Izačić
Dobro nam dosli dragi posjetioci !! Zamoljavamo vas da se registrirate i na takav nacin pomognete u daljnjem radu naseg Portala..! Naravno registracija nije obavazna vec je na dobrovoljnoj bazi. Ako ipak ne zelite da se registrirate kliknite na---Do not display again-- zatvorite ovaj prozorcic i ostanite uz nas jer ima jako puno interesantnih tema koje su vam dostupne i bez registracije.Hvala na posjeti i ljepo Druzenje zeli vam Izy...

PS: ZA KORISTENJE NASEG CHATA KLIKNITE U NAVIGACIJI NA NATPIS "PORTAL"...

Lijepo druzenje zeli vam ADMIN naseg Foruma Izacic-Vikici..



Join the forum, it's quick and easy

Izačić
Dobro nam dosli dragi posjetioci !! Zamoljavamo vas da se registrirate i na takav nacin pomognete u daljnjem radu naseg Portala..! Naravno registracija nije obavazna vec je na dobrovoljnoj bazi. Ako ipak ne zelite da se registrirate kliknite na---Do not display again-- zatvorite ovaj prozorcic i ostanite uz nas jer ima jako puno interesantnih tema koje su vam dostupne i bez registracije.Hvala na posjeti i ljepo Druzenje zeli vam Izy...

PS: ZA KORISTENJE NASEG CHATA KLIKNITE U NAVIGACIJI NA NATPIS "PORTAL"...

Lijepo druzenje zeli vam ADMIN naseg Foruma Izacic-Vikici..


Izačić
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DOBRO NAM DOSLI !! VI SE NALAZITE NA FORUMU IZACIC ! NA NASEM FORUMU MOZETE DA SLUSATE NAS RADIO IZACIC ISTO TAKO DA KORISTITE CHAT ILI JEDNOSTAVNO DA SE UKLJUCITE U DISKUSIJE KOJE SE VODE NA FORUMU ! PS : AKO NAS RADIO NE STARTA AUTOMATSKI MOZETE MANUELNO DA UKLJUCITE SA KLIKOM NA PLAY NA PLAYERU !!

Go down
Admin
Admin
Admin
Broj komentara : 828
Reputacija : 0
Join date : 2008-09-15
Godiste : 56
Mjesto : Deutschland

Character sheet
Igrice Igrice: 10
https://izacic.forumieren.com

Džeko: Kada se utakmica završila, došlo mi je da sam sebe izviždim Empty Džeko: Kada se utakmica završila, došlo mi je da sam sebe izviždim

Fri Aug 13, 2010 2:23 am
Džeko: Kada se utakmica završila, došlo mi je da sam sebe izviždim

Nikada prije nismo igrali s tri napadača. Mislim da nam to ne odgovara, kazao je Džeko

12/08/2010 08:03:00

Džekin pokušaj loba: Bili smo veoma loši (Foto: M. Kadrić) Edin Džeko nije zabio gol, ali je imao veliki doprinos u pogotku koji je postigao Vedad Ibišević. Jedan njegov lijep pokušaj loba, nažalost, nije uspio, a u ostatku meča protiv Katara (1:1) Edin se, kao i većina njegovih suigrača, nije previše iskazao. Naravno, kao i ostali, ni Džeko nije bio zadovoljan.

Teško je pobijediti

- Bili smo veoma loši. Igrali smo vrlo slabo - bio je prvi komentar našeg napadača.

Iako prihvata činjenicu da navijači imaju pravo da budu nezadovoljni onim što su gledali, Džeko ne može shvatiti zvižduke kojima su igrači bili izloženi.

- Ne mogu razumjeti kako nam mogu zviždati na kraju prvog poluvremena kada smo imali vodstvo. Izgleda da su svi mislili da ćemo dobiti Katar s 5:0. Ljudi još ne shvataju da je u današnjem fudbalu svakog teško uopće dobiti, a da ne govorim o tako uvjerljivim pobjedama.

Na poluvremenu, zaista, nisu bili potrebni. Kada se utakmica završila, došlo mi je da sam sebe izviždim, jer je stvarno bilo loše - kazao je Džeko za "Dnevni avaz".

Neuigrana formacija

Pitali smo našeg napadača šta misli o formaciji 4-3-3, koju je izveo Safet Sušić.

- I to je jedan od razloga što je izgledalo onako. Nikada prije nismo igrali s tri napadača. Mislim da nam to ne odgovara - dodao je Džeko, a na našu opasku da Safet Sušić isprobava formaciju s tri isturena fudbalera kako bi isto učinio protiv Luksemburga tražeći rani gol, odgovorio je:

- I ovdje smo rano zabili gol pa šta je bilo na kraju?

Uvijek vrtimo istu priču

Džeko ipak nije pesimist, ali se neće složiti s onima koji tvrde da je bolje podbaciti u prijateljskoj nego u kvalifikacionoj utakmici.

- Mi uvijek govorimo da je bolje ne pobijediti sada nego kada to bude potrebnije, ali to je priča koju uvijek vrtimo ukrug kada ne dobijemo. Nikada nije dobro kada se ne pobijedi. Nadam se da će u narednoj utakmici sve izgledati bolje i da protiv Luksemburga nećemo imati mnogo problema - rekao je Džeko.
Na vrh
Similar topics
    Permissions in this forum:
    Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu