Izačić
Dobro nam dosli dragi posjetioci !! Zamoljavamo vas da se registrirate i na takav nacin pomognete u daljnjem radu naseg Portala..! Naravno registracija nije obavazna vec je na dobrovoljnoj bazi. Ako ipak ne zelite da se registrirate kliknite na---Do not display again-- zatvorite ovaj prozorcic i ostanite uz nas jer ima jako puno interesantnih tema koje su vam dostupne i bez registracije.Hvala na posjeti i ljepo Druzenje zeli vam Izy...

PS: ZA KORISTENJE NASEG CHATA KLIKNITE U NAVIGACIJI NA NATPIS "PORTAL"...

Lijepo druzenje zeli vam ADMIN naseg Foruma Izacic-Vikici..



Join the forum, it's quick and easy

Izačić
Dobro nam dosli dragi posjetioci !! Zamoljavamo vas da se registrirate i na takav nacin pomognete u daljnjem radu naseg Portala..! Naravno registracija nije obavazna vec je na dobrovoljnoj bazi. Ako ipak ne zelite da se registrirate kliknite na---Do not display again-- zatvorite ovaj prozorcic i ostanite uz nas jer ima jako puno interesantnih tema koje su vam dostupne i bez registracije.Hvala na posjeti i ljepo Druzenje zeli vam Izy...

PS: ZA KORISTENJE NASEG CHATA KLIKNITE U NAVIGACIJI NA NATPIS "PORTAL"...

Lijepo druzenje zeli vam ADMIN naseg Foruma Izacic-Vikici..


Izačić
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DOBRO NAM DOSLI !! VI SE NALAZITE NA FORUMU IZACIC ! NA NASEM FORUMU MOZETE DA SLUSATE NAS RADIO IZACIC ISTO TAKO DA KORISTITE CHAT ILI JEDNOSTAVNO DA SE UKLJUCITE U DISKUSIJE KOJE SE VODE NA FORUMU ! PS : AKO NAS RADIO NE STARTA AUTOMATSKI MOZETE MANUELNO DA UKLJUCITE SA KLIKOM NA PLAY NA PLAYERU !!

Go down
Admin
Admin
Admin
Broj komentara : 828
Reputacija : 0
Join date : 2008-09-15
Godiste : 56
Mjesto : Deutschland

Character sheet
Igrice Igrice: 10
https://izacic.forumieren.com

Oprosti mi voljena Empty Oprosti mi voljena

Wed Jun 10, 2015 10:45 pm
Oprosti mi voljena Oprost10
Obećao sam da ću kao post staviti drugi mail koji sam ti poslao, ni na njega nije bilo odgovora. Mail je bio kratak i jasan, od sva četiri meni nekako najdraži...:
Koliko si se samo puta izderala zbog toga što sam zaboga parkirao predaleko, tako da moraš napraviti čitavih 20 koraka više, a nisi ni pomislila na to da si baš svaki put kasnila od 10 do 45 minuta – a ja to nikad nisam spomenuo... Znao sam mokre kose istrčati iz kuće, nagaziti i po 150 na putu do tebe, i još bih stigao ranije... Treba to cijeniti srećo... kao što ja recimo cijenim to što si svaku noć pred rastanak rekla: „Javi se kad dođeš kući...“, što si voljela moju kosu bez obzira na to koliko ti ona smetala, što si mi snimila cd-ove iako ti je ormar bio razbacan i voda za kornjače prljava, što si imala vremena da mi kupiš poklon... Ali ti više „ne vidiš i ne čuješ... i ne znaš koje male stvari se broje“...

Napravio sam neke greške, ni blizu teške tvojima... ali odvojio na stranu ostatak života da to popravim...

Oprosti mi što samo jednom nisam imao para za gorivo da te odvezem kući... stvarno mi je žao zbog toga...

Oprosti što sam ti zasmetao kada si htjela da prebaciš iz 3 u 2 brzinu...

Oprosti što sam te brinuo, jer zbog svojih neprospavanih noći nekada nisam imao snage ni da te zagrlim...

Oprosti mi što si ozbiljno shvatila kada sam u šali rekao da prestaneš biti dijete...

Oprosti što si zbog mene slomila nogu...

Oprosti na razbacanom ormaru i prljavoj vodi za kornjače...

Oprosti za svaki račun od telecoma, svaku poruku i poziv koji je bio namijenjen meni – a naplaćen je...

Oprosti što svijeće nisu bile dovoljno dobre, i što su bile samo dvije...

Oprosti mi za svaku grešku u vožnji za koju si se naljutila...

Oprosti što sam predugo objašnjavao koliko prostora ima za parkiranje, dok si se ti smrzavala...

Oprosti što na reklamama piše „Sale“... i za to sam ja kriv...

Oprosti na slomljenim noktima zbog mene...

Oprosti što si izašla sa mnom kad si se posvađala sa bratom...

Oprosti što sam te pogledao ravno u oči i suočio se sa svojim najvećim strahovima zbog tebe...

Oprosti mi što sam te ugrizao jače nego što je trebalo...

Oprosti mi što sam u wc ušao u čarapama...

Oprosti što te nisam uspio probuditi kad je trebalo...

Oprosti što ne smijem otići... bojim se svega...

Oprosti za ove tekstove – nisam dovoljno jak da te ne volim...

Oprosti za moje nestrpljenje – što sam htio s tobom mnogo...

Oprosti što nemam snage da te slažem da ti želim sreću sa njim...

Oprosti mi što nisam tvoje vjere...

Oprosti što nisam baš onakav kakvim bi ti željela da budem...

Oprosti mojoj mladosti...

Oprosti mi što te volim...

Oprosti i za sve što sam zaboravio napisati, a što te je nekad uvrijedilo...
Na vrh
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu