Izačić
Dobro nam dosli dragi posjetioci !! Zamoljavamo vas da se registrirate i na takav nacin pomognete u daljnjem radu naseg Portala..! Naravno registracija nije obavazna vec je na dobrovoljnoj bazi. Ako ipak ne zelite da se registrirate kliknite na---Do not display again-- zatvorite ovaj prozorcic i ostanite uz nas jer ima jako puno interesantnih tema koje su vam dostupne i bez registracije.Hvala na posjeti i ljepo Druzenje zeli vam Izy...

PS: ZA KORISTENJE NASEG CHATA KLIKNITE U NAVIGACIJI NA NATPIS "PORTAL"...

Lijepo druzenje zeli vam ADMIN naseg Foruma Izacic-Vikici..



Join the forum, it's quick and easy

Izačić
Dobro nam dosli dragi posjetioci !! Zamoljavamo vas da se registrirate i na takav nacin pomognete u daljnjem radu naseg Portala..! Naravno registracija nije obavazna vec je na dobrovoljnoj bazi. Ako ipak ne zelite da se registrirate kliknite na---Do not display again-- zatvorite ovaj prozorcic i ostanite uz nas jer ima jako puno interesantnih tema koje su vam dostupne i bez registracije.Hvala na posjeti i ljepo Druzenje zeli vam Izy...

PS: ZA KORISTENJE NASEG CHATA KLIKNITE U NAVIGACIJI NA NATPIS "PORTAL"...

Lijepo druzenje zeli vam ADMIN naseg Foruma Izacic-Vikici..


Izačić
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DOBRO NAM DOSLI !! VI SE NALAZITE NA FORUMU IZACIC ! NA NASEM FORUMU MOZETE DA SLUSATE NAS RADIO IZACIC ISTO TAKO DA KORISTITE CHAT ILI JEDNOSTAVNO DA SE UKLJUCITE U DISKUSIJE KOJE SE VODE NA FORUMU ! PS : AKO NAS RADIO NE STARTA AUTOMATSKI MOZETE MANUELNO DA UKLJUCITE SA KLIKOM NA PLAY NA PLAYERU !!

Go down
Admin
Admin
Admin
Broj komentara : 828
Reputacija : 0
Join date : 2008-09-15
Godiste : 56
Mjesto : Deutschland

Character sheet
Igrice Igrice: 10
https://izacic.forumieren.com

Paldum: Glumičić mi je rekao da još ne trebam plastičnu operaciju! Empty Paldum: Glumičić mi je rekao da još ne trebam plastičnu operaciju!

Mon Jun 21, 2010 8:48 pm
Paldum: Glumičić mi je rekao da još ne trebam plastičnu operaciju! Hanka%20paldum

Paldum: Glumičić mi je rekao da još ne trebam plastičnu operaciju!
Da sam se operirala, rekla bih to javno, jer se zgražavam laži. Sretna sam zbog stvari koje mi se dešavaju u Turskoj
Veličina slova: L. SARAJLIĆ-RAMOVIĆ 21/06/2010 08:40:00
Paldum: Svi vide da operacije nije bilo (Foto: S. Saletović) Dva su razloga zbog kojih je Hanka Paldum posljednjih sedmica jedna od top-tema u estradnim kuloarima. Prvi je njena sve uspješnija karijera u Turskoj (kao i špekulacija da će se uskoro preseliti u ovu zemlju), a drugi je plastična operacija, kojoj se, navodno, kraljica sevdaha podvrgnula kod čuvenog hrvatskog estetskog hirurga Siniše Glumičića.

Hanka odlučno demantira da je u Glumičićevoj zagrebačkoj oridinaciji operirala očne kapke.

Očni kapci

- To je čišta laž! Da je istina, ja bih to javno rekla, jer se zgražavam laži - ističe Hanka.

Kaže da je odbila pravu najezdu novinara koji su je zapitkivali o plastičnoj operaciji, ali je za naš list otvoreno progovorila o svemu. Naglašava da je dezinformacije ne bole pretjerano, ali ipak želi da razjasni stvari.

- Imala sam dvije-tri potkožne bubuljice i sa kolegicom Ernom spontano sam otišla kod doktora Glumičića da se riješim toga. On je to izvukao i sve je bilo gotovo za sekundu. I to je sve! Operacija se ne može sakriti i svi mogu vidjeti da na očnim kapcima ništa nisam radila - kaže Hanka.

Također, iskreno priznaje da je željela "malo srediti" podočnjake, ali da joj je ljekar kazao da još nije vrijeme za to.

- Doktor Glumičić mi je rekao da imam divan tonus kože i da me, kad bih htjela, ne bi radio, što ne znači da neće kada bude vrijeme za to - govori Hanka.

Otvorena je, kaže, za plastične zahvate, ali ne za drastične, i to kada dođe vrijeme za to.

- Nisam za zahvate u kojima ljudi mijenjaju lični opis pa izgledaju kao lutke. Neke žene sa 50-60 godina hoće da izgledaju kao djevojke od 20 godina, što je smiješno. I bore imaju svoju draž. Gledam Milenu Dravić kako je lijepa. Svaka njena bora ima svoju priču - zaključuje popularna pjevačica.

Sarajevo - Istanbul

A, što se tiče navodnog preseljenja u Tursku, kaže da od toga nema ništa. No, zato je često na relaciji Sarajevo - Istanbul. Tek što se vratila iz grada na Bosforu, gdje je imala sjajan nastup, a već se priprema za novi koncert 16. jula.

- Koncert je organizirala turska televizija Tek Rumeli u povodu obilježavanja godišnjice dolaska Bošnjaka sa Balkana u Tursku. Učestvovalo je dosta umjetnika i bilo je fantastično... - oduševljena je Hanka.

Njena sve češća gostovanja u Turskoj plod su saradnje sa državnom televizijom TRT, koja joj je još prošle godine ponudila da snimi album pod uvjetima koji se ne odbijaju.

- TRT je snimio nekoliko emisija i reportaža o meni, što je publici u ovoj zemlji približilo moju pjesmu, koja im se, očigledno, svidjela. Sretna sam zbog stvari koje mi se dešavaju u Turskoj - poručuje Hanka.

Nikad u "Farmu"

Hanka Paldum bila je na listi kandidata koji su pozvani da učestvuju u šouu realnosti "Farma", koji se kod nas emitira na Pinku BH.

- Koliko su me samo uvjeravali, ali uopće nisam bila zainteresirana. Nisam pitala ni koliki je honorar. Ne bih ostavila djecu za bilo kakve pare na svijetu - odlučna je Hanka.

Kuda na odmor

Što se tiče odmora, Hanka nije sigurna hoće li ovog ljeta imati vremena za more i plažu.

- Zovu me na sve strane, ali ne znam hoću li igdje ići. Malo ću raditi, a potom, naravno, ramazan kod kuće - ističe Paldum.
Na vrh
Similar topics
    Permissions in this forum:
    Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu