Izačić
Dobro nam dosli dragi posjetioci !! Zamoljavamo vas da se registrirate i na takav nacin pomognete u daljnjem radu naseg Portala..! Naravno registracija nije obavazna vec je na dobrovoljnoj bazi. Ako ipak ne zelite da se registrirate kliknite na---Do not display again-- zatvorite ovaj prozorcic i ostanite uz nas jer ima jako puno interesantnih tema koje su vam dostupne i bez registracije.Hvala na posjeti i ljepo Druzenje zeli vam Izy...

PS: ZA KORISTENJE NASEG CHATA KLIKNITE U NAVIGACIJI NA NATPIS "PORTAL"...

Lijepo druzenje zeli vam ADMIN naseg Foruma Izacic-Vikici..



Join the forum, it's quick and easy

Izačić
Dobro nam dosli dragi posjetioci !! Zamoljavamo vas da se registrirate i na takav nacin pomognete u daljnjem radu naseg Portala..! Naravno registracija nije obavazna vec je na dobrovoljnoj bazi. Ako ipak ne zelite da se registrirate kliknite na---Do not display again-- zatvorite ovaj prozorcic i ostanite uz nas jer ima jako puno interesantnih tema koje su vam dostupne i bez registracije.Hvala na posjeti i ljepo Druzenje zeli vam Izy...

PS: ZA KORISTENJE NASEG CHATA KLIKNITE U NAVIGACIJI NA NATPIS "PORTAL"...

Lijepo druzenje zeli vam ADMIN naseg Foruma Izacic-Vikici..


Izačić
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DOBRO NAM DOSLI !! VI SE NALAZITE NA FORUMU IZACIC ! NA NASEM FORUMU MOZETE DA SLUSATE NAS RADIO IZACIC ISTO TAKO DA KORISTITE CHAT ILI JEDNOSTAVNO DA SE UKLJUCITE U DISKUSIJE KOJE SE VODE NA FORUMU ! PS : AKO NAS RADIO NE STARTA AUTOMATSKI MOZETE MANUELNO DA UKLJUCITE SA KLIKOM NA PLAY NA PLAYERU !!

Go down
SELMA
SELMA
Broj komentara : 119
Reputacija : 0
Join date : 2010-06-22

MOJOJ BOSNI, ZA ROĐENDAN (1.MART) Empty MOJOJ BOSNI, ZA ROĐENDAN (1.MART)

Fri Mar 01, 2013 1:13 pm
MOJOJ BOSNI, ZA ROĐENDAN (1.MART)

BOSNO MOJA K'O DŽENNET SI LIJEPA,
TVOJE NEBO, DJEVOJAČKA DUŠA.
A PLANINE, K'O VILINE KOSE,
KROZ V'JEKOVE MELEKI TE NOSE.

TVOJE R'JEKE, K'O VENE PO T'JELU,
NAPAJAJU TVOJU DUŠU C'JELU.
A LIVADE K'O DŽENNETSKE STAZE,
K'O HURIJE DA PO NJIMA GAZE.

SA PONOSOM U BUDUĆNOST IDI,
ZEMLJO MOJA, LJEPOTICE MILA.
SVAKOME SI SVOJ ZAGRLJAJ DALA,
SVAKOGA SI USREĆITI ZNALA.

PROĐOH SELA I GRADOVE,
OD ISTOKA DO ZAPADA.
Al' LJEPOTE NIGDJE TVOJE,
BOSNO MILA, DJEVO MLADA.

Na referendumu održanom 29. februara i 1. marta, 1992. godine, preko 66 posto građana Bosne i Hercegovine svih nacionalnosti odlučilo se za suverenu, nezavisnu, samostalnu i cjelovitu Bosnu i Hercegovinu, državu ravnopravnih naroda i građana. Bosna i Hercegovina je proglasila nezavisnosti u svojim historijskim i međunarodno priznatim granicama.
Bosna i Hercegovina je svoju nezavisnost krvavo platila, dočekavši prve tri godišnjice pod opsadom i izložena masovnim i gnusnim ratnim zločinima, zločinima protiv čovječnosti, kao i samom genocidu, nad ne-srpskim stanovništvom.
Svim građanima Bosne i Hercegovine koji jedinstvenu, demokratsku i prosperitetnu Bosnu i Hercegovinu smatraju svojom domovinom, sretan Dan nezavisnosti!!
Na vrh
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu