posmatram u daljini tamo na vodi neke budalle dosli na surfanje, a vani hladno ima bogami deset stepeni, al eto njima izgleda bas to i nesmeta nista.Eno onaj jedan se zabrzino i vozi ko lud,a jes majkemi ko auto brz i opa preko onih valova skoci sa onom svojom napravom za surfanje,pa kad se je rabio hahahah ko palacinka.

Ja to sve gledam i mislim se koje su oni stvarno budale zar nejmaju oni pametnijeg posla nego da se na ovoj zehmeriji nako lupaju i padaju,,all stas ljudima to predstavlja zadovoljstvo izgleda,pa nek im i bude.Idem ja tako dalje kad opet onaj blesavi telefon zazvoni,,,brnn,brnn,brnn,,,opet gledam ja, opet nema broja....ali sada me nesto radoznalost kopka,ko bi mogo biti?,,javim ti se ja, kad ono bas onako kako sam ja i mislio kaze ja sam od firme "Henkel" i prodajem njeke lonce za kuhanje hahah a gdje bas mene nadje pa,reko nemam vremena sada za razgovor nazovite vi drugi put.

Prekinem ja vezu i nastavim tako dalje,kad otamo odjednom izbi njeka baba, na onome kotacu, vozi i udjahala na kotac ,,a zabrzinala se ko Sumaher,pa otamo lijevo,desno lijevo ,desno,,,a jeb´em ti babu ,,zamalo umene oniim kotacem udari ,, ma reko kus na mene baba bolan sta ti je ,,hus ,,bjez tamo,,a ona se nakezi sa onim ustima svojim bez zuba meni u lice i rece (du bist schuld) ti si kriv. ,,,, a jesam se nasmijo hahaha,,,,reko jesam kura´c baba ja kriv zar nevidis da sam ja pjesak pa ,,ebi´se ti uvjek je pjesak u pravu samo da znas, a ti si na kotacu bila a ne ja,a ona ce meni ne, ne ti si kriv i jope se pope na onaj svoj kotac i zavergla onim pedalama i odmagli dalje,,

A jebo te dan samo da ste to mogli vidjeti, kako baba vozi kotac,ma ja to ljudi moji jos nevidje....Tako ja haj reko sta me danas snadje otarasio se babe,kad jopeeee onaj moj telefon zazvoni ,,,,brnnnn,brnnnn,brnnn,ma ja ga onako iz huje lapim i sav onako jos ljut od one diskusije sa babom sto me naljutila maloprije i javim se i prvo sta sam reko,reko znate sta? Jebite se,,sto mi vise dosadjujete ,,ostavite me na miru i ne zovi me vise jel vam jasno,,,,ko ste daste.

Ma ja se razgalamio mislio ja opet oni prodaju one lonce od firme Henkel,,,,pogledam ja malo bolje u onaj moj tel ali ono ima broj sada na displeju ko me zove... uhhhhh jebo te pa ja se zajebo,, nije to isto celjade sto me zove citavo vrijeme.Al sta cu ja sam vec isprico pricu na telefon i ispsovo a ono se jos niko nije ni javilo,kad ce ti otamo meni na telefon,,jedan lijepi umiljati glas,,,hejjjj bi ja to sada radila,,,all nemam sa kim,,,,

hahahaah,,, reko staaaaa bolan?,,sta bi ti radila?,,ko si ti? Kaze ja sam gospodja xxxxxxxx,,,aaaaaaaaaa,,, znam sada sjetio sam se ,,hahah reko kako si i sta ima? Pa reko ima vec par godina da se nismo vidjeli, kaze ona bogami bas tako,a ti me doceka na telefon da se ja jexxx hahaha,, ,,ma reko izvini molimte na mojim rijecima sto ti rece,reko tako su me ti trgovci iznervirali sa tim telefonskim zvrcanjem,,,,pa ja mislio da su oni opet i reko izlajo se,,,,kaze ona meni,,ma nista bolan i ja sam tebi rekla odma odgovor,,uhhhh reko vidis ti to,,ko bi reko od te gospodje da je tako kod nje,,,hahah reko pa kad si mi tako rekla, a sto sebi nenadjes njesto,,,???

Kaze ona meni ma nacu nacu ja sebi nista se ti ne brini zato,, nego znas sto te zovem,reko neznam bogami,imam njesto da ti pokazem !Aha reko jel vazno? Ili da nije sta bilo? Ma nije bolan kaze nista vazno vidjeces.Nego reci ti meni posto se mi dugo znamo,sta radis veceras i sta imas u planu,,reko nemam nista u planu nisam nista planiro,,,pa kaze mozes li doci do mene nesto ti moram vazno pokazati,,,reko ok nije problem,docicu ja veceras u 19h kaze ona ok,ali nemoj zaboraviti imam nesto jako lijepo da ti pokazem i neces se kajati sto si doso.Reko ok dobro docu ja veceras i prekinemo taj razgovor.

Stavim ja Tel u dzep i mislim se vala sada se necu javiti ma da me zove neznam ko vise,,, kad ona baba jope pored mene prodje sa onim kotacom ali sada iz drugog pravca,,sada skroz polako ,valjda se ja sjetila da sam ja to i da smo se zamalo gore vise sudarili.Eto prosetam ja jos malo tako i reko ode sada kuci odmoriti se,dodjem kuci sjednem onako na krevet ,,a u glavi mi njesto ona moja poznanica sto me nazvala i one njezine rijeci sto mi je rekla ,,,,bi al da imam sa kime,,,hmm nista mi nije jasno bilo znam ja nju dobro ona meni nikada nije tako njesto odgovorila bez razloga nekoga, ona je inace fina i postena zena,tako nesto nikad mi nije rekla,pa me to cudilo,,all reko pusti ti to mozda se ona samo salila smnom.

Tako ja o tome razmisljam i upalim onu moju Haber Kutiju i posluusam one gluposti stio idu na tome tv i tako gledajuci zaspem,bogami neznam koliko sam dugo spavao samo znam da sam se probudio i na sat pogledao a ono vec 18,30 reko kasnim obeco sam da cu doci mojoj poznanici,,pa na brzinu otrcim u kupatilo,sredim se i u auto sjedem i vozi usput sam stao i kupio jedan lijepi poklon za moju poznanicu dao da ga lijepo zapakuju i ako sam vec kasnijo.Vozio sam ja jedno 15 min do tamo a noc vec ..dodjem pred stan i vidim da na ulaznim vratima imaju dva imena hmm reko sta je ovo,,vjerovatno od njenog prijatelja prezime isto tu napisano,uzmem i pozvonim ja.

Prvo jednom ,,nema nikoga,,pozvonim ja drugi put,,kad ono cuje se neko vice sekunda eto me,,reko ok ,,i sacekam..Kad se zacuse sitni koraci koji su isli prema vratima i vrata se polako otvorise.Na vratima je stojala majkemi stvarno jedna predivna i prelijepa Djevojka sa zelenim ocima i crnom kosom pogledala me je i rekla ti si sigurno Sxxx,,,,reko da,ja sam,nego recite mi da ja nisam pogresijo stan ,,posto nisam vec godinama tu bio pa mi se izmjenulo toga dosta,,

Pogledam ja nju malo bolje ,,kad ce ti ona meni prije nego sam ja uspio sta da kazem,,,,hajde bujrum,ocekujemo te mislile smo da neces ni doci posto kasnis,ma reko bila neka guzva u saobracaju pa zato sam kasnio,,,,Reko a ko ste vi? Kaze ja sam jedna prijateljica od gospodje xxxxxx njena cimerica stanujemo zajedno ovdje,, aha, reko ja sam Sxxx kaze znam pricala mi je o tebi moja prijateljica i rekal je da ces veceras doci ,aha ok,hm a reko a gdje je ona sada?,,,Evo upravo se ona tusira,sace ona biti gotova,a dok ona bude gotova hajde sjedni ,,uvede ona mene u onu jednu sobu ,,,pa mi pokaza na jednu sofu i rece de sjedni,, pa upita sta ces popiti? Reko daj mi Whisky /cola ako ima,, kaze mislim da ima,ja sam sjeo,a ona se okrenu i ode prema kuhinji njisuci sa svojim zanosnim bokovima samo tako kako to zna jedna rasna i zanosna zena.

Ja sam ostao sam u sobi, pa sam ostavio onaj poklon sto sam kupio na sto pored sofe. Mislim se ja tako i reko sta je ovo sve? Gdje sam ja bahno? Ma nista mi nije jasno,ali me raduje da vidim moju staru prijateljicu,,,kad odjednom se otvorise vrata od kupatila i izadje moja stara prijateljica zagrnuta samo u peskiru ma ljudi moji nije se promjenula ni malo jos uvjek je onako lijepa i njezna bila kao i prije par godina,,,,i onako sva od radosti sto me vidi potrca prema meni i rece hajjjj halllllooooo ajjj kako samte se pozeljela ,,godinama se nismo vidjeli i podje da me zagrli,,uhhh kako je ona posla da me zagrli onaj peskir se nekako skliznu na dole i vidio sam samo njene gole grudi kako su bljesnule na svjetlosti,nije se ni trudila da ih na brzinu sakrije nego je samo polako opet navukla peskir preko njih i dotrcala do mene i poljubila me u obraz i zagrlila,,

Uhhhh,bem ti jesu lijepe pomisli,,a ona samo rece pardon,skliznulo mi,,reko ma nista nista fino je bilo vidjeti,,,,hahahah,nasmija se ona i rece meni pa vjerujem da ti je lijepo bilo vidjeti,,a bili zelio jos vise vidjeti,,,uhhhh,,,boze mili ,,sta je ovooo?,,sta se desava?,,,,nisam ni sam vjerovao svojim usima sta sam cuo, pa sam jos jednom pito,,, molim,,pa kaze cuo si me ,,,,,sta sam pitala,,,neznam sta sam odgovorio,nemam pojma,,

U stavrnosti nisam ni razmisljao o odgovoru samo sam vidio onaj peskir kako pada sa nje na pod,,samo sam upitao a tvoja prijateljica,ona je ovdje u stanu,,rekala mi je sace i ona doci i pridruziti se,,,!!!! Eto vidite sta se desi ali ja stvarno neznam vise sta je bilo i kako,,stvarno neznam nemam pojma,,,vjerujete li mi to ??????? Znam da sam taj ostatak noci samo spavao tako jako i da sam bio tako umoran ko nikada do tada osjecao sam se kao da je preko mene proslo 10 kamiona, svaka me koscica boljela kad sam ujutro usto....U slijedecim danima sam dobivao jos par poziva na moj tel,,samo ovaj put me nisu ti pozivi nervirali kao prije i rado sam se javljaoooo svaki put....

Autor Halilagic (Izmisljena prica)

Prica je Izmisljena,,samo da nebi ko doso na lose misljenje,,okk


Admin: komentar modifikovan dana: Fri Mar 20, 2009 12:33 am; prepravljeno ukupno 1 puta
Admin
Admin
Admin
Broj komentara : 828
Reputacija : 0
Join date : 2008-09-15
Godiste : 56
Mjesto : Deutschland

Character sheet
Igrice Igrice: 10
https://izacic.forumieren.com

price - Admin Price !!! Empty Re: Admin Price !!!

Wed Jan 28, 2009 2:24 pm
"Crna noc"

Noc,,,samo noc,,,crna noc,,svuda oko mene noccc,,tama je dosla moja draga, moja jedina, moja prijateljica, saputnica ,,Evo ja sjedim sam u mojoj sobi okruzen sa mojom tamom mojom,ljepoticom, ljubavnicom kraljicom carstva i crnila,,ohhh ljepotice moja !! tamo moja!! noci,prijateljice,saputnice !!tako si mi sada lijepa i tiha,tako si mi umiljata i ujedno zalosna i strasna,,ohhh moja tamo, moja sreco, zasto su mi ovako tuzne ove noci moje???

Molimte reci,reci meni ti, moja ljepotice,prijateljice, ljubavnice, moja jedina.Ne"nisu", tebi tako noci tuzne, nisu svjetlosti moja, u ovoj mojoj tami, u ovom mome carstvu noci i crnila, ti si moja svjetlost koja sija i koja me sada pretvara u svjetlost najljepsu na ovome svijetu kao sunce sjajno sto sija,
zato budi sretan,najsretniji budi ti u ovome mome carstvu tame, crne noci i crnila crnog.

Da"da"" tako je tamo moja, noci moja, tako je" samo nemogu ja vise da zivim u svjetlosti,svijetloj ne zelim da budem svjetlost svjetlaaa. Ja zelim moju tamu, ljepoticu, moju saputnicu ,moju ljubavnicu koja me prati od rodjenja, onu tamu sto je srcem volim,""" tebe zelim jaaaa""",dozvoli tamo moja jedina "dozvoli" molimte,da zivim u ovoj tvojoj tami u ovoj crnoj noci u ovom tvom prelijepom carstvu crnila,sumraka i u tvome tamnom zagrljaju.

Tamo moja crna noci shvati me barem ti "kad me drugi ne razumiju i ne shvacaju". "kad moje jecaje u ovoj tami uopste i ne cuju"".Zar me necujes tamo moja, crna noci?? Cujes li moja dozivanja??Cujes li moje jecaje ohh tamo ljubavnice, "ne" necujes me ni ti "ne" necujes,,,,

Haloo ja sam tu pored tebe svjetlosti moja jedina ,da tu sam ja ali moram polako da te napustam,, moram da te ostavim,, ohh,,ne" ne" neidi ti tamo moja,ostani jos malo tu,ostani pored mene ti tebe zelim,trebam ja,ljepotice moja jedina.

Ne"nemogu svjetlosti moja moram da idem,moram da te ostavimm,, evo rujna zora zori, zarko sunce polako izlazi i ja cu nestati i tebe samog ostaviti. Ne sreco,,ne neidiiiiii,ostani, jer u tebe vjerujem ja,,,

Moram,moram i odlazimmm ali znaj docicu ja tebi doci sa sutonom novim sutrasnjim,,ohh tamo moja tebe zelim jako, tebe cu cekati u iscekivanju velikom pa da opet zivimo zajedno u tvome carstvu noci i crnila sam sa tobom kao sada sto sam ja,,,,,

Hvala ti tamo,hvala ti noci, na ovom prelijepom carstvu !!!

Autor Halilagic


Admin: komentar modifikovan dana: Mon Feb 16, 2009 3:20 am; prepravljeno ukupno 1 puta
Admin
Admin
Admin
Broj komentara : 828
Reputacija : 0
Join date : 2008-09-15
Godiste : 56
Mjesto : Deutschland

Character sheet
Igrice Igrice: 10
https://izacic.forumieren.com

price - Admin Price !!! Empty Re: Admin Price !!!

Wed Jan 28, 2009 2:29 pm
Samo da ti kazem !!!

Znas kada bi ovaj moj jastuk, na kojem godinama spavam mogao da progovori..ko zna sta bi sve tebi mogo ispricati… Kada bi ispricao moje sve snove, ni ja sam ne znam sta sam sve sanjao vise.. kada bi zidovi moje sobe progovorili siguran sam da bi imali puno da pricaju.. kada bi moja tama i tuga mogla da pregovori sta bi vam sve ispricala,ajajjj,sta ,,,puno toga,,,jako puno...

Koliko nam malo treba da budemo srecni pitam se ponekad???, malo nas djelilo od suza do smjeha.. Samo nam je bio potreban napor i trud… Jedino sta sam zelio je da me volis, da te volim.. da budemo zajedno do kraja zivota.. ali se to nije dogodilo naprotiv samo puka suprotnost.. Ko zna zasto, ko zna.. Pamtim svaku tvoju rijec, saputanje na jastuku, pamtim svaki tvoj osmjeh na nasmijanom licu, onaj zagrljaj cvrsti,topli i pogled..dodir tvoj,,jake otkucaje srca .. pamtim svaki tvoj uzdah,tvoj carobni miris koji me zapanjuje i koji je nezamjenjiv, PAMTIM SVE.. zasto?

Ne znam ni ja.. Pokusavo sam da izbrisem sve to,da sve zaboravim bas kao na computeru.. delete, enter.. ali ne, to nije tako lako,to neide. Zasto? Zato sto srce nije papir na kojem mozemo da brisemo I pisemo,kako hocemo i zelimo,neide to.. Da, tacno je da se svi mi radjamo kao “neispisana tabla” ali na toj tabli ne mozemo isto tako sve obrisati,uvjek ostaje neki trag,duboki trag…

Znas, a znao sam i ja da si samnom mogla onako kako si ti htjela, bila je dovoljna samo jedna tvoja ljepa rjec, i ja bih na sve pristao...na sve ...to znas ti,, moja proslosti,, nista se nije sa tobom moglo mjeriti niti ce se nekad moci, vjeruj mi !! Zelim samo da ti kazem da znas too i da ne zaboravis nikad,,molimte bas nikad,, bez obzira sta se medju nama desavalo.

Neznam pitam se ponekad da li bi bilo bolje da izbrisemo sve uspomene.sva nasa sjecanja na one lijepe provedene dana. kako kazu u mnogim pjesmama “da ih zaboravimo i da pocnemo novi zivot bez sjecanja na sve to”….neznam ,,,stvarno neznam ali odgovor trazim na to pitanje i sada dok ovo sve pisem.Eto sada pokusavam da to izbrisem iz sjecanja moga,sa moje table ispisane,iz moje memorije,iz moga srca..Ali neideeee,ne neide, neda se brisati jer je tako cvrsto urezano i duboko u mome srcu memorisano,i sada sam razmisljajuci o svemu odlucijo da necu vise ni pokusavati da te zaboravim,vec cu uzivati i sjecati se onog sto smo lijepo prosli i biti srecan da sam to ja ipak doziviooo,a nadam se i vjerovacu da ces se i ti sjecati mene i onih davnih danaaaa,,,,

Budi mi pozdravljena i sjeti me se ponekad !!!

Text je izmisljen !!!

Autor Halilagic


Admin: komentar modifikovan dana: Fri Mar 20, 2009 12:35 am; prepravljeno ukupno 1 puta
Admin
Admin
Admin
Broj komentara : 828
Reputacija : 0
Join date : 2008-09-15
Godiste : 56
Mjesto : Deutschland

Character sheet
Igrice Igrice: 10
https://izacic.forumieren.com

price - Admin Price !!! Empty Re: Admin Price !!!

Wed Jan 28, 2009 2:32 pm
Zasto !!!

Gledam kroz prozor i slusam tiho padanje kise.,,, Po tko zna koji put se pitam zasto? Cime sam zasluzio tvoju hladnocu,,, tvoj pogled pun gadjenja,,, mrznje? Zar sam pogrijesio u tome sto sam te zavolio? Napustila si me,,, otisla,,unistila moju nadu. Bez rijeci si otisla iz mog zivota,,, otisla,otisla! Vise nemam snage ni pisati,, samo tupo gledam u prazno.i pitam se zasto.

Glava mi je teska i za razmisljanje…volim te, ali to ti nista ne znaci! Jeli mozda drugi usao u tvoj zivot? Podnio bi i to,, samo kada bi mi ti to rekla. Ne shvacam zasto me izbjegavas…Jesi li samo kukavica koja se boji izreci svoje misli,,, svoje osjecaje? Ako se tvoja ljubav istopila, bilo bi posteno da mi to sama kazes. Hmmm…ja moram iz tvojih pogleda, iz prica shvatiti zasto si me ostavila…Znam da sreca ne traje zauvijek, ali zar sam zasluzio sve ovo?

Zbog tebe sam se odrekao svih prijatelja,,, svih mojih navika,,, posvetio sam se samo tebi. Izgleda da ti to nije bilo dovoljno. Kako da sad steknem ponovo povjerenje u ljude…kako da povratim stara prijateljstva? Napustio sam ljude koji su mi znacili puno u zivotu,,, zbog tebe,,, zbog tvoje igre. Ali pokusao sam te shvatiti, nadao sam se da me volis,,i da me zelis,, da zbog ljubavi trazis da budem samo tvoj.

Shvacam da me zapravo nisi nikad ni voljela,,, htjela si me samo za igru. A ja? Vjerovao sam u tvoju ljubav…zivio u masti jednoj. Mislio sam da ce moja sreca trajati zauvijek. A kako da sad nastavim dalje, prijedjem preko svega, zaboravim te? Hmmm…ne mogu…jos uvijek zivim u nadi da ces mi se vratiti, spreman sam ponovo biti samo tvoj.

Ali opet kad bolje razmislim shvatim da ti toga nisi vrijedna. Zadala si mi boli,,, slomila mi srce,,, a ja nemam dovoljno snage da nastavim dalje. Hocu li ikada moci zaboraviti tvoje dodire, tvoje usne? Nadam se, ali sumnjam. I sad, nakon svega, jedino sto od tebe trazim je objasnjenje.

Mozda je i to previse. Ponijela si se kao najveca kukavica ostavivsi me bez rijeci,,, jednostavno si otisla,nestala,kao da nikad nisi ni postojala. Znam da cu te jednom zaboraviti, biti srecan i zadovoljan, ali ti ces se poput nekog nevremena srusiti ponovo na mene i srusiti moj sadasnji svijet.

Hm…jednom kada sve ovo bude daleko iza mene, sjetit cu se vlastite naivnosti, ljubavi koju osjecam prema tebi, i pomisliti sto sam u tebi uopste vidio. Zasto sam sebi dopustio da te zavolim? Mozda budem u sretnoj vezi ispunjenoj obostranom, iskrenom ljubavlju, i sjetim te se sa smijeskom na licu zeleci ti svu srecu ovoga dunjajluka. Mozda u nekom drugom svijetu, svijetu bez bola i patnje! Mozda ko ce znati ???

Prica ja izmisljena !!!


Admin: komentar modifikovan dana: Fri Mar 20, 2009 12:38 am; prepravljeno ukupno 1 puta
Admin
Admin
Admin
Broj komentara : 828
Reputacija : 0
Join date : 2008-09-15
Godiste : 56
Mjesto : Deutschland

Character sheet
Igrice Igrice: 10
https://izacic.forumieren.com

price - Admin Price !!! Empty Re: Admin Price !!!

Wed Jan 28, 2009 2:45 pm
Nepoznata djevojka 2

Dzeni

Hallo nepoznata djevojko,, Moja Dzeni moja jedina ,,,gdje si mi sada? ,,sta radis ?,,dali je sve ok?,,evo vidis koliko pitanja u ovome kratkom vremenu imam za tebe!!!,,znam da smo se izgubili u ovome svemiru i da se vise necujemo i da neznamo puno toga o nama vise,,Malo me sada muci misao i pitam se sta mi radis?,,Moja Dzeni.Evo ja sjedim opet na ovome mome pc u ovoj mojoj tami i neka me nostalgija uhvatila za tobom,,da za toobom,,, moja Dzeni nepoznata djevojko, i ako te ne poznajem i neznam kome ti pripadas sada!!!

Sad se ja pitam dali si mi srecna ili jos zivis u svojoj teskoj proslosti ili ti osmijeh krasi tvoje lijepo lice,dali ti suze kvase obraze ??.Evo sada osjecam i zelim da sam pored tebe da te zagrlim i utjesim jer si mi tako prirasla srcu i tako si mi slicna kao cvijet cvijetu.Neznam zasto,,zelim da tebi pomognem od kuda taj osjecaj stvarno me iznenadjuje sve to,all,eto vidis bas me ovo cudi samo kako mogu da pisem o tebi ,o djevojci koju i ne poznajem koju nisam nikad ni vidio,,,

Upitam se ponekad hejjjj hejjj ti Sxxx jesi ti normallan ili lud,sta ti je,pa, da pises o jednoj nepoznatoj djevojci. Tada sam sebi recem hejjj ma ti nepises o nepoznatoj djevojci ti pises o jednoj, osobi o jednoj koja ti je puno toga ispricala,koja ti je mnoge stvari povjerila,Ohh Dzeni samo da znas i da osjetis koliko bi volio da te sretnem ,, da se ispricamo ponovo kao nekada u one zimaske vecetri dok je vani snijeg padao a ti zamisljalja jednu lijepu pricu o zivotu i meni je pricala,,,hahah nebi bilo lose da se tvooja prica i ostvari bila bi vjerovatno tada najsretnija na svijetu,,,

Eto.moja Dzeni neznam sta da ti jos pisem osim da ti stvarno se divim i da te ponekad pozelim i na tebe mislim,,pogotovo sada kad vise i neznam ni gdje si....zadnje je bilo da zivis u Sxxxx pa ako je tako onda vjerovatno ti sada ide dobro. Pricala si mi da si nasla novu ljubav da si se zaljubila da zelis lijep zivot ,,,ehhh dzeni tako mi je drago ako sve to i uspijes jer nas zivot je samo bajka,, a ti tek treba da kreces tim putem,putem te bajke,

Djeni neznam dali si, sada srecna mlada zena koja zasluzuje svu ljubav ovoga svijeta,neznam to ali ti zelim,,pitam se sada jos dali te je tuga i bol zaobisla i zaboravila,.Eto Dzeni zelim jos da ti recem da znas samo jos jedno da je tvoj nepoznati prijateljj tu negdje u ovome svemiru koje se zove zemlja i da je on jedna od ovih milijardi dusa koje zive na ovoj planeti tuge i bola a da on o tebi sada u ovome trenutku razmislja,,

Draga moja Dzeni ako nekad pozelis da se ponovo ispricamo da onako nase price pricamo kao nekada davno ti navrati na nase skriveno mjesto i dodji u nase carstvo,koje je samo za nas rezervisano ,,,ja cu te cekati kao uvjek sto sam te cekao. Sta da ti jos pisem Dzeni neznam sada bogami vise ,,mozak nesto blokiro kao da je na rezervi,hahah,,ali kad odblokira pisacu ja tebi jos puunopuno,,.

Eto moja Dzeni budi mi sada srecna i ne zamjeri mi na ovome pisanju,znas morao sam ovo napisati,,jednostavno nisam izdrzao vise,moji osjecaji su jaci od mene,nadam se da ces ovo jednog dana i procitati,,da neces reci ,, vidi gluposti,,nego da ces se pojaviti kao nekada davno i reci samo Hallo,,evo mene ja sam opet dosla,ja sam dosla kod tebe,,,.

Eto sada ja ode da te cekam moja nepoznata djevojko,, i znaj samo jos ovo,, cekacu te do kraja moga zivota sa ceznjom i u nadi velikoj da ces jednog dana opet meni doci sa osmjehom na licu i tada mi samo reci hallo ja sam opet tu,pored tebe,kao u one davne zimske i tmurne noci!!!

Sada samo Zbogom,Zbogom moja Dzeni budui mi pozdravljena i cuvaj mi se !!!

Autor Halilagic

Prica je izmisljena !!!


Admin: komentar modifikovan dana: Fri Mar 20, 2009 12:56 am; prepravljeno ukupno 1 puta
Admin
Admin
Admin
Broj komentara : 828
Reputacija : 0
Join date : 2008-09-15
Godiste : 56
Mjesto : Deutschland

Character sheet
Igrice Igrice: 10
https://izacic.forumieren.com

price - Admin Price !!! Empty Re: Admin Price !!!

Wed Jan 28, 2009 2:49 pm
Zasto ja !!!

Evo i danasnji dan ova Srijeda polako ide kraju ,ja sjedim pored prozora starog i gledam vani dok ovaj snijeg pada i svaka pahulja kao jedna kristalna zvjezdica padne na zemlju i nestane ,,nema je, nema nikad vise,,,tako sam se zadubio u te tmurne misli i sjeti se jedna moja nesretna prijateljica jedna prelijepa djevojke ,,,davno je to bilo pricala je ona meni jednog kisnog dana,na obali jedne rijeke o svojoj nesretnoj ljubavi,o zivotu svom.

Bila je jednom jedna djevojka koja je voljela zivot voljela sve lijepo a mrzila lose i nepravdu kao i svi drugi ovdje,na ovom dunjajluku,,zivjela je skromni zivot srecne djevojke,koja je pupala u mladosti koja je imala prijatelje svoje i mastala o lijepom zivotu o sreci i veselju,,mastala je i o princu koji ce jednog dana doci i u narucju je prenijeti preko praga i povesti je putem srece i ljubavi kako ce mu djecu roditi i kako ce biti voljena...

Jednog dana tih osamdesetih tih godina pozeljela je da voli,zeli,ljubi da ima svoju porodicu da bude srecna zena,,,udala se je,za momka kojeg nije voljela samo iz sazaljenja,iz razloga da zeli da bude zena,tada je mislila da je to ok,da to tako ide,da radi ispravno,bila je mlada,,malo kasnije rodila je ,,prvo jedan sin ,,pa jedna prelijepa kcerka,,bila je srecna majka, mislila je da je to ljubav da je to to,,,ako se uda ,,ako djeca dodju,da,da mislila je da je srecna i da voli,

Ali ona se je prevarila,dani su postajali sve tezi polako je shvacala da je u zabludi i da je pogresila,,pocela je polako da vene ko cvijet bez vode, koji ja imao sve ali je ipak venuo,i venuo,zivot je iso dalje prolazili su dani, noci ,mjeseci, godine,,djeca su porasla sada, ali prelijepa princeza je i dan danas tu sama ostala u svojoj tuzi i osjecaju, ceznula je i dalje za svojom srecom za ljubavlju pravom,za princom koji ce je voljeti i koji ce joj ljubav poklonuti,koji ce je razumjeti,grliti,,,

Sad je miislila o sebi o svome zivotu pomisljala je na sve lijepo i na veliku ljubav kao davno tada kad je bila mlada djevojka, jos uvjek je znala da zeli da voli ali nije vise osjecala, nije znala sta je to,kako se osjeca,ljubav,,,prazne duse,praznog srca,i sa suzama u ocima cesto je nocima legala i na svome jastuku plakala i pitala se ohhhh bozeee sta je to dali cu ja ikad mozda voljeti,,dali cu ja biti voljebna.

Jednog dana igrom slucajnosti srela je jednog prijatelja koji je isto tako bio nesrecan kao ona ,,pricali su pricali smijali se i zezali,njeno lice je pocelo da zraci bojom ljubavi pocela je mala princeza da se budi iz dubokog sna kao trnoruzica mala u bajci nekoj.

On joj je isto pricao da je ozenjen bio da je nesrecan i da ljubav nikad nije osjetio , kaze volio je pogresnu zenu,,.Ona je i dalje zivjela u svojoj samoci u nesigurnosti da ucini prvi korak,,nije znala kako ,,kako to ide zaboravila je ,,zaboravila kako se voli, sve dok nije osjetila da je srce povlaci da joj srce brze kuca,da joj se dah podize kad ga cuje ,,,tada je shvatila dase je zaljubila...pocela je da voli,da bude srecna zena,da ljubi i grli,,ali opet pitala je sama sebe dali je to ljubav dali volim jaa,

Nije bila vise sigurna,,dani su dalje prolazili,, ali znala je da voli,postala je srecna zena,postala je cvjet koji cvjeta i koje opet mirise, srce joj je sada puno i srecno bilo voljela je i sada zna da voliiiiii,,

Sta da kazem jos, ja sam sada tako srecan za sudbinu moje prijateljice za tu predivnu ruzu koja mirise tako lijepo,,zbog nje, koja zeli samo da voli, da bude voljena,..

Pitam se ponekad dali je to puno,,dali je stvarno to previse da od zivota ocekuje covjek samo malo ljubavi.

Eto moja vjerna prijateljice vidis ´sada kako je lijepo voljeti,,,vidis sada kako je lijepo biti voljen ,budi sada ponosna, zelim ti to jos reci glavu gore ,,uzmi svoj zivot u svoje ruke i voli ono sto ti srce zeli,,

Sta da ti kazem jos nego zivot ide dalje a ti ne dozvoli da budes uvela ruza jer ti to ne zasluzujes,jer nisi ti to zasluzila,,zivot je tako kratak,,stvarno kratak da bi ga u samoci tako jednostavno proveli,,

Zbogom,zbogom moja prijateljice i budi sada srecna zena !!!

Prica je izmisljena !
Autor--Halilagic


Admin: komentar modifikovan dana: Mon Feb 16, 2009 3:37 am; prepravljeno ukupno 1 puta
Admin
Admin
Admin
Broj komentara : 828
Reputacija : 0
Join date : 2008-09-15
Godiste : 56
Mjesto : Deutschland

Character sheet
Igrice Igrice: 10
https://izacic.forumieren.com

price - Admin Price !!! Empty Re: Admin Price !!!

Wed Jan 28, 2009 3:34 pm
Starac

Tamo negdje u jednoj kucici na kraju naseg Bihaca grada
sa onom malom bascom i starom lipom,
usamljen jedan covjek zivi
sa sjedom kosom i tuznim likom.

Pricaju ljudi bar tako sam cuo da ovaj starac nikoga nema
niko ne svraca u njegovu kucu vise niti mu ko pisma pise

Volio je kazu jednu lijepu zenu
pod starom lipom davno.
O djeci snivali su oni tad
svi su zavidjeli na njihovoj sreci
koliko su samo oni zaljubljeni bili.

Kupio je tada kod zlatara dva prstena zlatna,
pod starom lipom zakletvu su jedno drugom dali,
u kori drveta urezase imena svoja
ali nikad se ne vjencase oni.

On je bio siromasan mladic
al o bogatstvu mastao nije,
tuzno je gledao svoju dragu
a ona je cesto sanjala zlatne kocije.

Otisla je tako jednog dana
sa jutarnjim suncem prve zore
nije zeljela tu kucicu malu
vec dukate zlatne i velike dvorce.

Jednog dana prsten ostavi na stolu
a da je on voli dobro je znala,
nije vise htjela,siromasnog mladica
vec je svoju ruku bogatasu dala.

Od tog dana on zivi sam pod starom lipom
suze krije u nocima hladnim i tuzno place i prekljinje,
ostao je vjeran zakletvi davno datoj,
nikada drugu zenu on zavolio nije.

Kada sam cuo ovu tuznu pricu
pozelih da vidim starca sjede kose,
jer i ja sam bio jedan od onih
sto od zvota samo ljubav prose.

I tako u vecer jednog dana
otvorih kapiju uz preglasne zvuke,
pod starom lipom sjedio je starac
na izboranom celu prekrstio je svoje ruke

Polako starac podize glavu
i cudno pogleda u moje lice
odavno ovde niko ne svraca
samo mjesecina i vjerovatno samo malene ptice.

Ja upita tada tog tuznog starca
da li je istinita prica iz davnih dana
pogled mi odluta na koru procvjetale lipe
i vidjeh urezano njegovo i njeno ime.

Pogleda me starac tuznim ocima plavim
stavi ruku na moje rame,
valjda sam njega podsjetio na
njegovu mladost i minule dane.

Na njegovoj ruci zasija nesto
jedan ljepi prsten od zlata,
a onaj drugi sto kupio je davno
visio je na lancicu oko vrata.

I rece mi starac tada sa tugom u glasu
da jos uvjek istu zenu voli,
i da zivi kao opomena drugima
kako ljubav zna jako jako da boli.

Okrenuo sam se tada i podjo u noc
u mislima ostadose mi rjeci stare price
dugo je starac gledao zamnom
jer nase sudbine jedna drugoj slice.

Od tada je proslo proljece jedno,
i opet lipe mirisom bude
a ja usamljen koracam ulicom
i s tugom gledam srecne ljude.

I mene je moja ostavila draga
samo rijeka Una slusa uzdahe sada moje
starac je suze krio pod lipom,
a ja u kisi krijem suze svoje.

Tada pozeli opet da vidim starca
jer i ja sam zakletvi ostao rob
u sjeni one stare lipe umjesto njega
ja sam vidio tada samo njegov grob.

Na vratima njegove male kuce
u kojoj opet tisina ona tuzna svira,
bila je poruka ostavljena meni

U cosku na stolu i pozutjelom listu papira pisalo je slovima krivim
moj nepoznati gostu ako se ikad vratis i na moju kapiju navratis
tebi ostavljam sve moje bogatstvo
ono te ceka tamo na prasnjavom stolu.

Tamo je sve sto sam imao ja,
dva preljepa prstena od zlata,
jedan stavi na desnu ruku,
a drugi na lancic oko svoga vrata


Od toga dana ja lutam ovim svjetom
u potrazi za mojom ljubavi stvarnom,
I danas dok lutam ovom planetom
uvjek se sjetim sa sjetom price tog nesretnog starca
i njegova zlatna prstena dva...

Prica je izmisljena !!!

Autor Halilagic


Admin: komentar modifikovan dana: Thu Aug 21, 2014 6:15 pm; prepravljeno ukupno 6 puta
plavusa
plavusa
Broj komentara : 48
Reputacija : 0
Join date : 2008-11-29

Character sheet
Igrice Igrice: 10

price - Admin Price !!! Empty Re: Admin Price !!!

Thu Jan 29, 2009 10:43 am
SVAKA CAST ADMIN PRICA JE DOSTA TUZNA OSJECAJNA AL JE PRELJEPA

BRAVO BRAVO STA DA VISE KAZEM
DŽENI
DŽENI
Broj komentara : 38
Reputacija : 0
Join date : 2009-01-17
Godiste : 46
Mjesto : Zenica
http://www.resiveri.net

price - Admin Price !!! Empty Re: Admin Price !!!

Thu Jan 29, 2009 1:53 pm
Kao i uvijek sve pohvale za priče.SVAKA ČAST
raza
raza
Broj komentara : 147
Reputacija : 0
Join date : 2008-11-20
Godiste : 47
Mjesto : ljubljana

Character sheet
Igrice Igrice: 10

price - Admin Price !!! Empty Re: Admin Price !!!

Thu Jan 29, 2009 8:26 pm
hej admin ti si promasio profesiju nema sta jedan pjesnik na izackoj regiji bi mogo biti ha sta velis dobre ti ove price nema sta flower
Admin
Admin
Admin
Broj komentara : 828
Reputacija : 0
Join date : 2008-09-15
Godiste : 56
Mjesto : Deutschland

Character sheet
Igrice Igrice: 10
https://izacic.forumieren.com

price - Admin Price !!! Empty Re: Admin Price !!!

Sun Feb 01, 2009 2:43 am
Mala princeza


Zaspala je princeza nocas cvrstim snom,, zaspala je ispred tudjih dvora,rucicama svojim doziva roditelje svoje preko ovih veliki brda i gora.

Dodji babo,dodji majko princezi svojoj malenoj. Babo moj evo mrkla noc polako se sprema, ali moje drage mame jos mi kuci mojoj nema.

Oh princezo moja jedinice,u babe jedina,,otac sad tebi pjesmupjeva,pjesmu tuznu,najtuznuju,sinoc su ti majku odnjeli,neki cudni ljudi,tiho su joj pjesmu pjevali jednu tuznu dok su je na tabutu nosili,pjesmu da se tvoja mama nikad vise ne probudi,,

Zaspala je tvoja majka zaspala je vjecnim snom sinoc na ramenu mom,ramenu jedinom.

Zaspala je tada mala princeza ispod krosnje starog jorgovana u narucju svoga babe kao davno nekada.Nju će probuditi rujna zora sutrasnjeg lijepog dana,ali mama nece doci svojoj princezi kao nekadaaaaa,

Od tad,od tih tuznih dana, princezi maloj osta jos u sjecanju , topli zagrljaji, poljubci njene nikad ne zaboravljene majke.

Princezice moja mala sad si ti odrasla ,,ceg se sjecas jos iz tih davnih tuznih dana?,,reci svome babi moja princezo mala,,,sjecam se babo jos samo onih davnih tuznih dana,poljubaca toplih,njeznih zagrljaja, krosnje procvalih jorgovana i nasmijanog lika moje davno drage,umrle i nikad zaboravljene majkeeeeeeeeeeeeeee...

Autor Halilagic


Admin: komentar modifikovan dana: Mon Feb 16, 2009 3:55 am; prepravljeno ukupno 2 puta
Admin
Admin
Admin
Broj komentara : 828
Reputacija : 0
Join date : 2008-09-15
Godiste : 56
Mjesto : Deutschland

Character sheet
Igrice Igrice: 10
https://izacic.forumieren.com

price - Admin Price !!! Empty Re: Admin Price !!!

Mon Feb 09, 2009 2:03 am
Prica o rastanku !!!

Voljelo se dvoje mladi zajedno su uvjek bili oni,,, a sudbina jednog dana drugacije odluci sa njima.Razboli se draga pa dragom svom napise dodi meni mili dragi ozdraviti necu ja vise.Dragi pismo ne procita zaborav ga tada zavlada,,, jednog tuznog dana zacu kako salo samo uci.Ugasi se srce njeno zbog nevjere u ljubavi.I tada draga njegova odeu nepovrat .

Tad on uze pismo da procitaa u pismu tuzno pise ,,,obidji me mili dragiozdraviti necu vise.
Dovidenja mili,, dragi sreca nek te snjom prati ,uvela je dusa moja a ti nemoj tugovati.Nadji sebi djevojku i veselo skupi svoje svate i nezali vise mene,, pa barem nek tebe tada svatovi prate,,kad mene salo prati.

Kada ti odes svojoj majci nesjecaj se vise mene i nemisli na zemljicu i na nase vjecite uspomene.
Jer ce moje tjelo tada u ponoru da da bude,,, jedino mili dragi zelim da ti kazem sudbina je za sve kriva,,bas ovako sto nas je rastavila.Jos bi bilo dusi teze da doneses cvijece bijelo ,,,nebih ona mogla da ustane a srce bi to pozeljelo.

Zeljelo bih da pitam cemu ovo cvijece bijelo, zasto meni dolazis sada ti?? Zar sa drugom srece nemas???Al uzalud nebih ono mogla da kaze bilo rijec koju,, jer preteska je ta zemljica sto pokriva dusu sada ovu moju.

Oh nemoj mi na mezar doci kad te tiho molim, sa srecom mi ostaj jer ja samo tebem sada volim.
Dusa ce ti lutati vjecno po stazama gdje smo bili ,,,suzama cu da ih lijem kuda god smo prolazili.
Kad obidjes staze nase, kod tebe cu da dolazim da te opet u snu vidim da se proslih dana sjetim.

Kad procitas rijeci ove moje,, suze prolijes slusajuci kako salo uci,,, podji tada onom koga volis.
Jer sudbina tako zeli,,,, razmisli tada o nasoj ljubavi sto se nisu znali razumjeli.
Placi gorko govoreci nema meni vise srece ni sam vise nevjerujem i znam da se nikad vratit ona meni nece.

Necuje se vise salo, niti ima tihog glasa ,jedna mlada djevojka sada spava cvrstim snom bez povratka.

Godine su prolazile,,, samo jedan momak mladi ne prestade voljeti i tugovati.

Gledaju ga kazu ljudi svakog dana kako nosi opet ono cvijece bijelo,,, zuri nekim stazama sve mu je neveselo.Nikog vise nepoznaje, svak se pita kuda odlazi? Zasto tuzan on sa cvijecem bez pozdrava sada prolazi?

Al na mezaru gdje je nekad zakopano mlado tijelo jedan mladi momak sada place,dok mirise cvijece bijelo.Tiho salo zavrsava,, tiho vece nastaje,,, mladi momak svoju dragu zove i suzama njen mezar on sada miluje.A na grobu svakog dana stoji divno cvijece bijelo,sa natpisom,,tebi mojoj jedinojjjjjjjjj....

Autor Halilagic


Admin: komentar modifikovan dana: Mon Feb 16, 2009 3:50 am; prepravljeno ukupno 1 puta
plavusa
plavusa
Broj komentara : 48
Reputacija : 0
Join date : 2008-11-29

Character sheet
Igrice Igrice: 10

price - Admin Price !!! Empty Re: Admin Price !!!

Mon Feb 09, 2009 8:50 pm
Crying or Very sad Crying or Very sad
sta da kazem,a nemogu da nenapisem nesto TUZNO TUZNO
G.HALILAGICU SVAKA CAST
POZZZZ
Admin
Admin
Admin
Broj komentara : 828
Reputacija : 0
Join date : 2008-09-15
Godiste : 56
Mjesto : Deutschland

Character sheet
Igrice Igrice: 10
https://izacic.forumieren.com

price - Admin Price !!! Empty Re: Admin Price !!!

Tue Feb 10, 2009 11:08 pm
Kad me nebude


Kad mene ne bude, kada sve sto je ostalo od mene postane samo prah – o ti, jedini moj prijatelju, o ti, koju sam volio tako duboko i tako njezno, ti, koja ces me sigurno nadzivjeti – ne dolazi na moj mezar…molimte ne dolazi,,,Ti nemas tamo sta da trazis.

Ne zaboravi me…ali i ne sjecaj me se usred svakodnevnih briga, zadovoljstava i potreba… Necu da smetam tvom zivotu, necu da ometam njegov mirni tok. Ali u trenucima usamljenosti, kada te obuzme ona stidljiva i bezrazlozna tuga tako poz-nata dobrim dusama,kad s esjetis mene,, uzmi jednu od nasih omilje-nih prasnjavih knjiga i pronadji u njoj one stranice, one retke, one rjeci, od kojih su nam – sjecas se? – zajednicki navirale slatke i bezglasne suze u onim davnim kisnim danima.

Procitaj,ovo, zatvori oci i pruzi mi,svoju ruku… Odsut-nom prijatelju pruzi sada ti prelijepu ruku.

Ja necu moci da je stisnem svojom rukom: ona ce lezati nepomicna pod zemljom, ali meni je sada lakse od pomisli da ces mozda ti na svojoj ruci osjetiti moj laki dodir.

I moj lik ce se pojaviti pred tobom, i ispod sklopljenih kapaka tvojih ociju krenuce suze, nalik na one suze koje smo mi, ganuti Ljepotom, nekada za-jednicki prolivali, o ti, moj jedini prijatelju, o ti, koju sam voleo tako duboko i tako njezno!--

Autor Halilagic
bosanka
bosanka
Broj komentara : 103
Reputacija : 0
Join date : 2008-11-22
Godiste : 53
Mjesto : njemacka

Character sheet
Igrice Igrice: 10

price - Admin Price !!! Empty Re: Admin Price !!!

Wed Feb 11, 2009 3:16 pm
Lijepa prica ali previse tuzna za moje srce... Sad Sad Sad
EMILA
EMILA
Broj komentara : 380
Reputacija : 0
Join date : 2008-11-18
Godiste : 49
Mjesto : AMSTERDAM-HOLANDIJA

Character sheet
Igrice Igrice: 10
http://www.hyves.nl

price - Admin Price !!! Empty Re: Admin Price !!!

Wed Feb 11, 2009 9:28 pm
da da jako dobra,al vidis kako je lakse pisati nego kad bi trebalo reci,
sama rijec rastanak boli,pa se pitam vise puta kao sto svi znaju kako
smo mi bosanci tvrdoglavi,dali smo stvarno i tako emocijalni osjetljivi.
Admin
Admin
Admin
Broj komentara : 828
Reputacija : 0
Join date : 2008-09-15
Godiste : 56
Mjesto : Deutschland

Character sheet
Igrice Igrice: 10
https://izacic.forumieren.com

price - Admin Price !!! Empty Re: Admin Price !!!

Wed Feb 11, 2009 11:37 pm
Ptica !!!

Nocas te trebam opet,, ptico velika crna,,,dodji!!! Svoja mocna krila rasiri ti.Hajde,molimte, cekam te! Dodji evo sad!Uzmi me ptico moja velika,snove moje smiri.

Zagrli me ptico moja, Hajde ti, najbolje znas sta mi sad treba,moja prijateljice,moja saputnice,ljubavnice.Dodji!...u ovom mracnom satu nemocnom.Povedi me odavde...da zajedno letimo put tuznog i tamnog neba,put bez povratka...

Nocas mi cemo plesati, igrati,svu noc.mi cemo pjevati.Radovati se svemu novom, znaj!Nosi me ptico...zamahni krilima sada zestoko.Alahimanet sada prijatelji moji! I nek vam je sada sretno.Nosi me sada ptico velika...molim te ravno u dzenet taj.U dzenet taj koji zelim ja.

Trebam te, ptico,, trebam,nocas, tvoja mocna krila,tvoj zagrljaj! Hajde poleti! Spasi me ove tamne,hladne noci,ove samoce! Poleti jedina moja,i ponesi me, dole prema jugu,prema Bosni !! Pronadji je, da joj kazem...da niti zna, niti moze ona meni vise pomoci,u ovoj tamnoj i tako meni jadnoj tuznoj noci...Hvala ti ptico hvala,za ovaj dugi let i tvoj,pokusaj da me odneses u samo meni znani svjet !!!

Autor Halilagic


Admin: komentar modifikovan dana: Thu Feb 12, 2009 1:37 am; prepravljeno ukupno 1 puta
Admin
Admin
Admin
Broj komentara : 828
Reputacija : 0
Join date : 2008-09-15
Godiste : 56
Mjesto : Deutschland

Character sheet
Igrice Igrice: 10
https://izacic.forumieren.com

price - Admin Price !!! Empty Re: Admin Price !!!

Thu Feb 12, 2009 12:28 am
Crna noc 2 !!!

Ovaj trenutak kao da je svecani dar.Casu podizem u tisini sada sam, ovoj tupoj noci sad ja nazdravljam.Hajd zivila,dovikujem! I nek je sa srecom!,,U tamu gledam i tebe sada zamisljam i sa osmjehom tuznim pozdravljam.

Prilazim blize, ruku rasireni.Osjecam sve nesto kao da ovu moju pamet polako gubim.Oko mene nista nema,samo mrak i tisina neka jeziva,Tada zagrlim moju tamu kao da je ljubim, i pomislim na tebe na moju jedinu,najdrazu prelijepu damu....

I sklapam oci polako da ne gledam tamu.Pomisao da te nema, budi se...boli jako.Pruzam ruke u prazno, kao da te grlim, tama se izmice,nestaje od mene bjezi,a ja se sav od toga najezi i sjeti se nasih sretnih ispricani rjeci...

I sve je izbjeglo,izblijedjelo nicega sada nema.Ja casu sa konjakom stezem, do bola jako.Umorne oci polako se sklapaju.Ponoc odkucava sad, a ja i dalje zivim sa mojom tamom u ovoj mojoj sobi,sa casom konjaka u ruci i jos uvjek sam.

Bilo bi dobro da vjetar puhne.Ove ponocne moje misli sve obrise.Molim sada za mir, za mira samo malo.Ali nikog nema da me cuje.Samo ova moja crna noc koja mene sada njezno sa svojim crnim rukama miluje...

Autor Halilagic


Admin: komentar modifikovan dana: Fri Mar 20, 2009 1:26 am; prepravljeno ukupno 1 puta
Sponsored content

price - Admin Price !!! Empty Re: Admin Price !!!

Na vrh
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu