Izačić
Dobro nam dosli dragi posjetioci !! Zamoljavamo vas da se registrirate i na takav nacin pomognete u daljnjem radu naseg Portala..! Naravno registracija nije obavazna vec je na dobrovoljnoj bazi. Ako ipak ne zelite da se registrirate kliknite na---Do not display again-- zatvorite ovaj prozorcic i ostanite uz nas jer ima jako puno interesantnih tema koje su vam dostupne i bez registracije.Hvala na posjeti i ljepo Druzenje zeli vam Izy...

PS: ZA KORISTENJE NASEG CHATA KLIKNITE U NAVIGACIJI NA NATPIS "PORTAL"...

Lijepo druzenje zeli vam ADMIN naseg Foruma Izacic-Vikici..



Join the forum, it's quick and easy

Izačić
Dobro nam dosli dragi posjetioci !! Zamoljavamo vas da se registrirate i na takav nacin pomognete u daljnjem radu naseg Portala..! Naravno registracija nije obavazna vec je na dobrovoljnoj bazi. Ako ipak ne zelite da se registrirate kliknite na---Do not display again-- zatvorite ovaj prozorcic i ostanite uz nas jer ima jako puno interesantnih tema koje su vam dostupne i bez registracije.Hvala na posjeti i ljepo Druzenje zeli vam Izy...

PS: ZA KORISTENJE NASEG CHATA KLIKNITE U NAVIGACIJI NA NATPIS "PORTAL"...

Lijepo druzenje zeli vam ADMIN naseg Foruma Izacic-Vikici..


Izačić
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DOBRO NAM DOSLI !! VI SE NALAZITE NA FORUMU IZACIC ! NA NASEM FORUMU MOZETE DA SLUSATE NAS RADIO IZACIC ISTO TAKO DA KORISTITE CHAT ILI JEDNOSTAVNO DA SE UKLJUCITE U DISKUSIJE KOJE SE VODE NA FORUMU ! PS : AKO NAS RADIO NE STARTA AUTOMATSKI MOZETE MANUELNO DA UKLJUCITE SA KLIKOM NA PLAY NA PLAYERU !!

Go down
Admin
Admin
Admin
Broj komentara : 828
Reputacija : 0
Join date : 2008-09-15
Godiste : 56
Mjesto : Deutschland

Character sheet
Igrice Igrice: 10
https://izacic.forumieren.com

Sušić: Luksemburgu želim što prije zabiti gol, jer oni su slabiji od Katara Empty Sušić: Luksemburgu želim što prije zabiti gol, jer oni su slabiji od Katara

Fri Aug 13, 2010 2:31 am
Sušić: Luksemburgu želim što prije zabiti gol, jer oni su slabiji od Katara

Ne znam hoću li s Luksemburgom početi s tri napadača. Nadam se da će igrači narednog protivnika sada shvatiti još ozbiljnije, kaže selektor Sušić
12/08/2010 07:58:00
Sušić: S Luksemburgom će biti lakše (Foto: M. Kadrić) Čini se da se selektoru Safetu Sušiću sa svakom novom utakmicom problemi sa sastavljanjem reprezentacije samo dodatno produbljuju.

Nakon poraza od Švedske i Njemačke, kompletna javnost, pa i sam Pape, očekivali su da će pobjeda nad Katarom unijeti malo mira u svlačionicu, ali umjesto toga, mršavi remi od 1:1 ostavio je mnogo nedoumica, ali i dodao jednu novu - da li protiv Luksemburga 3. septembra igrati s tri napadača?

Jedan ljevak

Papetova ideja s novom formacijom nije se pokazala sjajnom. S dodatnim napadačem izgubili smo igrača u polju pa se tri špica nisu baš nadobivala dobrih lopti, dok je rival u većem dijelu utakmice imao veći posjed. I dok je Miralem Pjanić bio dobar, Zvjezdan Misimović djelovao je nezainteresirano i lijeno. Hoće li Pape ostati pri ideji s tri napadača?

- Ne znam, ima još vremena do Luksemburga. Treba pričekati da počnu prvenstva i da vidimo kako će naši napadači igrati kada dostignu formu. Protiv Francuske sigurno neće biti trojica u napadu, ali protiv Luksemburga možda.

Nisam jedini koji igra 4-3-3. Taj sistem egzistira svugdje. No, ovo je našoj reprezentaciji prva utakmica u toj formaciji i normalno je da nije izgledalo bajno. Luksemburgu želim što prije zabiti gol. Oni su slabiji od Katara i mislim da će s njima biti lakše - kaže Sušić.

Selektora mori još jedna dilema - šta s lijevim bekom? Pokušao je s Adnanom Mravcem, ali ni to nije izgledalo sjajno.

- Dajte mi vi jednog lijevog beka pa ću znati šta ću. Ne mogu ja, kao selektor, stvarati igrače, mogu ih samo koristiti. Problem je to što sam u ekipi imao samo jednog ljevaka, i to Harisa Medunjanina, koji ne može igrati beka. Nemam nikoga boljeg, jer je Sejada Salihovića teško nadoknaditi. Ako ostane ovako, morat ću u Luksemburgu na lijevog beka staviti nekoga od igrača koji uopće ne igraju na toj poziciji. Nema mi druge - govori Sušić.

Gubili lopte

Pape traži izgovore za lošu predstavu igrača, počevši od toga da je Katar dobra selekcija pa do toga da neka prvenstva još nisu startala, ali je, u suštini, i sam svjestan da moraju igrati bolje.

- Ne možeš samo izaći na teren pa da misliš da si pobijedio. Tehnički smo bili slabi, gubili smo lopte, a nismo sastavili tri čestita pasa. Vjerujem da će nakon ove utakmice igrači još ozbiljnije shvatiti Luksemburg, naročito s individualnog aspekta - zaključio je Sušić.

Ibričić: Nemojte dizati paniku

Ni Senijad Ibričić nije bio zadovoljan, ali je rekao kako remi protiv Katara ne treba uzimati previše zaozbiljno.

- Utakmicu treba zaboraviti. Nije bilo dobro, ali ne treba dizati paniku. Osamdeset posto naših igrača još ne igra, umorni su od priprema. Vjerujem da ćemo protiv Luksemburga biti pravi - rekao je Ibričić.
Na vrh
Similar topics
    Permissions in this forum:
    Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu