Izačić
Dobro nam dosli dragi posjetioci !! Zamoljavamo vas da se registrirate i na takav nacin pomognete u daljnjem radu naseg Portala..! Naravno registracija nije obavazna vec je na dobrovoljnoj bazi. Ako ipak ne zelite da se registrirate kliknite na---Do not display again-- zatvorite ovaj prozorcic i ostanite uz nas jer ima jako puno interesantnih tema koje su vam dostupne i bez registracije.Hvala na posjeti i ljepo Druzenje zeli vam Izy...

PS: ZA KORISTENJE NASEG CHATA KLIKNITE U NAVIGACIJI NA NATPIS "PORTAL"...

Lijepo druzenje zeli vam ADMIN naseg Foruma Izacic-Vikici..



Join the forum, it's quick and easy

Izačić
Dobro nam dosli dragi posjetioci !! Zamoljavamo vas da se registrirate i na takav nacin pomognete u daljnjem radu naseg Portala..! Naravno registracija nije obavazna vec je na dobrovoljnoj bazi. Ako ipak ne zelite da se registrirate kliknite na---Do not display again-- zatvorite ovaj prozorcic i ostanite uz nas jer ima jako puno interesantnih tema koje su vam dostupne i bez registracije.Hvala na posjeti i ljepo Druzenje zeli vam Izy...

PS: ZA KORISTENJE NASEG CHATA KLIKNITE U NAVIGACIJI NA NATPIS "PORTAL"...

Lijepo druzenje zeli vam ADMIN naseg Foruma Izacic-Vikici..


Izačić
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DOBRO NAM DOSLI !! VI SE NALAZITE NA FORUMU IZACIC ! NA NASEM FORUMU MOZETE DA SLUSATE NAS RADIO IZACIC ISTO TAKO DA KORISTITE CHAT ILI JEDNOSTAVNO DA SE UKLJUCITE U DISKUSIJE KOJE SE VODE NA FORUMU ! PS : AKO NAS RADIO NE STARTA AUTOMATSKI MOZETE MANUELNO DA UKLJUCITE SA KLIKOM NA PLAY NA PLAYERU !!

Go down
izacicanka
izacicanka
Broj komentara : 19
Reputacija : 0
Join date : 2009-10-12
Godiste : 41
Mjesto : izacic

Zajxxxxxxje,,,,hahahahah - Page 2 Empty Re: Zajxxxxxxje,,,,hahahahah

Wed Oct 14, 2009 11:38 pm
Admin (citat):24 Razloga zašto je Coca-cola bolja od muškarca?


1. Svaka boca Coca-Cole je uvijek pod dobrim pritiskom.
2. Kako god da je promućkaš napravi se pjena.
3. Coca-Cola prija i ujutro i uvečer i prije i poslije jela.
4. Možeš je miješati sa drugim pićem, a da zbog toga ne nastradaš.
5. Okus Coca-Cole je isti i u različitim pakiranjima.
6. Koliko god da je piješ ona se ne umori.
7. Coca-Cola se ne može pokvariti.
8. Coca-Colu možeš konzumirati čim ju kupiš i ona neće pomisliti da si laka ženska.
9. Coca-Cola će strpljivo čekati da ju popiješ kada ti to budeš htjela.
10. Samo od tebe ovisi hoćeš li ju popiti sama ili ćeš je podijeliti s nekim.
11. Sa Coca-Colom ti ne može biti dosadno.
12. Coca-Cola ne može biti nervozna, umorna ili neraspoložena.
13. Od Coca-Cole ne možeš ostati u drugom stanju.
14. Ako je na prvom programu utakmica ili dnevnik, ti možeš mirno gledati film na drugom zajedno sa svojom Coca-Colom.
15. Coca-Cola ti neće zamjeriti ako kupiš neku skupu haljinu.
16. Kad ideš u goste možeš ponijeti svoju Coca-Colu, a i ne moraš.
17. Nitko ti ne broji koliko si Coca-Cola popila u životu.
18. Coca-Coli je svejedno da li ti je prvo piće i uvijek je najbolja.
19. Bez Coca-Cole se može.
20. Coca-Cola se ne buni kad je držiš na ledu.
21. Ako otvoriš Coca-Colu i ne popiješ je, ona se ne žali na bolove.
22. Svaku Coca-Colu možeš piti 5 minuta ili sat. Koliko ima takvih muškaraca?
23. Kad popiješ jednu Coca-Colu ostale ne idu na spavanje.
24. Coca-Cola nikad nema naporan dan i nikad nije umorna.

Hvalaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Izacicankoooooooooo ovo je superrrrrrr kaze Admin,,,, hahhahahahahahahahahahahahah !!!!!!!!!!!


Admin: komentar modifikovan dana: Fri Oct 16, 2009 3:08 am; prepravljeno ukupno 2 puta (Reason for editing : Haahahahah dobro je ovo !!!!!!!!!!!)
Admin
Admin
Admin
Broj komentara : 828
Reputacija : 0
Join date : 2008-09-15
Godiste : 56
Mjesto : Deutschland

Character sheet
Igrice Igrice: 10
https://izacic.forumieren.com

Zajxxxxxxje,,,,hahahahah - Page 2 Empty Re: Zajxxxxxxje,,,,hahahahah

Fri Oct 16, 2009 3:33 am
Neke cinjenice...
Treba 7 sekundi da hrana dodje iz usta u zeludac.

Ljudska vlas kose moze podnijeti tezinu od 3 kg.

Penis jednog muskarca je dugacak otprilike kao 3 puta njegov palac.

Bedrena kost je cvrsca od cjementa.

Zensko srce kuca brze od muskog.

Na svakom od vasih stopala ima oko hiljadu milijardi bakterija.

Zene trepcu dva puta cesce od muskaraca.

Vase tijelo koristi 300 misica samo da bi se odrzalo u ravnotezi kad stojite.

Zene su ovo vec procitale.

MUSKARCI JOS I DALJE MJERE PALAC!
Admin
Admin
Admin
Broj komentara : 828
Reputacija : 0
Join date : 2008-09-15
Godiste : 56
Mjesto : Deutschland

Character sheet
Igrice Igrice: 10
https://izacic.forumieren.com

Zajxxxxxxje,,,,hahahahah - Page 2 Empty Re: Zajxxxxxxje,,,,hahahahah

Fri Oct 16, 2009 3:44 am
Cek za najam stana !!!

Ozenjeni muskarac upoznaje prelijepu djevojku i dogovara se da provede noc s njom za 500 Eura.
Ujutro, nakon noci provedene zajedno, kaze joj da nema dovoljno gotovine kod sebe i da ce narediti sekretarici da joj posalje cek sa uplatom na ime '' NAJAM ZA STAN'' cim stigne u biro.

Na putu u biro se pokajao, shvati da cijeli taj dogadjaj nije vrijedan toliko novaca, tako da kada dodje u biro naredi sekretarici da pripremi cek na 250 Eura i izdiktira joj sljedece objasnjenje koje ce dostaviti uz cek:

Postovana gospodjo,
U prilogu Vam saljem cek na iznos od 250 Eura na ime najma za stan.
Ne saljem unaprijed dogovoreni iznos, jer sam u vrijeme kada smo dogovarali iznos bio pod dojmom:
a) da stan ranije nije bio koristen
b) da je dobro zagrijan
c) da je dovoljno mali da bih se u njemu osjecao ugodno kao kod kuce

Medjutim, shvatio sam da ste ranije vec imali podstanare, da grijanje ne radi, i da je stan suvise prostran.

Srdacan pozdrav!


Po primitku ovakvog objasnjenja i ceka na 250 Eura, doticna gospodjica mu odmah vrati cek, uz sljedece objasnjenje:

Postovani gospodine,
Prije svega ne razumijem zasto ste mislili da je onako lijep stan mogao biti neograniceno dugo prazan.
Vezano za vasu prituzbu glede toplote u stanu, grijanje savrseno funkcionira, ako znate kako ga ukljuciti.
Sto se tice prostranosti, stan je normalne velicine. Ukoliko vi nemate dovoljno namjestaja da ga popunite, nemojte kriviti stanodavca.

Molim Vas da posaljete puni iznos stanarine, u protivnom cu biti prisiljena kontaktirati vasu trenutnu stanodavku.

Srdacni pozdrav!
EMILA
EMILA
Broj komentara : 380
Reputacija : 0
Join date : 2008-11-18
Godiste : 49
Mjesto : AMSTERDAM-HOLANDIJA

Character sheet
Igrice Igrice: 10
http://www.hyves.nl

Zajxxxxxxje,,,,hahahahah - Page 2 Empty Re: Zajxxxxxxje,,,,hahahahah

Fri Oct 16, 2009 1:33 pm
ahahhaha,ahhhhaaa
aahhahahahaahaaaaaaaaaaaaaaaaa!super je stan gospodi sta mu je...hahahah
Admin
Admin
Admin
Broj komentara : 828
Reputacija : 0
Join date : 2008-09-15
Godiste : 56
Mjesto : Deutschland

Character sheet
Igrice Igrice: 10
https://izacic.forumieren.com

Zajxxxxxxje,,,,hahahahah - Page 2 Empty Re: Zajxxxxxxje,,,,hahahahah

Tue Nov 24, 2009 8:43 pm
PISMO PLAVUSE SINU !!!

Dragi sine, pisem ti kako bi znao da ti pisem.Ako dobijes ovo pismo, znaci da je dobro stiglo,a ako ga ne dobijes,ti mi javi,da ti ga ponovno posaljem.
Pisem ti polako,jer znam da ti ne znas brzo citati.Neki je dan tvoj otac procitao u novinama da se,po statistikama vecina prometnih nesreca dogadja 1 metar od kuce, tako da smo se nedavno i mi preselili malo dalje od kuce.
Ovdje nam je lijepo,imamo cak i ves masinu,ali ne znam jel radi. Jucer sam stavila ves da se pere,povukla vodu i vesa vise nije bilo. Ovdje vrijeme i nije tako lose.Prosli tjedan je dvaput padala kisa. Prvi put je trajala 3 dana,drugi put 4.
U vezi one jakne koju si zelio,tvoj dajdza Mujo mi je rekao da,ako ti je budemo slali da skinemo dugmad,posto su dosta teska,jer to bi puno kostalo,tako da sam ih skinula i stavila ih u dzep.
Napokon smo pronasli tvog djeda,pronasla sam njegovo tijelo kada sam cistila kucu.Bio je u oramaru od onog dana kada je pobjedio dok smo se igrali skrivanja. Prije nekoliko dana eksplodirala je boca od plina u kuhinji,i tvog oca i mene je izbacilo van kroz prozor.Koji osjecaj!
Nakon toliko godina tvoj otac i ja smo izasli van zajedno! Posto vec spominjem tvog oca - dobio je novi posao! Ispod njega se nalazi oko 500 ljudi.Jako je ponosan!Zaposlili su ga na gradskom groblju,odrzava travnjak.
Tvoja sestra Fate,znas ona koja se udala za svog muza,napokon je trudna!Ne znamo jos spol,pa tako ne znam da li ces postati tetka ili Dajdza.Ako bude curica,rekla je,zvat ce je po meni.Cini mi se malo cudno da svoju kcer zove "mama".
I znas da vise ne vidjamo tvog Dajdzu Hamu ,onog sto je umro prosle godine.A da ne govorim o tvom bratu,on je grozan! Zalupio je vrata od auta a unutra su ostali kljucevi.Morao se vratiti u stan da bi uzeo duplikat i kako bi nas sve izvukao van iz vozila. Katastrofa!!
Dobro sine,necu ti napisati adresu jer ne znam koja je. Familija koja je prije nas zivjela ovdje,skinula je kucni broj sa zida. Ako vidis Fadilu,pozdravi je,a ako ne,nemoj joj nista govorit. Mama,koja te voli.
PS:Htjela sam ti poslati nesto para,ali sam vec zatvorila kovertu.
Na vrh
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu