Izačić
Dobro nam dosli dragi posjetioci !! Zamoljavamo vas da se registrirate i na takav nacin pomognete u daljnjem radu naseg Portala..! Naravno registracija nije obavazna vec je na dobrovoljnoj bazi. Ako ipak ne zelite da se registrirate kliknite na---Do not display again-- zatvorite ovaj prozorcic i ostanite uz nas jer ima jako puno interesantnih tema koje su vam dostupne i bez registracije.Hvala na posjeti i ljepo Druzenje zeli vam Izy...

PS: ZA KORISTENJE NASEG CHATA KLIKNITE U NAVIGACIJI NA NATPIS "PORTAL"...

Lijepo druzenje zeli vam ADMIN naseg Foruma Izacic-Vikici..



Join the forum, it's quick and easy

Izačić
Dobro nam dosli dragi posjetioci !! Zamoljavamo vas da se registrirate i na takav nacin pomognete u daljnjem radu naseg Portala..! Naravno registracija nije obavazna vec je na dobrovoljnoj bazi. Ako ipak ne zelite da se registrirate kliknite na---Do not display again-- zatvorite ovaj prozorcic i ostanite uz nas jer ima jako puno interesantnih tema koje su vam dostupne i bez registracije.Hvala na posjeti i ljepo Druzenje zeli vam Izy...

PS: ZA KORISTENJE NASEG CHATA KLIKNITE U NAVIGACIJI NA NATPIS "PORTAL"...

Lijepo druzenje zeli vam ADMIN naseg Foruma Izacic-Vikici..


Izačić
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DOBRO NAM DOSLI !! VI SE NALAZITE NA FORUMU IZACIC ! NA NASEM FORUMU MOZETE DA SLUSATE NAS RADIO IZACIC ISTO TAKO DA KORISTITE CHAT ILI JEDNOSTAVNO DA SE UKLJUCITE U DISKUSIJE KOJE SE VODE NA FORUMU ! PS : AKO NAS RADIO NE STARTA AUTOMATSKI MOZETE MANUELNO DA UKLJUCITE SA KLIKOM NA PLAY NA PLAYERU !!

Go down
SELMA
SELMA
Broj komentara : 119
Reputacija : 0
Join date : 2010-06-22

Mnogo se Voljeli a nikad se nisu sreli..!! Empty Mnogo se Voljeli a nikad se nisu sreli..!!

Wed Jun 12, 2013 12:29 pm
Ja sam netko tko ti je daleko, Samo strankinja sto plovi u Barci snova,uzaludnih cekanja I neostvarivih Zelja…jedna od Onih sto bih htjela biti tijelo Svake tvoje misli,bez glasa koji Nema tijela…

Rijec u stihovima Najljepse pjesme napisana, Pjesme koja se bez umora Iznova cita i nostalgiju budi, Njeznost sto covjeku ceznje Velica i jedna od onih koje U snu sresti zelis. Jer daleko Sam ti i stranac sam u tvome Zivotu s kojom ne mozes javu Da dijelis…

Ja sam netko tko prevse je Daleko od tebe,strankinja lica Prekrivena sto u snu ti se javlja, Onaj glas po'tuzan,a miline pun Sto se ne zaboravlja…i ti si netko Koga krisom iz silne daljine pratim I mislima dodirujem…ti si onaj kom Svoje stihove posvecujem..glavni Lik pjesme moje i punoca jednog Srca u kom je ispisano ime tvoje,ali To srce od tebe predaleko je…

Negdje sam daleko u svoj mojoj Ljubavi sto za tebe osjecam-zakljucana. Istovremeno tuzna i sretna,volim te Al' nas razdvaja daljina ova kleta… Ne slutis da negdje postoji „ona“ o Kojoj pocesto razmisljas,i svaki dodir Tvoje misli ja osjetim,tvoj glas sto me Kroz tisinu zove-ja ga cujem…i otkucaj Srca tvoga u kojem ljubav odjekuje…

Al' ja daleka i dalje ti ostajem, I dalje krisom gledat cu tebe,muskarca Nacinjenog u mojim osjecajima od ljubavi Moje…muskarca kojeg necu imati al' Ispisivat cu ga u stihove ove…kad studen Vjetar bude hujao pjesmu,saptat ce listovi Uveli i snjegovi bijeli… „zivjeli su jednom u istome gradu,mnogo su Se voljeli,a nikada se nisu sreli....
Admin
Admin
Admin
Broj komentara : 828
Reputacija : 0
Join date : 2008-09-15
Godiste : 56
Mjesto : Deutschland

Character sheet
Igrice Igrice: 10
https://izacic.forumieren.com

Mnogo se Voljeli a nikad se nisu sreli..!! Empty Re: Mnogo se Voljeli a nikad se nisu sreli..!!

Sat Sep 06, 2014 9:18 pm
Ima ima svasta...hahaahah
Admin
Admin
Admin
Broj komentara : 828
Reputacija : 0
Join date : 2008-09-15
Godiste : 56
Mjesto : Deutschland

Character sheet
Igrice Igrice: 10
https://izacic.forumieren.com

Mnogo se Voljeli a nikad se nisu sreli..!! Empty Re: Mnogo se Voljeli a nikad se nisu sreli..!!

Sat May 30, 2015 3:07 pm
Bravo,bravo Stvarno super napisano.Samo napred da imamo sta citati..
Sponsored content

Mnogo se Voljeli a nikad se nisu sreli..!! Empty Re: Mnogo se Voljeli a nikad se nisu sreli..!!

Na vrh
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu