Izačić
Dobro nam dosli dragi posjetioci !! Zamoljavamo vas da se registrirate i na takav nacin pomognete u daljnjem radu naseg Portala..! Naravno registracija nije obavazna vec je na dobrovoljnoj bazi. Ako ipak ne zelite da se registrirate kliknite na---Do not display again-- zatvorite ovaj prozorcic i ostanite uz nas jer ima jako puno interesantnih tema koje su vam dostupne i bez registracije.Hvala na posjeti i ljepo Druzenje zeli vam Izy...

PS: ZA KORISTENJE NASEG CHATA KLIKNITE U NAVIGACIJI NA NATPIS "PORTAL"...

Lijepo druzenje zeli vam ADMIN naseg Foruma Izacic-Vikici..



Join the forum, it's quick and easy

Izačić
Dobro nam dosli dragi posjetioci !! Zamoljavamo vas da se registrirate i na takav nacin pomognete u daljnjem radu naseg Portala..! Naravno registracija nije obavazna vec je na dobrovoljnoj bazi. Ako ipak ne zelite da se registrirate kliknite na---Do not display again-- zatvorite ovaj prozorcic i ostanite uz nas jer ima jako puno interesantnih tema koje su vam dostupne i bez registracije.Hvala na posjeti i ljepo Druzenje zeli vam Izy...

PS: ZA KORISTENJE NASEG CHATA KLIKNITE U NAVIGACIJI NA NATPIS "PORTAL"...

Lijepo druzenje zeli vam ADMIN naseg Foruma Izacic-Vikici..


Izačić
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DOBRO NAM DOSLI !! VI SE NALAZITE NA FORUMU IZACIC ! NA NASEM FORUMU MOZETE DA SLUSATE NAS RADIO IZACIC ISTO TAKO DA KORISTITE CHAT ILI JEDNOSTAVNO DA SE UKLJUCITE U DISKUSIJE KOJE SE VODE NA FORUMU ! PS : AKO NAS RADIO NE STARTA AUTOMATSKI MOZETE MANUELNO DA UKLJUCITE SA KLIKOM NA PLAY NA PLAYERU !!

Go down
SELMA
SELMA
Broj komentara : 119
Reputacija : 0
Join date : 2010-06-22

Prijatelju.... Empty Prijatelju....

Wed Sep 18, 2013 7:38 pm
Usao si u moj zivot iznenada,bez rechi,dodira,bez ikakvog nagovestaja. Mushkarac sa glasom dechaka a dusom ochajnika. Lica sakrivenog rukama,sa bolnim grcem na usnama. Skrivao si se u tami,vracao,padao,propadao,ustajao...u grcevitoj borbi sa proslostcu.A cinilo mi se da smo se odmah znali,nije postojalo nishta pre,nishta nekad. Zeleli smo da se priblizimo jedno drugom,da se dotaknemo,spojimo u jedno telo,jedno bice,ne iz uobicajene culnosti koja muci ljubavnike,nego kao da je telesni dodir mogao da ublazi bol istrazivanja po sopstvenoj dushi. Medju nama je bilo nesto posebno,neka cudna povezanost,neshto sto nas je cinilo drugacijima od drugih. Koracali smo zajedno,nadajuci se novom danu,novom trenutku koji ce biti samo pocetak,nash pocetak. Secas li se kada si kazao:,,Zeljno ischekujem taj minut,kada ti dodirnem ruku,pretvorit ce se u vecnost..."? Pamtim svaku tvoju rec upucenu meni,svaku misao u njoj i svaku zelju neizrecenu. Secas li se onog kisovitog dana,kada si sklonio ruke s lica,osmehnuo se i rekao da je taj osmeh samo zbog mene i namenjen samo meni? Secas li se onih reci kada sam ti kazala:,,Hajde da podelimo svet ovako:nebo tebi,zvezde meni;Sunce tebi,svetlost meni...Ma bolje ce biti ovako:tebi sve,a ti meni!" A ti si se osmehnuo i rekao:,,Hajde ovako:ja tebi ZNANJE a ti meni DUSHU. Kunem se da nisam djavo iako smo braca rodjena." U tom trenutku sam shvatila da te senka proslosti i dalje verno prati i da joj se ipak lagano predajes...
Cesto zapitam sebe,da li sam se nedovoljno borila da te otrgnem iz tame? Da nije moj stisak ruke bio preslab kada sam te vodila,ne dozvoljavajuci ti da se osvrcesh unazad? A onda vrisnem u sebi,boli me! Htela bih da budem ti i da demantujem svaki nagoveshtaj patnje ili ljubavi koja se igra skrivalice. Shvatam...u ljubavi izgubili smo identitet i cudo ce nam pomoci da se ponovo rodimo. Dopustila sam sebi konfuziju u mislima...proslost me grize,sada hoce i mene da nadglasa.

A onda sve to izgubi malo na snazi i izgleda malo nevaznije kad mi se niz lice sliju suze,one vrele,sto dolaze iz srca...i obichno se posle toga nasmejem...malo,dok me opet ne zabolis....
Kad srce pozeli onda oko place!!
Na vrh
Similar topics
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu